Samsung UE40D5003

• kvalita
    • USB port

• Za danú cenu výborný obraz (aj bez HD); kvalitný stereo zvuk,

• Obraz výborný, menu prehľadné
    • Absencia konektorov audia a pod.

Televízor je kvalitný

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky
101 cm
DVB-T tuner

Ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú kvalitný LED televízor, ktorý je zároveň praktický aj štýlový. Televízny prijímač s uhlopriečkou 102 cm má optimálnu kvalitu obrazu s rozlíšením Full HD vďaka Clear Motion Rate 100 Hz a unikátnym technológiám HyperReal Engine a Wide Color Enhancer Plus. Podobne ako ďalšie top modely je aj tento televízor vybavený pokročilými funkciami, ako sú ConnectShare™, HDMI vstupy a SRS TheaterSound.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• dobra cena dobra kvalita

doporučujem ostatným

• Dobrý obraz,len vtedy ak to z DVB a pod.Zo satelitu (full HD)slabý.
    • V popisoch boli popísané také parametre ktoré sa mi páčili,to isté ako aj v ostatných Samsungoch,ale nemá vela funkcií čo boli písané.zistil som to postupne
    • Nemá napr.funkciu Anynet,(síce v popisoch je) ,málo vstupov,
    • atď.

Hore som uviedol

• Full HD
    • 2x Hdmi vstup
    • 3,5 jack výstup na repráky
    • USB vstup je len na fotky,hudbu a prípadnú aktualizáciu softveru.. realne teda nevyužiteľna sučasť
    • Nedá sa zavesiť na stenu bez dostatočne širokého medzikusu aby sa mohla zapojiť anténa,scart a všetko ostatné zaniká tak výhoda jeho inak tenkej konštrukcie (bude odsunutý od steny aspoň 4 centimetre)
    • podľa mňa strašne prehnaná cena

Výber televízora umňa závisel predovštkým na podmienke FULL HD rozlíšenia a HDMI vstupu, počítal som aj s USB vstupom schopným prehrávať filmy ale toho som sa nanešťastie nedočkal. Problém som vyriešil tým že som televízor začal využívať cez HDMI ako veľký monitor na ktorom prehrávam bezproblémov fullHD filmy.
    Zážitok z obrazu je v celku dobrý, menu prístupné a premňa aj prehľadné.

NUTNOSŤ dodávania signálu v DOSTATOČNE veľkom rozlíšení, obýčajné TV vysielanie tu pekne neukáže, ale keď sa pripojí PC cez HDMI a je k dispozícii film v rozlíšení aspoň 1080p tak je to skutočne krásny obraz.

• kvalita
    • USB port

• Za danú cenu výborný obraz (aj bez HD); kvalitný stereo zvuk,

• vynikajuci televizor
    • Pokym si ho chcete dat na stenu nekuputjeeee... v tom pripade nezapojite ani kalbe, usb ani HDMI... kedz vsetky potrebne pripojenia su vzadu

na stojan ok.. ale na stenu v ziadnom pripade

• Obraz výborný, menu prehľadné
    • Absencia konektorov audia a pod.

Televízor je kvalitný

• , zakúpené v HEJ.sk

• nakoľko som ho kúpil 2.II. 2012 zatial si televízor "užívam"!

Od Vianoc 2011 som hľadal TV podľa mojich náročných kritérii a nakoniec sa mi oplatilo navštíviť internetový obchod HEJ.sk, kde ma uspokojili svojím výberom, ochotou a promptným vybavením mojej objednávky! Doporučoval by som ho pre klientov, ktorí hľadajú spokojnosť vo všetkom.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• dizajn
    • nepodporuje vela potrebnych veci

chyba wifi