Hisense 55U7HQ

90 %

Popis produktu

Parametre produktu

Druh televízorov
QLED
Uhlopriečka obrazovky
139 cm
Uhlopriečka v palcoch
55 palcov
DVB-T tuner
áno
DVB-T2
áno
DVB-S/S2
áno
DVB-C
áno
Smart televízory
áno
3D televízory
nie
4K televízory
áno
Hmotnosť
15.3 kg
Prenosné
nie
Modelový rok
2022
Rozostup otvorov VESA
300 x 200
Energetická trieda
G
Spotreba energie pri štandardnom dynamickom rozsahu (SDR) na 1000 h
84 kWh
Spotreba energie pri vysokom dynamickom rozsahu (HDR) na 1000 h
140 kWh

Recenzie

 • , zakúpené v Andrea Shop

  Odporúča produkt

  90 %
  • Všetko je ako som očakával. Spokojnosť

Parametre produktu

Druh televízorov
QLED
Uhlopriečka obrazovky
139 cm
Uhlopriečka v palcoch
55 palcov
DVB-T tuner
áno
DVB-T2
áno
DVB-S/S2
áno
DVB-C
áno
Smart televízory
áno
3D televízory
nie
4K televízory
áno
Hmotnosť
15.3 kg
Prenosné
nie
Modelový rok
2022
Rozostup otvorov VESA
300 x 200
Energetická trieda
G
Spotreba energie pri štandardnom dynamickom rozsahu (SDR) na 1000 h
84 kWh
Spotreba energie pri vysokom dynamickom rozsahu (HDR) na 1000 h
140 kWh

Popis produktu

AKCIA: Internetová TV od Antiku – Antik TV na 12 mesiacov zadarmo obsahuje najbohatší „Antik TV balík“ v hodnote 142,80 €. Sledujte tak vyše 170 TV programov až na 7 zariadeniach (5× mobilné zariadenia a 2× TV) na 12 mesiacov ZADARMO.

Akcia „Kúp TV značky Hisense od Antiku a získaj internetovú Antik TV na 12 mesiacov zadarmo platí až do odvolania.

Kupón na aktivovanie Antik TV balíka na 12 mesiacov zadarmo vám zašleme e-mailom, po kúpe televízora.  

Strhujúci pohľad

S technológiou ULED® sa posúva kvalita obrazu na novú úroveň. Autenticita farieb, jasný kontrast, čistota pohybu a dokonalé detaily sú pre túto 4K televíziu s rozlíšením 3 840 × 2 160 štandardom. Okrem toho si užijete celý rad funkcií, ako napríklad lokálny 4K playback a 4K streaming obsahu.

Získajte obsah rýchlo a intuitívne s VIDAA

Operačný systém VIDAA vám sprístupní more zábavy a pritom ušetrí čas. Vie spustiť televíziu rýchlosťou blesku a navedie vás k vášmu obľúbenému obsahu v niekoľkých krokoch.

VIDAA podporuje služby:

 • Netflix
 • YouTube
 • Disney+
 • Facebook Watch
 • Voyo
 • Lepší TV
 • Sledování TV
 • Apple TV+
 • Antik TV

 

Ušité na mieru rýchlym scénam

S obnovovacou frekvenciou 120 Hz bude váš obraz ostrý a plynulý, či už sleduje futbalový zápas alebo akčný film. Funkcia MEMC a športový mód si poradia aj s najrýchlejšou akciou. Dynamický algoritmus ušitý na mieru pohyblivým objektom odstráni nežiaduce ruchy, pričom nechá vyniknúť aj tie najjemnejšie detaily obrazu.

Jas a detail bez kompromisu

Funkcia Full Array Local Dimming mapuje obraz a rozdeľuje ho do 100 nezávisle fungujúcich zón. V každej prebieha individuálne nastavovanie kontrastov tak, aby ste neprišli o detaily ani vo veľmi tmavých či naopak žiarivých oblastiach.

Ešte kvalitnejší obsah z Netflixu s Dolby Atmos & Vision IQ

Táto televízia je vybavená prvotriednym balíčkom pre následné spracovanie zvuku a obrazu. Technológia Dolby Vision IQ vám poodhalí skôr skryté detaily aj v tých najtemnejších oblastiach obrazu. Nechajte sa prekvapiť kvalitnejšou dynamikou a živšími farbami napríklad pri sledovaní relácií z vašej obľúbenej streamovacej platformy. O prvotriedny viacrozmerný zvuk sa postará technológia Dolby Atmos®. Hlasy vašich hrdinov a všetky zvuky zostúpia k vám a vtiahnu vás do príbehu.

 • Technológia DTS Virtual: X™
 • Technológia DTS Virtual: X™ si hravo poradí s každým šumom. Každú dôležitú rozpravu dovedie bezpečne až k vašim ušiam. Žiadne slovo vám neunikne. Zároveň si môžete dopriať skvelú čistotu zvuku aj pri vyššej hlasitosti. Pripravte sa na 3D zvukové zážitky, ktoré vás pohltia.

Herný režim zvýši šancu na výhru

V ceste za víťazstvom vás už nič nezastaví. Staňte sa jednotkou vďaka hernému módu, s ktorým budú akcie plynulé a scény jasnejšie. Oneskorenie vstupu je znížené až na 20 ms, teda je každé stlačenie ovládača vašej konzoly prakticky ihneď prevedené do činu priamo v hre. Žiadny okamih vám neutečie.

VRR 120 Hz pre tých najnáročnejších hráčov

Herný režim Pro pomocou softvérovej optimalizácie efektívne znižuje oneskorenie aj chvenie obrazu. Zaistí vám tak tie najlepšie možné podmienky pre excelentné výsledky, a to v národnom súboji aj pri piatkovej hre s priateľmi. Premenná obnovovacia frekvencia (VRR) 120 Hz sa postará o nadštandardne plynulý obraz, ktorý vám pomôže udržať si maximálny prehľad aj v tých najdivokejších prestrelkách. Hranie s aktívnou funkciou Dolby Vision navyše ďalej obohacuje už aj tak mimoriadny zážitok.

Športový mód vás prenesie na štadión

Televízia sa po detekcii športového prenosu sama prepne do špeciálneho športového módu, ktorý vám poskytne dojem, ako by ste sedeli priamo na tribúne. Užijete si sledovanie športových zápasov ako nikdy predtým.

UHD AI Upscaler – inteligentné 4K zobrazenie

Technológia AI automaticky nastavuje obraz v reálnom čase a optimalizuje kvalitu zobrazenia. Zaručuje tak najjemnejší obraz a pohyb aj pri zhoršení signálu.

Buďte v spojení vďaka Bluetooth a Dual Band Wi-Fi

Pripojte obrazovku k internetu a užite si more zábavy vo veľkom formáte. Pozrite si najnovšie správy na internete, počúvajte hudbu alebo kontrolujte výsledok zápasu vášho obľúbeného tímu. S Bluetooth môžete tiež televíziu pripojiť k slúchadlám či reproduktorom pre perfektný zvukový‎ zážitok.

Dokumenty

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

1zákazník odporúča produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
90 %
priemer z 1 hodnotení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakúpené v Andrea Shop

  Odporúča produkt

  90 %
  • Všetko je ako som očakával. Spokojnosť