Philips 55PUS7181

• - dizajn
    • - ambilight
    • - obraz
    • - zatiaľ bezproblémová komunikácia s internetom
    • - trošku precitlivelý na pripojenie iných zariadení, musí byť nainštalovaný najnovší firmware, cez hdmi najskôr nekomunikoval so STB zn. Thomson, až keď bol v STB preinštalovaný novší FMW, to začalo šlapať a už bez problémov. Technik vravel že je to spôsobení androidom

V celku je to paráda, mal som už tv Philips, takže ovládanie s DO som poznal, krásny obraz, zvuk, dizajn, som zaťažený na výrobky zn. Philips. Z mojej strany plná spokojnosť, doporučujem

Druh televízorov
4K televízory
25 kg
Energetická trieda
A

Televízor 55 "Philips 55PUS7181: Televízor radu PUS7181 má vyšperkovaný obraz 4K Ultra HD, mocný zvukový prejav, funkciu Ambilight 3 a neskutočnú porciu zábavy dopraje systém Android. Táto mocná kombinácia dopraje vzrušujúci zážitok z televízneho vysielania, Blu-ray filmov aj androidové hry, ktoré vám nahradia hernú konzolu. Do Androidu nainštalujete aplikácie a budete prehrávať videá spôsobom, ktorý je rýchly a intuitívny. Navyše televízor vyzerá rovnako dobre ako funguje. Oproti nižšiemu modelu sa do tohto tenkého reproduktory zmestili silné neodýmové reproduktory v konfigurácii 2.1, takže budete počuť jemný šepot aj hlboké basové tóny. Televízor radu PUS7181 má vyšperkovaný obraz 4K Ultra HD, mocný zvukový prejav, funkciu Ambilight 3 a neskutočnú porciu zábavy dopraje systém Android. Táto mocná kombinácia dopraje vzrušujúci zážitok z televízneho vysielania, Blu-ray filmov aj androidové hry, ktoré vám nahradia hernú konzolu. Do Androidu nainštalujete aplikácie a budete prehrávať videá spôsobom, ktorý je rýchly a intuitívny. Navyše televízor vyzerá rovnako dobre ako funguje. Oproti nižšiemu modelu sa do tohto tenkého reproduktory zmestili silné neodýmové reproduktory v konfi

1zákazník odporúča produkt

• ambilight
    • celkom dobrý zvuk oproti iným tv
    • pri sledovaní filmov a dokumentov dobrý obraz
    • šmuhy pri športových prenosoch/ nezvláda rýchly pohyb
    • nemožnosť nastaviť rozlíšenie tv
    • problém s optickým výstupom
    • čudný ovládač
    • digitálne úpravy obrazu sa nedajú použiť/skôr zhoršujú obraz
    • zlý prístup na zadný panel/konektory sú zospodu

Tento Philips , skoro najvyššia vyrábaná séria ma sklamal po celej čiare. Nedobrý rozmazaný obraz v športových prenosoch aj po všetkých možných nastaveniach.
    Mám v obývačke Sony 65" rad 8000 a to je iná káva. Už by som Philips nekupoval.Treba sa pozrieť po lepšej značke TV.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• - dizajn