Najnovšie recenzie zo sekcie Televízory

TCL 50C649

Overený zákazník planeo.sk Anna

Pridané: 3. marca 2024

Zakúpený v planeo.sk

• TV sa jednoducho inštaluje, ovláda, farby, zvuk sú dobré.

Overený zákazník Samsung.sk Overený zákazník

Pridané: 3. marca 2024

(naposledy upravené 3. marca 2024)

Zakúpený v Samsung.sk

Televízor som otestoval celkom rýchlo. Má mnoho užitočných nastavení. Prepojenie s inými zariadeniami jednoduché a intuitívne. Má veľa predinštalovaných aplikacii na sledovanie stream videí, mnohé z nich zrejme nikdy nevyužijem. Ovládač obsahuje dokopy len cca 10 tlačidiel a až 3 ovládajú/spúšťajú práve tieto služby, takže kto využíva niektoré z nich, má k nim rýchly prístup.
Uhlopriečka 55 je na vzdialenosť cca 3,5 -4 metre ešte fajn, pri väčšej by už s rýchlymi scénami mohol byť pri sledovaní problém.
Reproduktory majú kvalitný zvuk,hlavne pri nízkych tónoch si pripadám ako v kine. Trochou ešte ladím celkové koncové nastavenie pretože mám pripojený set top box od operátora a pri sledovaní filmov je v niektorých scénach hlas hercov nevýrazný zato efekty až príliš.
Celkové hodnotenie je však vynikajúce, vrelo odporúčam.

Sencor SLE 43F18TCS

Sencor SLE 43F18TCS

Overený zákazník Alza.sk Pavel D.

Zakúpený v Alza.sk

Konečne dobrý zvuk.Opravár mi na minulý nákup TV napísal,že zvuk je dobrý a vôbec nemal pravdu,pretože po kontrole na Orave zistili,že mám pravdu a televízor mi bol vymenený.Neverte každemu a stojte si za svojou pravdou lebo niekedy sú aj odborníci lajdáci.

TCL 55P735

TCL 55P735

Overený zákazník planeo.sk Daniela

Zakúpený v planeo.sk

• TV za dobrú cenu, našim poziadavkám vyhovuje
LG OLED55G23LA

LG OLED55G23LA

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

• obraz pekny cisty
  • tv tenka
  • Nechapem preco ked si vyberem zopar vlastnosti maju to len tie velke telky kludne by to mohla byt aj mensia a zobral som tu najmensiu aka sa dala a aj tak je obrovska, chcel by som mensiu tv s tymy istymi funkciami
  • chyba display port
LG 55QNED813RE

LG 55QNED813RE

Overený zákazník Alza.sk Marian

• Cena, kvalita
  • Skvelý obraz
  • Jednoduchá inštalácia
  • Diaľkový ovládač by mohol mať výraznejšie tlačítka, v tme sa ťažšie hľadajú, časom si však človek zvykne

Kvalitný TV za rozumnú cenu. Odporúčam dokúpiť soundbar, výsledok je potom bezchybný

Samsung QE55QN85C

Samsung QE55QN85C

Overený zákazník planeo.sk Martinezz

Pridané: 1. marca 2024

(naposledy upravené 1. marca 2024)

• Prechod z TCL na neoQled QN85C odporúčam
  • Miniled obrazovka
  • Kvalita obrazu a rýchlosť prostredia
  • Obraz po Smart kalibrácii nemá chybu
  • Automatický game mód pri zapnutí konzoly s game lištou, kde si môžete upravovať jednotlivé veci.
  • Hdmi 2.1 120hz
  • Super zvuk 60 Wattov
  • Dolby vision pre hranie hier
  • Podpora HDR10+
  • 4K
  • Dolby Atmos
  • Surround
  • Aplikácie ako Xbox (i bez konzoly) alebo Nvidia GeForce NOW
  • Asi všetky streamovacie služby od výmyslu sveta
  • Design
  • Jas
  • Hlavne obraz, obraz, obraz a zvuk...
  • Ťamťung to vie robiť fakt dobre
  • Kúpený v zľave
  • Nevšimol som si žiadne, čas ukáže...

Jednoznačne posun vpred s NeoQled, čierna je úžasná, nakoľko pixely fungujú na princípe stmievania, čiernaje fakt čierna. Mali sme v 2018 novú qled (vtedy stála okolo 4000 eur) dnes sa to dá vybaviť, aj za 1000€ a za zvyšok si kúpiť parádny 120ccm scooter ;P :D :D... Kúpou nič nepokazíte, u mňa primárne na Seris X v 4K HDR 120Hz, obrovská spokojnosť, ostrosť a kvalita farieb a detailov je úžasná, nečakal som, že za toľko peňazí dostanem až toľko. Zvuk je vynikajúci. Mal som cca 1 rok tv od TCL s repro od Onkyo (výkon 10 wattov) zvuk bieda, ale obraz bol fajn, no tento Samsung je kapitola sama o sebe. Krásny design, telo má hĺbku 1,5cm. Mám 55" kvôli nábytku, zavesená na stene. Užívam si 4K videa a hry na 120Hz so super zvukom. Kupujte kým je, šup šup...

