Thomson 65UA5S13

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Najlepšia ponuka

Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 12 352 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantDarček11,9 €93 % • 20 530 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 3 497 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma92 % • 4 176 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma27 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 89 201 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €89 % • 507 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 11 764 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 10 918 recenziíĎalšie informácie

101 kWh
    Spotreba energie pri vysokom dynamickom rozsahu (HDR) na 1000 h
    102 kWh
    Značka kvality

Chcete si aj doma užiť rovnakú atmosféru ako pri sledovaní filmov v kine? Potom by pre vás mohol byť tým pravým televízor THOMSON. Vynikajúce obrazové zážitky budete mať predovšetkým vďaka technológii LCD LED a podpore formátov HDR10 a Dolby Vision. Na svoje si prídu aj fanúšikovia rýchlych scén vďaka 50 / 60Hz obnovovacej frekvencii panela. Smart TV THOMSON je riadený pokročilým operačným systémom Android TV a jeho precízny dizajn mu dodáva elegantný vzhľad. Vzhľad televízora dopĺňa čierna farba. Televízor môžete prichytiť na stenu pomocou držiaka štandardu VESA s rozmermi 200×200 mm. Diaľkový ovládač je dodávaný ako súčasť balenia. Kľúčové prednosti televízora 65" Thomson 65UA5S13 Podobnú filmovú atmosféru, akoby ste boli v kine, vám sprostredkuje televízor THOMSON Ohromujúce obrazové zážitky predvedie technológia LCD LED a podporované formáty HDR10 a Dolby Vision Milovníci rýchlych scén budú potešení 50 / 60Hz obnovovacou frekvenciou Užite si detailné 4K Ultra HD rozlíšenie na 65" uhlopriečke Smart TV...

Dokumenty

• -špatné spracovanie
      • -extrémne pomalý systém
      • -neprehľadné, pokročilé menu
      • -zvuku chýbajú basy

Pri šróbovaní nožičiek som sa nevedel trafiť do dier, lebo boli v ráme posunuté pod plastový kryt. Konektor pre vstup antény je zapustený moc hlboko, a aby som doň mohol strčiť kábel, musel som zrezať časť izolácie konektora na kábli. Pohyb v menu je EXTRÉMNE pomalý, (a písanie na klávesnici na obrazovke je čistá katastrofa). Ten Android je tam len na núdzové použitie. Tak pomalý systém som v živote nezažil, ani keď mali kedysi androiďácke telefóny 0,5 GB RAM. V menu som sa nedokázal prekliknúť do nastavení zvuku, keď som chcel pridať basy. TV som vybral pre seniora na sledovanie športových zápasov, a pre také využitie ho naďalej odporúčam. (Za tú cenu ho taktiež odporúčam do rôznych podnikov, čakární, barov,... pre sledovanie zápasov...) Kritériá boli, aby bol veľký, s dobrým rozlíšením, (aby bolo na ňom vidno malý puk, loptu, loptičku, šípky...) aby mal čistý, zrozumiteľný zvuk, a aby bol lacný. Kritériá splnil k plnej spokojnosti, ale keby som chcel TV pre seba, radšej by som si priplatil, lebo určite by som chcel v TV minimálne plynulý Android, rýchly štart, rýchle menu, nejaký "air mouse", ("magický ovládač" pre pohodlné písanie...,) a možnosť pridať podstatne viac basov, (aj keď mám aj domáce kino, ktoré ale nechcem vždy zapínať). TV som skúšal krátko, toto sú len moje prvotné postrehy z jeho používania.