Samsung UE40H6700

4K televízory
Rozostup otvorov VESA
400 x 400

• dobra kvalita obrazu
    • magic ovladac (pohybom ovladaca ide kurzor na obrazovke)
    • dva tunery (jeden program sledujes, druhy nahravas)
    • magic ovladacom niekedy TV oneskorene reaguje na prepnutie kanalov aj 4 sek., ale nasledne funguje
    • pozeranie TV po sieti ide len to iste co aj v TV - neda sa pouzit druhy tuner
    • nahravky z USB necitatelne na PC, mozno na Linuxe by to islo - netestoval som

splna, co som ocakaval, ale mohlo by aj viac :-)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Veľmi kvalitný TV. S výberom tejto značky a tohto typu som maximálne spokojný.

Samsung je proste kvalita.

• DLNA cita aj externe titulky
    • kvalita obrazu
    • ostatne ako 3D, PIP, ...
    • dialkove ovladanie by mohlo byt vacsie
    • aplikacie pre tablet su iba pre Samsung

Tento tv som kupil koli DVB-T + DVB-S. Priplatil som si este 50e oproti nizsiemu modelu, aby som mal aj zdvojeny tuner a nelutujem to.. Teraz mozeme nahravat jeden program a pozerat iny. Skoda, ze sa neda kombinovat s inymi zdrojmi, napr. nahravat z DVB-T a pozerat youtube/DLNA a pod. To iste plati aj pre PIP. Cize Picture In Picture funguje len s dvoma TVkanalmi.
    Velke prekvapenie bolo, ze pri standardnom DLNA (so Synology NAS DS112) to automaticky nacitalo aj titulky. Odskusal som aj s DS video aj Plex - obe maju pre Samsung vlastnu client aplikaciu.
    Ovladanie si vyzaduje trochu cviku (hlavne koli rozlozeniu tlacidiel na dialkovom ovladaci), ale nie je to nic hrozne.
    3D beriem ako taky bonus resp. zabavku pre deti, ale mna to neohurilo, cize to nehodnotim.

Druh televízorov
4K televízory
Rozostup otvorov VESA
400 x 400

3D SMART LD TELEVÍZOR

Televízor SAMSUNG UE40H6700 má najmodernejšie a zároveň jednoduché ovládanie pomocou pohybu ale aj hlasom, pričom rozumie celým vetám. Ponúka dokonalý obraz so živými a dramatickými prvkami. Kvôli tomu je televízor vybavený technológiou segmentového stmievania a tiež technológiou Micro Dimming. Kvalitu obrazu podporí technológia Wide Color Enhancer Plus. S aplikáciou Smart View 2.0 môžete prostredníctvom domácej siete prenášať živé vysielanie do chytrého telefónu alebo tabletu. Praktické vybavenie USB diskom pre zdieľanie obsahu prenosných pamäťových zariadení. V televízori SAMSUNG UE40H6700 nechýba technológia Full HD 3D,režim Futbal či funkcia zrkadlenia obrazovky. Samozrejmosťou je vybavenie technológiami pre bezdrôtové pripojenie k internetu Wi-Fi Direct a Ethernet (LAN).

Výkonná optimalizácia

Technológia segmentového stmievania obrazu televízora SAMSUNG UE40H6700SLXXH vám ponúkne možnosť vychutnať si obraz s hlbšou čiernou a čistejšími odtieňmi bielej. Tak vám televízor pripraví živé a dramatické vysielanie a obraz. Technológia Micro Dimming vám prináša prekreslenejší obraz než kedykoľvek predtým.

Dokonalé ovládanie

Technológia hlasovej interakcie umožní ovládať televízor SAMSUNG UE40H6700SLXXH pomocou jednoduchých slov a viet. Na ovládanie televízora môžete použiť aj pohyb rúk alebo rôzne jednoduché gestá prstov. K tomuto spôsobu je však potrebné dokúpiť kameru. Intuitívne ovládanie vďaka ovládaču Samsung Smart Control. Pomocou touchpadu môžete prechádzať medzi panelmi služby Smart Hub a posúvať webové stránky. Ukázanie diaľkovým ovládačom umožní pohybovať kurzorom na obrazovke a jednoducho zadávať text. Televízor sa vďaka možnosti Instant On spustí za menej ako 2 sekundy.

Clear Motion Rate

Technológia Clear Motion Rate minimalizuje rozmazanie pohybu. Aj najrýchlejšie sa pohybujúce scény sú dokonale ostré, takže si vychutnáte dokonalé akčné filmy, športové zápasy a ďalšiu zábavu. Technológia využíva vyššiu obnovovaciu frekvenciu panelu, technológiu podsvietenia a vyššiu rýchlosť obrazového procesora. A vy budete sledovať čistý a ostrý obraz.

