Strong SRT24HZ4003

A+

HD Ready TV SRT24HZ4003N

Popis produktu:

Vstavaný tuner DVB-T2/C/S2

USB pre nahrávanie a multimédiá

Image Quality Ratio 100

Vynikajúci kontrast a realistický obraz

Priečinok CI+ pre podmienený prístup k platenej TV

Žiarivé farby a široké farebné spektrum

Elektronický programový sprievodca (EPG)

Zoznam obľúbených kanálov

Rodičovská kontrola

Teletext

Ostrosť a plynulosť pohybujúcich sa záberov

Obraz:

Rozlíšenie 1366 x 768 (HD Ready)

Zorný uhol 160/150

Vstup SAT in (F Sat) 1

Priečinok CI 1

Všeobecné údaje:

Farba čierna

Veľkosť obrazovky (cm/palce) 60/24"

Rozmery (Š x H x V) v mm 550 x 150 x 359

Nasadený stojan available

Upevnenie na stenu v mm (nedodáva sa) 100 x 100

Spotreba energie v pohotovostnom režime ≤0.5W

• , prevzaté z Heureka.cz

Televize mi vyhovuje v bílé barvě. Obraz je dobrý, trochu nám vadí tlumený zvuk a nebyl dodaný popis k nastavení televize. Celkově jsme ale spokojení.

• dobrý pomer cena kvalita
  • , prevzaté z Heureka.cz

již v minulosti jsem vlastnila produkt od výše uvedeného výrobce a byla jsem s kvalitou spokojená, a proto jsem vybrala tento výrobek

• , prevzaté z Heureka.cz

Jsme vcelku spokojeni, je to již druhá televize této značky. U téhle TV nám trochu vadí zvuk. Ladime Ladime a výsledek stále nic moc, bohužel.

• Pekný obraz
    • Trošku divný zvuk
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • Přehledné a jednoduché ladění a obsluha.
    • Za tu cenu obraz v HD kvalitě je super.
    • Používám venkovní anténu a obraz HD televizí naskočí někdy s prodlevou 1-2 sekund.
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • slušný obraz cenově vyhovující
    • horší zvuk vyřešil jsem to přes sluchátka
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • velmi dobrá kvalita za slušnou cenu

Strong výrobky znám již z dřívějška, tak jsem mu věřil i nyní. Doporučuji, krásný/kvalitní obraz, velice jednoduchá obsluha, lze ji pochopit i bez návodu, a to jsem starší člověk. A také dobrá cena ve srovnání s jinými.

• Krásny obraz
      • Prehráva všetky formáty z usb
      • Pekné biele prevedenie
      • Jednoduchosť ovládania
      • Ľahký a tenký rám
      • Slabší výkon repro
    • , zakúpené v INGRAM

• Cena, kvalita a malá spotreba el.energie.

Som úplne spokojný.