Samsung UE40D8000

• množstvo funkcií

Dizajnovo a funkčne veľmi vydarený televízor pre náročnejšieho užívateľa

Uhlopriečka obrazovky
101 cm

Televízor Samsung LED Smart TV série 8 je celý o pretvárajúcich a hlbokých zážitkoch poskytovaných so štýlom a inteligenciou. Bez ohľadu na to, či sledujete film alebo počúvate hudbu, okamžite si všimnete špičkovú kvalitu 3D, vďaka ktorej znova objavíte svoj svet zábavy. Integrovaná a novátorská služba Smart Hub, ktorá vám umožňuje stať sa aktívnou súčasťou televíznej zábavy, zabezpečuje, že všetko od surfovania po Internete na televízore až po prezeranie fotografií a Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• - vysoká kvalita obrazu (aj po prepnutí do 3D )
    • - moderný design a kvalitné spracovanie detailov
    • - pomerne presné ovladanie pomocou pohybov
    • - automatické aktualizácie softwareu
    • - môj TV bol doveznený internetovým predajcom zo zahraničia, a keďže nebol určený pre SK trh, nechcel sa pripojiť na Smart Hub. Predajca to mal vyriešiť, nakoniec si TV stiahol update sám po cca 4 mesiacich.
    • - vysoká cena

Veľmi kvalitný TV, odporúčam všetkým, ktorí si potrpia na lepší obraz a ktorí sa radi vyhrajú so smart aplikáciami.

• špičková kvalita
    • ???

super televízor,s pripojením na internet,satelit,super obraz aj zvuk

• - už na prvý pohľad veľmi kvalitný TV,
    • - výborný dizajn (žiadny hrubý plastový rám okolo obrazovky, len pekná jemná kovová lišta okolo),
    • - skvelý obraz FullHD, 800Hz,
    • - menu nastavenia, internetové menu,
    • - slušná riadka 3D ukážok v internetovom menu (tie, ktoré je možné vidieť v obchode, kde sa 3D TV predávajú),
    • - široký výber funkcií,
    • - Wi-Fi / káblové pripojenie na internet,
    • - USB movie,
    • - pri prepojení s počítačom cez HDMI je z tohto TV perfektný monitor,
    • - výbava k televízoru (2x 3D okuliare, podsvietený diaľkový ovládač, kvalitné káble, káblové redukcie...)
    • - vysoká cena
    • - VEĽMI pomalý internetový prehliadač,
    • - niekedy sa stáva, že stratí Wi-Fi pripojenie, pričom ostatné pripojené komponenty (Blu-ray player, počítače...) ho nestratia, takže to nie je vinou routera, ale TV.
    • - dosť nepohodlné 3D okuliare (vadí mi rám okuliarov pri pozeraní filmu - dal by som prednosť viac anatomicky riešeným okuliarom)

Napriek niektorým nedostatkom by som tento televízor doporučoval každému, kto si potrpí na kvalite spracovania, obrazu aj dizajnu. Je síce trochu drahší, ale verím, že aj vydrží úmerne k svojej cene. Mám ho 4 mesiace a som zatiaľ maximálne spokojný, keďže mám notebook a nie som odkázaný na internetový prehliadač televízora.
    Jednoducho - keby som ho nemal, kúpil by som si ho. :-)))

po dvoj mesačnom používaní plna spokojnosť

• V šiestich kategóriách bolo odbornou porotou vybraných 6 produktov a vy ste im mohli dať váš hlas. Takmer 30 tisíc hlaso...

Zobraziť celú recenziu na www.techbox.sk

• , zakúpené v Electro World

• výborný dizajn
    • perfektný obraz
    • množstvo funkcií

Dizajnovo a funkčne veľmi vydarený televízor pre náročnejšieho užívateľa

• Víťaz súťaže ProduktRoku 2011, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• moje očakávanie sa splnilo, len samé superlatíva
    • neviem otestovať3D okuliare. Chýba testovacia 3D ukážka.

kolega povedal, že som si chcela kúpiť ružu, a namiesto toho som si kúpila celé kvetinárstvo:-))
    Dúfam, že bude veľmi dlho kvitnúť, a mi prinášať radosť.

• Design a kvalita ...

som spokojný :