Samsung UE40ES6100

Za 500eur-výborna 3d tv

vyborne

• obraz, otacavy podstavec
    • manualne ukladanie kanalov je uplna katastrofa

toto je nas uz 4. TV znacky Samsung, vybrali sme si ho preto, lebo sme s touto znackou spokojni. Pri tomto TV je to ukladanie kanalov zatial to najhorsie s akym sme sa stretli. Je to SMART TV, ale ovladat ho cez dialkovy ovladac je dost "krkolomne".... Az na par nedostatkov sme s nim spokojni.

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky
101 cm
Smart televízory
3D televízory

3D LED SMART TV 40"(101 cm)

3D LED SMART TV 40"(101 cm), Full HD 1920x1080, 200 Hz CMR (Clear Motion Rate), Mega dynamický kontrast, Web Video Enhancer, 3D HyperReal Engine, Wide Color Enhancer Plus, Crystal TV-One Design, Ultra Slim design, SMART TV funkcie: Family Story, Fitness, Kids, webový prehliadač (video/flash) Search all, Skype™ na Samsung TV (podpora HD pri použití kamery), Your video, Social TV(Facebook, Twitter, G-talk), Samsung Apps, zabudovaný WIFI adaptér, Wi-Fi Direct, PVR Personal Video Recorder - nahrávanie na USB zariadenie + Time shift ready, unikátna technológia konverzie videa z 2D do 3D, podpora Smart telefónu ako ovládača, integrovaný digitálný tuner DVB-T/C MPEG 4, analógový tuner, EPG, CI+ slot, SRS TheaterSound HD, Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, dts 2,0 + Digital Out, Zvukový výstup 2x10W, Herný mód, sleep timer/off timer, 1xRF vstup, 3xHDMI 1,4, 1xSCART, komponentný, kompozitný vstup, optický výstup, PC vstup (HDMI), vstup na slúchadlá, DVI Audio vstup, 3xUSB, USB 2,0 Movie, 1x Ethernet (LAN), Anynet+ (HDMI-CEC), BD Wise Plus, Allshare, Allshare Play(web storage), TXT 1000 strán, 1 Tuner PIP, EU Eco známka, Stand-by príkon < 0,3W, otočný X podstavec, súčasťou balenia 2x 3D okuliare

• , zakúpené v HEJ.sk

Za 500eur-výborna 3d tv

Veľmi dobrá TV za rozumnú cenu
    fajn prístup na internet

• 3 USB vstupov
    • 3 HDMI vstupov
    • Vstavaná Wifi
    • Pekné spracovanie
    • Clouding (kto nevie čo je to clouding nech si to vygúgli). Pozrel som si jeden starší Samsung, bol oveľa lacnejší, obraz veľmi kvalitný, bez hocijakého clouding-u. Tento televízor je myslím z roku 2012, technológia sem, technológia tam, pri takejto cenovej kategórii by sa takéto niečo nemalo objavovať. Niekto si to možno ani nevšimne, mne to však vadí, už aj len preto, lebo tento televízor má svoju cenu, síce nie najvyššiu, ale aj tak značnú.Za veľké peniaze predávajú "šmejd".
    • Internetový prehliadač. Všade píšu, že je plnohodnotný, ale prosím Vás, nie je. Po istom čase ma napríklad z istých stránok vyhodí (napr. Facebook), je možnosť síce stiahnuť si aplikáciu FB, ale s tým si môžem akurát viete čo... :D Internet je veľmi pomalý bohužiaľ.
    • Smart funkcie. Plno aplikácii, môžeš si ďalšie stiahnuť, to je ok, ale chcel by som sa vyjadriť k 3D Explorer (program cez ktorý si môžeš pozrieť nejaké 3D videá, dokumenty). Pri vstupe do aplikácie Vás hneď upozorní, že potrebujete vysokorýchlostný internet. A je to tak, keď nemáš dajaký peckový internet tak si v háji, videá ti bude naťahovať veľmi pomaly alebo vôbec. S mojím pripojením 5MB/s do lopty nekopnem. Takže vysokorýchlostný net bezpodmienečne potrebuješ.

Sú plusy aj mínusy. Mínusy u mňa asi prevážia...

• , zakúpené v BONUSKO

• Veľmi dobrý TV za rozumnú cenu (490 €)
    • fajn prístup na internet
    • 3D perfektné
    • ako zdroj signálu používám STBox, po cca 4 hod sa televízor sám vypína

Veľmi pekný obraz, bezproblémové wifi pripojenie. Verný 3D obraz pri prehrávaní cez USB z externého disku.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Vynikajúci obraz pri sledovaní FullHD a tak isto aj 3D filmov. Cez zabudované wifi sa pomocou router-u pripájam či už na internet, youtube, resp. ku PC, smartfónu, alebo notebooku. Pripojenie je super rýchle a to aj napriek tomu, že router nie je umiestnení v tej istej izbe ako TV. Hlavná výhoda wifi je, že nemusím pripájať a ťahať káble, dokonca ani nemusím pripájať USB.

Úplne splňuje to čo som od tohto TV očakával. Nemám v podstate žiadne výhrady. Tento TV odporúčam každému, kto chce mať za relatívne nízke náklady vynikajúci 3D TV spolu so zabudovanou wifi konektivitou.

• , zakúpené v BONUSKO

treba mať aj kvalitný príjem signálu, vtedy je tv využitý naplno.

• , zakúpené v BONUSKO

• dizajn, funkcie, vynikajúci obraz a zvuk.
    • zatiaľ neviem, mám ho krátko, snáď zadávanie textu by mohlo byť vyriešené ako na mobile pri SMS.

Za tú cenu je to vynikajúci televízor s veľkým množstvom funkcií.

• , zakúpené v sysnet.sk

• +kvalitny dizajn, priesvitne okraje, lahky, tenky
    • +rychly a rozumny
    • +WiFi, i ked rychlost je lepsia pri LAN, ale to je specificke
    • +WiDi
    • +ovladanie
    • +cita formaty filmov v pohode z USB klucika, rychlo a jasne, mkv, avi, mp4 atd. titulky pekne jasne, len format musi byt *.srt a nazov rovnaky ako filmu
    • +HDMI pripojenie satelitu Skylink v pohodičke
    • +3D, prehladne, jasne
    • +okuliare aktivne 3D
    • +101 cm je dostatocne aj do domu ci bytu a v tejto cene sa chyta azda malokto
    • -stojan skrutky isli nejako ťažko
    • -ton pri ovladani menu ap. je otravny
    • -zvuk som cakal este lepsi, ale OK je aj toto
    • -nič

spracovanie vyborne, obraz krasny, doplnky skvele, za tuto cenu jednička