Philips 40PFH4100

• , zakúpené v TPD.sk

• Krásny obraz
    • Slušný zvuk
    • Ľahučký a tenký
    • Nahrávanie na externý disk (min. 256GB)
    • Trochu dlhšie sa štartuje z pohotovostného režimu
    • Trochu pomalšie menu a prepínanie programov

Zháňal som relatívne lacnú 40'' TV bez smart funcií, ktorá by mala pekný obraz a moja voľba padla na Philips 40pfh4100/88. Televízor má krásne farby a obraz je celkovo plynulý s dobrým kontrastom. Keď sa trochu pohráte s nastavením dostanete naozaj výborný obraz. Reproduktory sú štandardné a nedajú sa od nich čakať zázraky, ale hrajú dosť nahlas. Trochu ma sklamala odozva v menu a pri prepínaní TV kanálov, ktorá by mala byť rýchlejšia. Skúšal som aj nahrávanie na externý disk (v mojom prípade Toshiba 320GB), ktoré funguje skvele. Síce nechápem, prečo je najnižšia podporovaná veľkosť externého disku pre nahrávanie 256GB ale budiž... Samotná inštalácia je intuitívna a prehľadná. Akurát neviem aký zúfalec sa rozhodol použiť systém triedenia TV staníc známy aj z TV Samsung (skúsenosť s asi 5 ročným modelom), kde sa tiež dajú triediť kanály až po označení za obľúbené a prepnutí do tohto režimu. celkovo som s TV spokojný (s istými malými výhradami) a nemenil by som. Od TV som predovšetkým očakával pekný obraz, jednoduchosť a funkčnosť a toto všetko som dostal.

Druh televízorov
200 x 200
Energetická trieda
A+

LED televízor

• Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD. Ten správny televízor pre dnešok aj zajtrajšok: Tenký LED televízor série 4100 s rozlíšením Full HD od spoločnosti Philips s technológiou Digital Crystal Clear. Zažite jasný obraz, čistý zvuk a praktické doplnkové porty USB a HDMI, ktoré umocnia zážitok z televízora u vás doma.
  • Digital Crystal Clear: presnosť, o ktorú sa budete chcieť podeliť. Prirodzený obraz z každého zdroja vďaka technológii Digital Crystal Clear od spoločnosti Philips. Či už si chcete pozrieť obľúbenú telenovelu, správy, alebo sa s priateľmi podeliť o video - môžete si vychutnávať obraz s optimálnym kontrastom, farbou a ostrosťou.

100 Hz PMR pre ostrý pohyb obrazu. Perfect Motion Rate kombinuje technológiu zobrazenia od spoločnosti Philips a pokročilé postupy spracovania videa na zdokonalenie každej snímky obrazu. Takže počas hrania hier, sledovania rýchleho športového prenosu alebo akčných filmov zažijete tú najvyššiu ostrosť a plynulosť pohybu.

Dva vstupy HDMI a funkcia Easylink pre integrované pripojenie. Vyhnite sa spleti káblov a využite na prenos obrazu aj zvuku do svojho televízora jeden HDMI kábel. Technológia HDMI prenáša signál bez kompresie, výsledkom čoho je najvyššia kvalita prenášaná zo zdroja priamo na obrazovku. V spojení s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

USB na prehrávanie multimédií. Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na televízore a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke.

Výnimočne úzky rám prináša obraz, ktorý si zamilujete. Rám tradičných televízorov ich obopína ako rám na fotografie. Náš výnimočne úzky rám je moderný a štíhly a vy si môžete vychutnať väčší obraz.

Náš dizajn stojana vytvára ľahký plávajúci efekt. Televízor s modernými a prepracovanými líniami si zaslúži stojan, ktorý ho odlíši od priemeru. Preto dizajnéri televízorov v spoločnosti Philips vytvorili tento nový, jedinečný otvorený dizajn, ktorý elegantne zapadne do vášho interiéru.

Energetická trieda A+

• Uhlopriečka: 40"/102 cm
  • Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1080

100 Hz PMR (Perfect Motion Rate)

Jas: 200 cd/m2

DVB-T/C tuner (MPEG-2/4)

Digital Crystal Clear

Výstupný výkon (RMS): 16 W (2x 8 W)

Incredible Surround

Clear Sound

Smart Sound

Ovládač úrovne basov

AVL - automatické vyrovnávanie hlasitosti

PVR - nahrávanie TV vysielania na USB, pozastavenie TV

USB prehrávanie: video (AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1/2/4, WMV9/VC1), titulky (SMI, SRT, SSA, SUB, TXT, ASS), audio (AAC, MP3, WAV, WMA), obrázky (JPEG, BMP, GIF, PNG)

EPG - elektronický programový sprievodca na 8 dní

Teletext: 1000-stránkový Hypertext

Časovač automatického vypnutia

EasyLink (HDMI-CEC)

VESA 200 x 200 mm 2x HDMI, USB, SCART, digitálny zvukový výstup (optický), zvukový vstup (DVI), výstup pre slúchadlá, CI+ slot

Spotreba energie: 46 W / 0,3 W v pohotovostnom režime

Režim Eko

Vypnutie obrazu (pre rádio)

• Rozmery bez stojanu (ŠVH): 918 x 531 x 77 mm
  • Rozmery so stojanom (ŠVH): 918 x 570 x 257 mm
  • Hmotnosť (bez/so stojanom): 8,8/9,1 kg
  • Farba: čierna
  • Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač s batériami

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v TPD.sk

• Krásny obraz
    • Slušný zvuk
    • Ľahučký a tenký
    • Nahrávanie na externý disk (min. 256GB)
    • Trochu dlhšie sa štartuje z pohotovostného režimu
    • Trochu pomalšie menu a prepínanie programov