Sony Bravia KD-55XE7077

Rozostup otvorov VESA
300 x 200
Energetická trieda
A

55" 4K Ultra HD Smart TV • rozlíšenie 3840×2160 px • 400 Hz Motionflow XR technológia • 4K HDR • technológia 4K X-Reality PRO • tuner DVB-T2/C/S2 • kodek HEVC (H.265) – nový digitálny štandard • Wi-Fi • LAN port • 3× HDMI • 3× USB • možnosť zrovnať káble do časti za stojanom • zvukový výkon 20 W • režim ClearAudio+ • operačný systém Linux Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• dizajn
    • vyborny obraz

jediny problem nastal s pripajanim ku wifi cez WPS - musel som pripojit klasicky

• spokojnosť
    • Trochu problém s pripojením k wifi

• + je ze to dokaze prehrat vela fomratov z usb a samotne hz je tiez v pohode , slusny zvuk ,zrkadlenie obrazovky je tiez rychlo a menu je priehladne stym problem nieje.
    • Nedokaze to nahravat na usb z normalnej kablovky len cez satelit to samotne ovladanie tv je tiez nic moc mrzne to niekedy sa mi stava ze samotne tlacidla na ovladaci nereaguju uz 3 krat sa mi stalo ze zamrzol tak ze som ho musel vypnut z elektriny aby sa z toho spametal

Sony uz nieje to co bolo kedysi tu mi to skor pride "nalestena bieda" len dojenie znacky cakal som viac od toho tv za taku cenu nabuduce dam sancu samsungu /lg znami mi vraveli kup sony overena kvalitka ale nie za taku cenu podla mna co sa tyka pomer cena kvalita tak cena by mohla byt o 100e nizsia a bolo by to v poradku