Režim Futbal

Milovníci športových futbalových zápasov ocenia možnosť zapnúť režim Futbal. Budete si pripadať ako v centre diania, ako keby ste boli priamo na zápase. Ostro a živo vyniknú zelené farby trávnika, farby dresov a ostatné farby na štadióne.

Živé farby pre dokonalejší obraz

Technológia Wide Color Enhancer Plus spoločnosti Samsung využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu, zobrazenie každého detailu a presné zobrazenie farby.

Sledujte obsah z pamäťového zariadenia USB

Funkcia ConnectShare Movie umožní pripojiť k televízoru SAMSUNG UE40H6700SLXXH pamäťové zariadenia alebo pevný USB disk a sledovať ich obsah na televízore. Takto môžete sledovať vaše fotky alebo filmy či hudbu.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

• Technológia: LED TV
  • Uhlopriečka displeja: 40 "
  • Typ HD rozlíšenia: Full HD
  • Hĺbka (s podstavcom): 237 mm
  • Šírka (s podstavcom): 906.6 mm
  • Hmotnosť s podstavcom: 10800 gram
  • Montovateľné na stenu: Áno
  • Technológia pohybovej interpolácie: CMR (Clear Motion Rate)
  • Počet portov Ethernetu (RJ-45): 1

• Consumer Electronics Control (CEC): Anynet+
  • Diaľkový ovládač: Áno
  • Funkcia teletextu: Áno
  • Počet USB 2.0 portov: 3
  • Podporované grafické rozlíšenie: 1920 x 1080 (HD 1080)
  • Spotreba energie (v pohotovosti): 0.3 watt

• Vstavané reproduktory: Áno
  • Výška (s podstavcom): 581.7 mm
  • Spotreba elektrickej energie: 50 watt

• dobra kvalita obrazu
    • magic ovladac (pohybom ovladaca ide kurzor na obrazovke)
    • dva tunery (jeden program sledujes, druhy nahravas)
    • pozeranie TV po sieti ide len to iste co aj v TV - neda sa pouzit druhy tuner
    • nahravky z USB necitatelne na PC, mozno na Linuxe by to islo - netestoval som

splna, co som ocakaval, ale mohlo by aj viac :-)

• obraz
    • funkcie
    • nemám

Tento produkt mám asi dva mesiace a som sním úplne spokojný. Trochu som sa obával obrazu a zvuku, lebo tu boli dosť nelichotivé recenzie. Ale mam taký pocit že tie recenzie písal niekto kto ten tv ani nevidel, alebo ho nevie vôbec nastaviť. Za mňa úplná spokojnosť!

• satelitne programy, ale iba tie co idu zadarmo
    • USB
    • obraz nie je dobry
    • nema DVB-T2 - na prijem novsieho standardu pre pozemne digitalne vysielanie
    • farby su take umele
    • zvuk taktiez nic-moc, potrebny receiver
    • neda sa pripojit zadna bezna USB kamera (napr. pre skype)
    • vidiet, ze niekedy nestiha

nie je uplne zly, ale nabuduce urcite radsej IPS telku...
    myslim, ze niektorym ludom bude postacovat, ale za 500 eur nestoji....

• double tuner

zatial ide, uvidime dokedy, kedze Samsung je znamy svojimi poruchovymi vyrobkami

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Samsung je proste kvalita.

• internet v tv
    • farby zleee
    • iba 100 hz
    • drahy (530 eur je moc za toto)

neodporucam
    musel by stat do 500 eur

• DLNA cita aj externe titulky
    • kvalita obrazu
    • ostatne ako 3D, PIP, ...
    • dialkove ovladanie by mohlo byt vacsie
    • aplikacie pre tablet su iba pre Samsung

• 3D
    • 600Hz
    • dizajn
    • značka
    • pozeranie filmov na nete

množstvo funkcií,za tu cenu je v strednej triede je tento najlepší

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Tento 3D TV ma ako bežného užívateľa vcelku potešil. Môžem ho len odporúčiť.
    • Nemám žiadne výrazné negatívne skúsenosti aj keď sem tam vypadáva zrkadlenie obrazovky s mojím Samsung G. S4.

Veľkosťou a aj funkciami úplne vhodný aj pre náročnejšieho užívateľa.

• super obraz
    • nadherny dizajn
    • skvela vybava a vela veci v baleni
    • wifi
    • zvuk
    • prehrávanie a čítanie multimédií z Wifi siete, v ktorej je nejaké pamäťové zariadenie.
    • trosku pomalsie reakcie ked prehadzujem medzi HDMI inac mi nevadi nic

Super televízor, fakt odporúčam. Mám ho viac ako polroka a neviem si ho vynachvalit, velmi ma zaskočil aký má dobrý zvuk, mal som aj starší model ale menší od Samsungu a zvuk katastrofa, ale tento je naozaj dobrý. 2x ovládač, dokonca jeden má aj touchpad... Absolútne ma dostalo, že TV dokáže prelistovať Synology server čo mám doma na sieti, a môžem si prehrávať filmy. Odporúčam.