Sencor SLE 55U02TCS

Počet USB vstupov
Hotelový mód
Záznam na USB

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Paradna velkost za super velkost.
    • Ziadne "Smart funkcie" Ano to je pre mna vyhoda.:)
    • Zavity a srubky na tv su velmi zle spracovane. Diera nelicuje z otvorom v plaste tv a tym padom sa to velmi zle spaja do kopy.

Telka za 335€ z velkostou 55". Proste parada. Ziadne smart blbosti telka je svizna plus podporuje dvt2 a hevc kodek.

• , zakúpené v Andrea Shop

• v tejto uhlopriecke najlacnesi UHD/4K TV na trhu
    • funguje velmi dobre aj na pocitaci - nepostrehol som ziadne pomale reakcie mysi
    • tenke ramceky - vyborne, ak chcete mat na pocitaci multimonitorove riesenie - ja mam tri vedla seba (problem, lebo pri tejto velkosti uz clovek naraza na limity miestnosti :-) )
    • 140 cm uhlopriecka pri 4K na pocitaci = fantasticka praca so vsetkym - nielen s grafikou, ale aj s excelom (skratka clovek ma k dispozicii obrovsku plochu)
    • kupoval som tri tieto TV - na dvoch sa zlomili pribalene skrutky na uchytenie noh a na tretom sa skrutka ohla - jednak skrutky su velmi nekvalitne a jednak zavit v diere zle vytvoreny. Len kvoli tomuto zdanlivo mini-problemu by som uz v buducnosti tieto TV nekupil, pretoze ak sa cloveku ulomi skrutka a jej telo zostane vnutri, tak je to problem a bez noh TV stat jednoducho nebude. A servisnemu technikovi asi tazko vysvetlite, ze to je chyba vyroby - predpokladam, ze by mi to vratil, ze som pouzil silu.
    • nie je smart, ale pri tej cene a uhlopriecke mi to nevadi - navyse som si ich kupoval k pocitacu.
    • moznosti nastavenia obrazu nie su velmi bohate - naozaj len velmi zakladne.

vid plusy a minusy. Ked budem velky a bohaty, tak urcite prejdem na OLED displeje. Bezna LED telka je fajn, ale ak sa chcete hrat s farbami a pouzivat telku ako monitor, tak momentalne len OLED alebo QLED.

PIP (Obraz v obraze)
Počet USB vstupov
Hotelový mód
Záznam na USB

SENCOR SLE 55U02TCS

Televízor SLE 55U02TCS s rozlíšením UHD, teda 3840 x 2160 bodov, je vybavený tromi tunermi. Pozemný digitálny príjem je pripravený na budúce vysielanie podla štandardu DVB-T2 s kodekom H.265/ HEVC. Tento model televízora Sencor je vybavený aj funkciou FastScan - automatickým ladením programov satelitného operátora Skylink. Vdaka funkcii Skylink FastScan budete mat televízor pripravený na sledovanie Vašich oblúbených satelitných programov doslova v priebehu niekolkých minút od jeho vybalenia. Navyše nebudete musiet menit nastavenia vášho televízora v prípade, že v satelitnom vysielaní dôjde v budúcnosti k zmenám parametrov, pretože televízor aktualizuje nastavenia sám. Vo výbave samozrejme nechýba ani bohatá výbava konektorov ako napríklad tri HDMI pre pripojenie DVD prehrávaca, hernej konzoly a pod. Ci USB konektor pre prehrávanie filmov a fotiek.

Uhlopriečka displeja 139 cm (55"), UHD rozlíšenie

HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery

Prehrávanie a záznam na disk USB

Obraz:

Uhlopriečka displeja 139 cm (55")

UHD

Rozlíšenie 3 840 × 2 160 pixelov

D-LED

Jas 250 cd/m2

Odozva 8 ms

Široký pozorovací uhol 178°/178°

Digitálny hrebeňový filter (DCF)

Dynamické potláčanie šumu (DNR)

Príjem signálu:

DVB-T2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)

DVB-T

DVB-C

DVB-S2 (H.265, max. 3 840 × 2 160/60p, Skylink FastScan ladenie)

PAL/SECAM BG/DK/I/L/L'

Zvuk:

Výstupný výkon 2× 8 W

Ekvalizér

Vstupy a výstupy: 3× HDMI, SCART, Mini AV in, Mini YPbPr, koaxiálny, 2× USB 2.0 (5 V < 0,5 A), Slúchadlový jack

Rozhranie CI+

• Textové: TXT

Ostatné:

Nahrávanie na disk USB (formát PVR-TS) / prehrávanie z disku USB

Časové sledovanie

OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT

Elektronický programový sprievodca EPG

Teletext

Hodiny, časovač

Rodičovská zámka

Hotel Mode (Hotelový režim)

Napájanie, spotreba a rozmery:

• Príkon: AC ~ 100 – 240 V, 50/60 Hz
  • Energetická účinnosť: 108 W/< 0,5 W v pohotovostnom režime
  • Rozmery so stojanom: 1 234 × 310 × 766 mm
  • Rozmery bez stojana: 1 234 × 90 × 711 mm
  • Hmotnosť: 14,2 kg

SENCOR SHT B361

Výsuvný polohovateľný TV držiak

Pre TV s uhlopriečkou 40"- 70"

Sklon: 15° až - 15°

Natočenie +/- 60°

• Korekcia roviny: +/- 3°
  • Vzdialenosť od steny: 70- 46 cm
  • Maximálna nosnosť: 30 kg
  • Minimálna rozteč: 100 x 100 mm
  • Maximálna rozteč: 600 x 400 mm
  • VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400

Poistka proti vysadeniu

Farba: Čierna

• Všetko super. Úplne TOP.
    • Každý kto si kúpi TV vymeniť treba hneď šroby za kvalitné tvrdé mne sa zlomila vnútri musel som vyvrtať, vyťahovákom vytiahnuť narezať nový závit a dať kvalitné.
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Paradna velkost za super velkost.
    • Ziadne "Smart funkcie" Ano to je pre mna vyhoda.:)

• , zakúpené v Andrea Shop

• v tejto uhlopriecke najlacnesi UHD/4K TV na trhu
    • moznosti nastavenia obrazu nie su velmi bohate - naozaj len velmi zakladne.