Thomson 50UA5S13

Thomson 50UA5S13

Overený zákazník Alza.sk Marian

Pridané: 29. februára 2024

(naposledy upravené 29. februára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

Ešte ho nemám neviem ho posudiť

Samsung QE65S95

Samsung QE50QN90

Samsung QE50QN90

Overený zákazník Samsung.sk Boris

Zakúpený v Samsung.sk

televizor splnil moje ocakavania,krasny obraz,mnozstvo funkcii.

Samsung QE55QN90

Samsung QE55QN90

Overený zákazník Samsung.sk Marko

Zakúpený v Samsung.sk

Krásny obraz. Zatiaľ spokojný.

Sencor SLE 2472TCS

Orava LT-616

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 27. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

Je to maličký televízor 55cm uhlopriečka aľe ináč pekný obraz ľachké ovľádanie. Zvuk je dostatočný ja používam k tomu soundbar 2X15W značky sharp stým ozvučenie perfektné.

TCL 55C649

TCL 55C649

Overený zákazník planeo.sk Ján

Pridané: 26. februára 2024

Zakúpený v planeo.sk

• všetko čo treba v jednom

Overený zákazník Datacomp.sk František

Zakúpený v Datacomp.sk

Kupoval som na istotu. Môj synovec má presne taký typ a je s ním maximálne spokojný.

Samsung QE55LS03B

Samsung QE55LS03B

Overený zákazník Alza.sk Rado

Pridané: 25. februára 2024

(naposledy upravené 25. februára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Matna obrazovka s nizkyou odrazivostou okoliteho svetla
  • Tenke telo, vacsina hardveru je schovana v samostatnej krabici, samotna TV vyzera naozaj ako ram obrazu
  • NIE JE MOZNE TRVALO VYPNUT ART mode!
  • Samostatna krabica je dost velka a dost sa zahrieva, obavam sa, ze sa mi vsetky zariadenia v skrinke pod TV (router, Apple TV, ovladace,...) zbytocne kvoli nej prehrievaju
  • Samostatna krabica ma specialny (velky) konektor a tenucky kablik. Ak sa cloveku niekedy v buducnosti kablik napr. zlomi, je otazne, ci zozenie nahradny. Bez neho je TV nepouzitelna.

Bohuzial, moja chyba bola, ze som si uvedomil az neskoro, ze tuto TV NIE JE MOZNE POUZIVAT INAK, AKO S TRVALO ZAPNUTYM ART MODE a uz som ju nemohol vratit.
Upozornujem tymto kazdeho, kto si ju vybral skor kvoli minimalistickemu dizajnu a matnej obrazovke s tym, ze ak ho tento art mode nebude bavit, tak ho proste vypne. Nie, neda sa to. Su toho plne fora a ludia su z toho zufali, Samsung to ignoruje.
Vypinat art mode sa da jedine urcne, dlhym podrzanim tlacidla na ovladaci. Vypne sa sama jedine, ked nie ste v miestnosti po (najmenej) 5 minutach. Inak TV bude stale svietit a musite ju zakzdym vypnut dlhym podrzanim tlacidla ovladaca. Dobre si rozmyslite, ci tuto TV chcete a spocitajte, kolko vam to moze zrat elektriny a ci chcete mat vzdy, ked ste v miestnosti, zapnuty obraz (alebo ho zakazdym rucne vypinat). Osobne by som ju vratil, nebyt toho ze mi tato moznost usla, kym som sa na Samsung forach presvedcil, ze toto je bohuzial jej vlastnost. Za mna katastrofalny nezmysel na tak drahy produkt.

Philips 75PUS7608

Philips 75PUS7608

Overený zákazník Alza.sk Cifersky Jozef

Zakúpený v Alza.sk

Za malo peňazí veľa muziky

JVC LT-32VAH3335

• Obraz
  • Spotreba
  • Jas
  • Led nemusim velmi efekty
  • Aplikacie su menej ako v samsungu
  • Slaba pamäť
  • Neda sa externym diskom nahradit vnutorna pamät disk

Obraz svietivost 120hz spotreba
Škoda neporiahne hry a malo aplikacie čakal viac od google tv

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25