Philips 43PUS7100

87 %

Popis produktu

Parametre produktu

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky
108 cm
Uhlopriečka v palcoch
43 palcov
DVB-T tuner
áno
Smart televízory
áno
3D televízory
áno
4K televízory
áno
Rozostup otvorov VESA
300 x 200

Recenzie

  Overený zákazník

  , zakúpené v MALL.SK

  Odporúča produkt

  100 %
  • +cena výkon
  • +dizajn
  • +veľký počet prípojných miest
  • +príjemné zladenie ambilight osvetlenia s 3D obrazom
  • -zatiaľ som neprišiel na žiadne proti

  +rozhodol som sa pre tento produkt hneť ako som ho videl na internete a aj preto lebo som verný tejto značke už dlhé roky .
  +vrele by som odporučil tento produkt všetkým fajn šmekrom

Parametre produktu

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky
108 cm
Uhlopriečka v palcoch
43 palcov
DVB-T tuner
áno
Smart televízory
áno
3D televízory
áno
4K televízory
áno
Rozostup otvorov VESA
300 x 200

Popis produktu

3D Ultra HD LED Smart televízor

 • Ultra tenký LED televízor s rozlíšením 4K UHD so systémom Android. Ultra rýchly štvorjadrový procesor v spojení s ultra štíhlymi líniami: televízor s rozlíšením UHD série 7100 s výkonom operačného systému Android dokonale zodpovedá svojmu špičkovému výkonu. Elegantný strieborný rám, štýlový dizajn stojana a funkcia Ambilight sa postarajú o ešte intenzívnejší divácky zážitok.
 • Technológia Pixel Precise Ultra HD: objavte kvalitný obraz s rozlíšením UHD so živými farbami. Krása televízorov 4K Ultra HD TV spočíva vo vychutnávaní si každého detailu. Technológia Pixel Precise Ultra HD prevedie každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ultra vysokého rozlíšenia UHD. Vychutnajte si ostrý pohyblivý obraz a výnimočný kontrast. Objavte hlbokú čiernu a jasnejšiu bielu, živé farby a prirodzené tóny pokožky - vždy a z akéhokoľvek zdroja.

Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor. Váš dom je viac - je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora - takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z dvoch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak neobyčajný divácky zážitok. 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli. Televízor Ultra HD so 4-násobne vyšším rozlíšením ako v prípade bežných televízorov Full HD. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním Ultra Resolution si teraz môžete pozrieť kvalitnejší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Vychutnajte si zdokonalenú ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký, prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

Technológia Natural Motion pre plynulý, no ostrý pohyblivý obraz. Radi sledujete filmy, ale vždy chcete len ten najlepší možný obraz. Natural Motion je naša technológia na zdokonalenie pohybu, ktorá odstraňuje chvenie a poskytne vám plynulý pohyb obrazu. Filmy sú nahrávané s obmedzenou rýchlosťou zobrazovania snímok 24 sn./s, výsledkom čoho býva chvenie. Technológia Natural Motion zdvojnásobujete počet snímok za sekundu na 50. Výsledkom je odstránenie chvenia, aby ste mohli sledovať len plynulý a ostrejší obraz.

Technológia Micro Dimming Pro pre neuveriteľný kontrast. Technológia Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast televízora na základe svetelných podmienok prostredia. Svetelný snímač a špeciálny softvér analyzujú obraz v 6400 rôznych zónach, vďaka čomu si môžete vychutnať úchvatný kontrast a kvalitu obrazu pre skutočne živý zážitok zo sledovania vo dne alebo v noci.

Google Cast: využite plný potenciál vášho televízora Smart TV. Pomocou internetového obchodu Google Cast a vášho inteligentného zariadenia môžete využiť silu vášho televízora Philips Smart TV. Umožňuje vám prehľadávať webové stránky, obsah a aplikácie a potom ich jednoduchým stlačením tlačidla preniesť do vášho televízora. Najlepšiu výhodou je, že vaše inteligentné zariadenie môžete aj naďalej používať, zatiaľ čo sa na televízore prehráva prenesený obsah.

Jednoduché písanie správ na klávesnici diaľkového ovládania. Ovládajte všetky funkcie. Naše mimoriadne intuitívne diaľkové ovládanie obsahuje všetky praktické funkcie ako napríklad kurzorové tlačidlá, ovládanie hlasitosti alebo tlačidlá rýchlych funkcií. Keď ho obrátite, môžete využiť plnohodnotnú klávesnicu, pomocou ktorej jednoducho zadáte text v akejkoľvek situácii.

