Thomson 65UB6406

DVB-T tuner
    4K televízory
    Rozostup otvorov VESA
    400 x 400

Kvalitný 4K televízor THOMSON 65UB6406 ponúka priestrannú 65 palcovú uhlopriečku s 4K rozlíšením 3840 x 2160 pixelov. Plynulý chod zaručuje Quad Core procesor, ktorý je schovaný vo vnútri televízoru. Obrazová frekvencia televízora má rýchlosť 800 Hz PPI (Picture Performance Index) čo kvalitu obrazu ešte viac umocňuje. Televízor je vybavený 4x HDMI 2.0 portmi, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, tunery DVB T/C/S2, 1x CI, Scart, RJ-45. Okrem toho televízor Thomson disponuje reproduktormi, ktorých výkon predstavuje 2x 20 W a vy si okrem skvelého obrazu môžete vychutnať aj rovnako dobrý a kvalitný zvuk.

• Nemrzne software
      • Dobra cena
      • Možnost montaže nožičiek na viacere rozostupy
      • Funkčnost Antik aplikacie v zakladnom rozsahu
      • Necertikovany pre skylink
      • Pomaly štart
      • trochu vyšia spotreba

Ako prve si povšimnete neuveritelne dlhy štart televizora.Asi 20 sekund vam bude na nom svietit logo thomson a dalsich 20 nabiehat logo Androidu. Za pol roka čo ho mam sa mi ani raz nestalo aby TV zamrzol (tu si možu brat ine značky priklad ).
      Bohužial Tv nie je certifikovany pre Skylink, nielenže automaticky neaktualizuje kanaly ale je problem ich aj naladit. Problem je skryty v tom že potrebujete naladit družicu astra 23,5 ale ta v zozname družic jednoducho nie je je tam iba 19,5.Astru 23,5 neštastne skryli pod nazov SAT3 .
      Tv ma dostatočne velke uložisko pre inštalaciu aplikacii.
      Kedže v mojej bytovke je problem z prijmom terestialu aj sat musel som ist do IPTV. Cenovo sa mi velmi dobre hodila IPTV od Antiku. Ich aplikacia pre android TV funguje na Tv korektne aj ked si myslim že nie uplne (nejde m zvolit čislo kanalu, prepinam len šipkami hore dole,a neidu ani rozne tlačidla info atd. ktore v režime sat funguju, taktiež aplikacia neumožnje triedit programy atd)
      4o sa tyka samotneho androidu okrem dlheho štartu mi tam chybaju mnohe nastavenia ktore poznam z inych Tv.Napriklad taky inteligentny časovač vypnutia (Ak nič nemačkam tak tel sa vypne ale nemam možnost nastavit za aky čas tušim je napevno nastaveny 3 hod ale možno je to 5 ) Cele android menu sa ponaša na to ako ho pozname z telefonov avšak nastavenia mi pridu chudobnejšie ako v telefone.
      Podarilo s mi Televizor sparovat z telefonom cez Bluetooth. Moc som to neviužil ale podarilo sa mi par videi z telefonu prehrat na tel y par sekundovym oneskorenim. Zaujimavostou je že aj ked mal telefon vypnute bluetooth tak televizor rozpoznal (asi cez wifi siet) prichadzajuci hovor a stišil sa, po ukončeni hovoru sa hlasitost vratila na povodnu.
      Tento televizor ma daleko od idealneho produktu ale ako cenovy kompromis dostatočne uspokoji nenaročneho zakaznika.Hlavny problem však vidim v tej nespolupraci zo skylink ( videl som v obchode vyjadrenie servisu k tej nespolupraci zo skylink čo všetko sa ta musi robit ručne a z vlastnej skusenosti viem že pomerne často)
      Takisto spotreba energie je tušim iba A...konkurencia už ma A+.