Philips 55PUS7150

80 %

Popis produktu

Parametre produktu

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka v palcoch
55 palcov
DVB-T tuner
áno
DVB-T2
áno
Smart televízory
áno
3D televízory
áno
4K televízory
áno

Recenzie

  Overený zákazník

  , zakúpené v Andrea Shop

  Odporúča produkt

  90 %
  • 3D,UHD,Android,Ambilight 3
  • dlhšia odozva DO

  zatial spokojnosť,niekto tu písal že nejdú UHD videá z YouTube u mna v pohode,je síce pravda že som po kúpe hned spravil upgrade softwaru takže to možno bolo softwarom alebo pomalým internetom

Parametre produktu

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka v palcoch
55 palcov
DVB-T tuner
áno
DVB-T2
áno
Smart televízory
áno
3D televízory
áno
4K televízory
áno

Popis produktu

3S SMART LED TELEVÍZOR

Ultra tenký LED televízor s rozlíšením 4K UHD so systémom

Android

S 3-strannou funkciou Ambilight

Ultra rýchly štvorjadrový procesor v spojení s ultra štíhlymi líniami: televízor s rozlíšením UHD série 7150 s výkonom operačného systému Android dokonale zodpovedá svojmu špičkovému výkonu. Elegantný strieborný rám a funkcia Ambilight sa postarajú o ešte intenzívnejší divácky zážitok.

Orientácia na detail

 • Naklonený stredový stojan predstavuje hru s geometriou
 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

Uvidíte každý detail

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli
 • Technológia Natural Motion pre plynulý, no ostrý pohyblivý obraz
 • Technológia Micro Dimming Pro pre neuveriteľný kontrast
 • Technológia Pixel Precise Ultra HD: objavte kvalitný obraz s rozlíšením UHD so živými farbami

Toto všetko dokáže váš televízor vďaka systému Android

 • Objavte silu štvorjadrového procesora a integrovaného systému Android
 • Google Play™: vaše okno do sveta zábavy
 • Google Cast: využite plný potenciál vášho televízora Smart TV
 • Jednoduché písanie správ na klávesnici diaľkového ovládania

HLAVNÉ PRVKY

Naklonený stredový stojan

Základom nášho nakloneného stredového stojana je sofistikovaná vysoko lesklá strieborná povrchová úprava, ktorú sme potom spojili s mimoriadne štíhlym nakloneným krkom, čím vznikol dizajn televízora, ktorý krásne zapadne do každého moderného interiéru. 3-stranná funkcia Ambilight

Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z troch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok. 4K Ultra HD

Televízor Ultra HD so 4-násobne vyšším rozlíšením ako v prípade bežných televízorov Full HD. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním Ultra Resolution si teraz môžete pozrieť kvalitnejší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Vychutnajte si zdokonalenú ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký, prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

Natural Motion

Radi sledujete filmy, ale vždy chcete len ten najlepší možný obraz. Natural Motion je naša technológia na zdokonalenie pohybu, ktorá odstraňuje chvenie a poskytne vám plynulý pohyb obrazu. Filmy sú nahrávané s obmedzenou rýchlosťou zobrazovania snímok 24 sn./s, výsledkom čoho býva chvenie. Technológia Natural Motion zdvojnásobujete počet snímok za sekundu na 50. Výsledkom je odstránenie chvenia, aby ste mohli sledovať len plynulý a ostrejší obraz.

Micro Dimming Pro

Technológia Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast televízora na základe svetelných podmienok prostredia. Svetelný snímač a špeciálny softvér analyzujú obraz v 6400 rôznych zónach, vďaka čomu si môžete vychutnať úchvatný kontrast a kvalitu obrazu pre skutočne živý zážitok zo sledovania vo dne alebo v noci.

Pixel Precise Ultra HD

Krása televízorov 4K Ultra HD TV spočíva vo vychutnávaní si každého detailu. Technológia Pixel Precise Ultra HD prevedie každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ultra vysokého rozlíšenia UHD. Vychutnajte si ostrý pohyblivý obraz a výnimočný kontrast. Objavte hlbokú čiernu a jasnejšiu bielu, živé farby a prirodzené tóny pokožky – vždy a z akéhokoľvek zdroja.

Google Play

Google Play™ má k dispozícii katalóg plný vysokokvalitných hier pre všetky vekové kategórie. Optimalizované na používanie s vaším televízorom, pričom vyzerajú rovnako dobre ako sa hrajú. Nemusíte kupovať ďalšiu hernú konzolu, pretože vďaka univerzálnemu hernému ovládaču USB môžete jednoducho vyhľadávať a hrať.

Google Cast

Pomocou internetového obchodu Google Cast a vášho inteligentného zariadenia* môžete využiť silu vášho televízora Philips Smart TV. Umožňuje vám prehľadávať webové stránky, obsah a aplikácie a potom ich jednoduchým stlačením tlačidla preniesť do vášho televízora. Najlepšiu výhodou je, že vaše inteligentné zariadenie môžete aj naďalej používať, zatiaľ čo sa na televízore prehráva prenesený obsah.

