Samsung UE46F6400

Modelový rok
2013
Počet SCART vstupov
Herný režim

• ľahká inštalácia TV ako aj prehľadné ovládanie, veľmi zrozumiteľné menu, pekný vzhľad, nádherný obraz
    • TV na stojane je labilnejší, odporúčam ho o upevniť držiakom o stenu.

s výrobkom som nadmieru spokojná, výborný TV za výbornú cenu, odporúčam ho.

• , zakúpené v snycentrum

• cena - TV Samsung UE46F6400 kúpený 14.6.2014 za 499 eur + 8 eur doprava cez snycentrum.sk
    • obraz - pri digitálnom vysielaní TV staníc vynikajúci. Ak k tomu pridáte ešte vysielanie v HD kvalite, obraz je bezkonkurenčný.
    • dotykový ovládač tzv. touchpad, na ktorý som zvyknutá z notebooku, takže žiadny problém
    • pripojenie na internet
    • pekný dizajn
    • smart aplikácie - načítanie rýchlo, bez problémov
    • pri funkcii SmartHub v časti Moje programy mi ukazuje stanice podľa poskytovateľa služieb, t.j. nedajú sa tam navoliť vlastné obľúbené stanice, je tam priestor na 7 staníc. Škoda.

Veľmi dobrá kúpa. Tento model sa už dopredáva, takže je aktuálne v zľave na rôznych portáloch, ak niekto ešte nad ním uvažuje, tak nech sa poponáhľa.
    Predtým som mala "starú šunku" 53 cm CRT obrazovku, pri kúpe 116 cm Smart LED obrazovky je prvotný šok, ale po jednom, max. dvoch dní si poviete, že znesiete aj väčšiu obrazovku :)

• , zakúpené v Alza.sk

Modelový rok
2013
Počet SCART vstupov
Herný režim

3D LED televízor Samsung s rozhraním Smart TV pre rok 2013, možnosťou nahrávať TV vysielanie na USB a dvojjadrovým procesorom. Technológia 200 Hz CMR, SKYPE ready, internetový prehliadač + Wi-Fi, HbbTV, konverzie 2D/3D, dotykový ovládač, základné ovládanie hlasom.

Uhlopriečka  117.1 cm
Uhlopriečka v palcoch  46 Palec
Rozlíšenie HD  Full HD (1920x1080)
Typ podsvietenia  Edge LED
Časovač zapnutia  áno
Časovač vypnutia  áno
Výstupný výkon (RMS)  20 W
Certifikácia DLNA  áno
Slot pre pamäťovú kartu  nie
USB vstup  3
Slúchadlový výstup  1
Optický výstup  1
Digitálny koaxiálny výstup  0
Audio výstup (cinch)  0
Vstup pre satelitnú parabolu  nie
Šírka  106 cm
Spotreba energie (pohot.režim)  0.1 W
EKO senzor  áno
Rozstup otvorov VESA  400x400
Model roka  2013

• TV na stojane je labilnejší, odporúčam ho o upevniť držiakom o stenu.

s výrobkom som nadmieru spokojná, výborný TV za výbornú cenu, odporúčam ho.

• , zakúpené v snycentrum

Celkovo je podľa očakávania

• OK

Produkt podľa očakávaní

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• Celkom slušný príjem WIFI signálu ( 1 želefobetonova priečka a cca 10 m vzdialenosť) , výborná konektivita s Android smartfonom a Ipadom
    • Zložité a nie veľmi pohodlne menu, obsluha YOUTUBE veľmi nepohodlne, riešim to cez smartfónu, kde to funguje bez problémov

Celkom dobrá TV

• super obraz;
    • nabity funkciami;
    • slaby zvuk

Super telka, ale je nutne dokupit domace kino

• Dobrý obraz a zvuk, jednoduchá inštalácia
    • AVIčka sú hrozné

• Smart TV
    • Design
    • WiFi
    • 200 HZ
    • Pomalšie reakcie pri aplikáciach (ale veď je to TV nie PC).
    • Mal problém spárovať okuliare ale nakoniec sa podarilo.
    • Vkladanie titulkov do filmu. (Mne osobne to nešlo možno treba zmeniť kódovanie ale k tomu som sa ešte nedostal.)

Jednoznačne najlepšia cena k výkonu u 3D televízora. Odporúčam som spokojný určite nebudete sklamaný.

• xxx
    • yyy