Samsung UE55ES8000

138 cm
DVB-T tuner
Smart televízory

• , zakúpené v M-elektro

• Spickovy design, uplny sperk v obyvacke. Vychytavka v oblasti novych technologii
    • Nahnevana manzelka :) Ze vraj vysoka cena, ale zeny nemaju pre elektroniku pochopenie....

Vyborny a krasny televizor. Ma dva ovladace, jeden luxusny a ten druhy skor zaspal dobu ale plne funkcny. Mal som predtym verziu S8000 a tam bolovladac krajsi, aspon taky mohol byt ten druhy ovladac.Myslim pri tej cene televizora. Ma ale oproti predchodcovi z minuleho roka vela vela vylepseni a to hlavne zabudovanej kamry, hlasovemu a pohybovemu ovladaniu a dufam ze ste viac lebo mam ho doma len 2 dni a este som sa s nim uplne nezoznamil,,,,,,Mysilm ze cena je dost vysoka, vseobecne vsetkych televizorov, ale kedze je to najvyssia rada tak som tie peniaze obetoval. Myslim ze cena zodpoveda kvalite!

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky
138 cm
DVB-T tuner
Smart televízory

Dychberúci televízor s najmodernejšími technológiami. Krásne tenký, s úžasným obrazom a dokonalou technologickou výbavou. Taký je nový televízor z triedy ES8000 od svetoznámej firmy Samsung. Najnovší model kórejského výrobcu má integrovanú kameru pre videohovory a rozpoznanie tváre. Automaticky tak užívateľa prihlási k jednotlivým aplikáciám, ako napríklad k bezplatnému telefonovaniu v sieti Skype.

Nádherný dizajn je podporený ikonickým Arch Flow stojanom a Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Jednoduche ovladanie, kombinacia hlas a bezdrotova mys je super. Prehra vsetky formaty,zatial sa mi nestalo,ze by bol nejaky problem. Obraz 3D je super zazitok pri sledovani akcnych filmov.
    • Ovladanie pohybom je zbytocne,ked mate mys. Po chvilke vas boli ruka. Internet je trochu pomaly aj napriek tomu, ze mam optiku,ale to sa da prepacit z pohodlia postele.

Som spokojny s tv,to co sa o nom pise v recenziach sa zaklada na pravde. V kombinacii s telefonom sa sung S3 zdielam fotky a videa cez wifi. Nafotim a hned si mozem pustat. Tv splnil a aj lrekrocil moje ocakavanie.

• Prehrava .MKV subory
    • Neuveritelne ostry obraz pri FullHD active 3D filmoch
    • Slusne vstavane reprodukory
    • Nizka kapacita internej pamate (1 GB)
    • Pre moznost nahravania je treba zaobstarat si extrerny HDD

Oprava: Tak predsa prehrava .MKV, na vine bol chybny subor. S dalsim filmom to uz islo bez akychkolvek problemov. Takze mozem potvrdit, ze zazitok pri pozerani "active 3D" je skutocne nieco vynimocne, tazko porovnat s cimkolvek doteraz znamym. Vrele odporucam tento produkt.

• - pomer cena / kvalita
    • - dizajn je jedinecny, sperk ktory bude dominovat kazdej obyvacke
    • - konverzia z 2D na 3D pri pozerani bezneho vysielania, hlavne pri HD kanaloch je to perfektne
    • - 800 Hz CMR (Clear Motion Rate) !!!
    • - Micro Diming
    • - Smart Hub - funguje ako uplne multimedialne centrum
    • - ovladanie pohybom
    • - nema DVI pripojku
    • - nema slot pre satelitnu kartu
    • - surfovanie na nete je dost nemotorne
    • - neprehrava format .MKV (Matroshka video), v ktorom boli vsetky "active 3D" filmy co som zatial nasiel na nete, takze sa daju pozerat len ak to prehravam na laptope a TV pouzivam ako externy monitor pripojeny cez HDMI (ak .MKV konvertujem napr na .AVI proces nema konca a ked to konecne je tak sa velkost filmu zvysi cca. 4x)
    • - streamovanie "active 3D" videa cez SmartHub seka pri 5MBit pripojeni na WiFi siet a po par minutach prestane prehravat s oznamom ze treba rychlejsi net :(
    • musel som objednat upgrade na vzdusnu optiku 20MBit, snad to pomoze :)

Na nase pomery a trh je to podla mna momentalne absolutna spicka pre pouzivanie doma.

• Technologický aj estetický skvost.
    • TV po pripojení USB prehrá aj kotúč z karbobrúsky...
    • Pozeranie archívu na internete je bezproblémové - neseká
    • Možnosť ovládania gestami, hlasom aj dotykovým ovládačom
    • Pri slabšom osvetlení ovládanie gestami trochu zlyháva, avšak je to vlastnosť nie chyba - TV si testuje sveteľnosť pred spustením ovládania gestami.

Vedel som, čo si kupujem, takže nie som vôbec prekvapený.
    Milo ma prekvapili reproduktory - hlasitosť.
    Môžem len odporúčať, rodine som ho už odporučil.
    samsungu som nikdy veľmi nefandil a telefon od nich si nekúpim, avšak telky robia perfektné.
    Cena síce nie je nízka, ale určite za to stojí, navyše oproti augustu klesla o 1/3.
    Uvidím ako sa bude správať satelitný tuner, keď dokúpim CA modul
    Príslušenstvo: 2x ovládač, 2x 3D okuliare, IR blaster

super!!