Diaľkové ovládanie pomocou klávesnice

Ovládajte všetky funkcie. Naše mimoriadne intuitívne diaľkové ovládanie obsahuje všetky praktické funkcie ako napríklad kurzorové tlačidlá, ovládanie hlasitosti alebo tlačidlá rýchlych funkcií. Keď ho obrátite, môžete využiť plnohodnotnú klávesnicu, pomocou ktorej jednoducho zadáte text v akejkoľvek situácii.

Štvorjadrový procesor a Android

Štvorjadrový procesor značky Philips spolu s výkonným systémom Android prinášajú vzrušujúci herný zážitok. So systémom Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný. 3-stranná funkcia Ambilight

Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z troch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

Android

Systém Android pre rýchlejší, bohatší a osobnejší zážitok pri pozeraní televízora Systém Android vo vašom televízore Smart TV vám umožňuje vychutnať si rýchly procesor a ľahko ovládateľné rozhranie. Predstavuje vašu bránu do sveta nekonečného obsahu: od služby Google Play™, Netflix až po internetový prehliadač a ešte oveľa viac. Disponuje prehľadnou ponukou s priamymi odkazmi na vaše obľúbené položky.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Ambilight

 • Verzia Ambilight: 3-stranná
 • Ambilight - vlastnosti: Ambilight+hue, Herný režim, Zabudovaný systém Ambilight+hue, Prispôsobujúce sa farbe steny, Prispôsobujúce sa vzdialenosti steny, Režim Lounge, Funkcia Ambilight pre 3D

Obraz/Displej

 • Displej: 4K Ultra HD LED
 • Uhlopriečka: 55 palec / 139 cm
 • Rozlíšenie panela: 3840 x 2160
 • 3D: Pasívne 3D, Hranie pre 2 hráčov na celej obrazovke*, Konverzia 2D na 3D, Automatická detekcia 3D
 • Pomer strán: 16:9
 • Jas: 400 cd/m

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

1zákazník odporúča produkt
1zákazník neodporúča produkt
80 %
priemer z 3 hodnotení
5
2 ×
4
0 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
0 ×

  Overený zákazník

  , zakúpené v Andrea Shop

  Odporúča produkt

  90 %
  • 3D,UHD,Android,Ambilight 3
  • dlhšia odozva DO

  zatial spokojnosť,niekto tu písal že nejdú UHD videá z YouTube u mna v pohode,je síce pravda že som po kúpe hned spravil upgrade softwaru takže to možno bolo softwarom alebo pomalým internetom

  Registrovaný používateľ

  Neodporúča produkt

  50 %
  • v pohode cena
  • ambilight 3 strany
  • rýchla kvalitná komunikácia s Philips v slovenčine
  • pekný obraz, farby sú verné nepresytene
  • bez ťažkostí prehráva z HDD *. avi aj so stredoeropskymi titulkami cez USB 3.0. (full HD na usb 2.0 seká)
  • pasívne 3D - Pri 4K je už jedno ci horizontálne ukazuje len každý 2. riadok. okuliare sú ľahké, bez batérie
  • optický výstup zvuku, údajne vstup zvuku do TV
  • bez ťažkostí napojenie na PC s duálnym zobrazením pri roztiahnuti televízneho obrazu v nastaveniach TV
  • veľmi pomalý - nastavenia napr. spustí po 5 sekundách od stlačenia tlačítka, zadanie odkazu na internetovú stránku.5 až nekonečno sekúnd.
  • po mesiaci bol v oprave výmena displeja, televízor si musíte do opravy zaniesť sami
  • nefunguje žiadna myš (sľúbené vyriešenie problému v novej aktualizácii - nebolo dodržané)
  • nepustí vás niektorými nastaveniami (satelit, továrenské nastavenia) - pri inštalácii satelitu vás nepustí bez vytvorenia pin rodičovského zámku - ten však následne nie je možné zadať do okienka, došiel z opravy kde to vôbec neriešili, predtým poslali mi návod ako prepísať továrenské nastavenie cez USB kľúč nastavenia - ešte som to neskúšal
  • 3d. nemá zapnutie/vypnutie na na diaľkovom ovládači, hoci je tam viacero iných zbytočných tlačítok ( rýchle nastavenie ambilight - nikdy ho nebudete predstavovať, Netflix ktorý u nás nefunguje,...)

  zabudnite na smart, internet podobne , príliš dlho sa na načakáte + bez pripojenia myší, bez ukazovacieho zariadenia s označením odkazu šípkami ktoré v polovici nevidno, - nemožné ani pre trpezlivých

  android dovolí nainštalovať do 40 aplikácií, ktoré aj tak nevyuzijete (hry som neskúšal, je strašne pomalý... )

  neriešia si softwarové chyby,