Sony Bravia KDL-32WD600

HD Ready (1 366 x 768)

Obrazové obvody X-Reality Pro

Motion Flow XR200Hz

Podsvietenie Direct LED

Prehrávanie multimédií z domácej siete

W-Fi direct, OperaTV Store

Zrkadlenie obrazovky (Screen Mirroring)

Dolby Digital

DVB-T/C tuner, analóg 2x HDMI, 2X USB, PC vstup HDMI

USB nahrávanie na HDD

Rozumné, skryté vedenie káblov

Dizajn stojanu: čierna bridlica, tvar U

Energetická trieda A

1zákazník odporúča produkt

• výborná kvalita, super cena
      • nemám čo vytknúť

z ponúkaných výrobkov smart TV s touto uhlopriečkou, to najlepšie čo mohlo byť

• Zatial som akosi nic nenasiel - bezna tv
      • Obmedzene formaty pri DLNA
      • Spmalene reakcie systemu
      • Hlucnost pri vypnutom stave
      • Par krat uz mi uplne zamrzla - to som pri tv nikdy nezazil.

Mam doma sietovy disk hladal som hlavne nejaku lacnu tv na prehravanie filmov cez dlna ... velkym sklamanim pre mna bolo ze dana tv nepodporuje vacsinu formatov pri prehravani cez siet (z cca 2000 filmov mi prehralo 4, z toho dva sekali lebo tv nestihala), comu sa divim kedze cez usb ma vacsiu podporu.

Kedze tv vyuzivam v spalni som z nej sklamany pretoze v noci ked je ticho je z tv pocut jemne piskanie takze ked chcem mat kludny a nicim neruseny spanok musim tv odpojit od napajania, sklamanim je aj sietovy adapter dodavany k tv (vyzera ako adapter k monitoru resp. notebooku) ktory je velmi velky a zbytocne zavadzia.

Taktiez som sklamany z reakcii samotneho systemu, tv treba nechat po zapnuti chvilu spamatat kym sa clovek zacne hrabat v menu, a dokonca sa mi uz stalo ze pri pouzivani "smart funkcii" zamrzla tv tak ze som ju musel odpojit, toto je velka hanba lebo na ziadnej inej tv sa mi to nikdy nestalo!

Mame doma tri televizory ale nikdy som z televizora nebol tak sklamany ako pri tomto vyrobku, planujem ho darovat rodicom a neodporucam absolutne nikomu kupu tohto produktu