Objavte silu štvorjadrového procesora a integrovaného systému Android. Štvorjadrový procesor značky Philips spolu s výkonným systémom Android prinášajú vzrušujúci herný zážitok. So systémom Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný.

 • Google Play: vaše okno do sveta zábavy. Google Play má k dispozícii katalóg plný vysokokvalitných hier pre všetky vekové kategórie. Optimalizované na používanie s vaším televízorom, pričom vyzerajú rovnako dobre ako sa hrajú. Nemusíte kupovať ďalšiu hernú konzolu, pretože vďaka univerzálnemu hernému ovládaču USB môžete jednoducho vyhľadávať a hrať.
 • Precízne detaily: televízor, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako aj funguje. Vaša domácnosť prezentuje váš štýl. Zvolili sme decentné a sofistikované farby a povrchové úpravy skombinované s autentickými, kvalitnými materiálmi. Výsledkom je dizajn televízora, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.
 • Štýlový stojan: minimálny dizajn na dosiahnutie maximálnych výsledkov. Náš nový inovatívny stojan poskytuje ilúziu, vďaka ktorej máte pocit, že kovové nôžky na oboch stranách dokážu bez akejkoľvek námahy zodvihnúť zariadenie od stola. Výsledným dojmom je jedinečná ľahkosť a jednoduchá elegancia.

Energetická trieda A

 • Uhlopriečka: 43"/108 cm
 • Rozlíšenie: Ultra HD (4K) 3840 x 2160

DVB-T/T2/C/S/S2 tuner (MPEG-2/4) 800 Hz Perfect Motion Rate

 • Jas: 400 cd/m2
 • Ambilight: 2 strany, prispôsobujúce sa farbe steny, prispôsobujúce sa vzdialenosti steny, režim Lounge, herný režim, Ambilight+hue, Ambilight pre 3D
 • 3D: pasívne 3D, konverzia 2D na 3D, automatická detekcia 3D, hranie pre 2 hráčov na celej obrazovke

Pixel Precise Ultra HD

Micro Dimming Pro

Natural Motion

Ultra Resolution

Výstupný výkon (RMS): 20 W

DTS Premium Sound

Clear Sound, Smart Sound

Triple Surround

WiFi, WiFi Direct

Smart funkcie: OS Android 5.1 (Lollipop), DLNA, HbbTV, Google Play, hlasové vyhľádavanie, YouTube, Netflix, Spotify, klient a server MultiRoom, internetový prehliadač, aplikácia Philips TV Remote 4-jadrový procesor, vnútorná pamäť 16 GB

PVR - nahrávanie TV vysielania na USB, pozastavenie TV

USB prehrávanie: video (AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1/2/4, WMV9/VC1, HEVC), audio (AAC, MP3, WAV, WMA), obrázky (JPEG, BMP, GIF, JPS, PNG, PNS, BMS, MPO), titulky (SMI, SRT, SSA, SUB, TXT, ASS)

EPG - 8-dňový elektronický sprievodca programom

Teletext: 1000-stránkový Hypertext

Časovač automatického vypnutia

EasyLink (HDMI-CEC)

VESA 300 x 200 mm 4x HDMI (4K, 3D, ARC), 3x USB, SCART, komponentný vstup (YPbPr), digitálny zvukový výstup (optický), zvukový vstup L/R, zvukový vstup (DVI), výstup pre slúchadlá, Ethernet (LAN), CI+ slot

Spotreba energie: 65 W /

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

1zákazník odporúča produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
87 %
priemer z 3 hodnotení
5
2 ×
4
0 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
0 ×

  Overený zákazník

  , zakúpené v MALL.SK

  Odporúča produkt

  100 %
  • +cena výkon
  • +dizajn
  • +veľký počet prípojných miest
  • +príjemné zladenie ambilight osvetlenia s 3D obrazom
  • -zatiaľ som neprišiel na žiadne proti

  +rozhodol som sa pre tento produkt hneť ako som ho videl na internete a aj preto lebo som verný tejto značke už dlhé roky .
  +vrele by som odporučil tento produkt všetkým fajn šmekrom