Philips 32PFL3017H

• rychlost odozvy
    • zvuk
    • automaticky kontrast a podsvietenie
    • usb

Televizor je fakt pekny, lahky na prenasanie, s pomerne kvalitnym obrazom, vzhladom na cenovu kategoriu asi naj co sa da kupit. Obraz je fakt ostry, cisty s automatickou redukciou sumu. Jedine s cim nie som spokojny na 100% je automaticke vyvazenie jasu a kontrastu, velmi ojedinele zvykne "prestrelit" farby hlavne ludskej tvare. Tiez ma obcas problem s automatickym jasom, neviem podla coho si to nastavuje, ale niekedy hlavne v noci je to ziara :) A ak jas alebo podsvietenie znizite, uz nevidite niektore tmavsie detaily. Zvuk mohli spravit tiez trochu lepsi, od Philipsu som zvyknuty na ovela lepsi zvuk, mam od nich aj domace kino, ktore hraje vynikajuco (samozrejme bolo drahsie). USB mohlo dostat tiez lepsiu podporu formatov, resp. kodekov, hned prvy .avi film ktory som skusil cez usb, neprehralo. Ale ako som uz spominal vyssie, za takuto cenu je to naj co sa da kupit a nemozete ocakavat kvalitu "800 eurovych" televizorov. Odporucam menej narocnym ludom, ktori ocenia pomer cena-kvalita.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Je ľahký s kvalitným obrazom, hodi sa mi do miestnosti v dome, predtým som mal obrazovku menšiu /22 "/

Som spokojný

Uhlopriečka obrazovky
81 cm

Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Výsledkom je mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja. Perfect Motion Rate (PMR) v sebe spája obnovovaciu frekvenciu panela s jedinečným spracovaním obrazu na vytvorenie výnimočnej ostrosti zobrazenia pohybu a čistého a živého obrazu aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Pocíťte silu hudobného rytmu a ponorte sa do Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v DOMOSS

Som spokojný

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Rýchlosť dodania
    • Nemám

Odporúčam tento obchod, dobré ceny, rýchle vybavenie objednávky a donáška až pred dom.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• absolutna spokojnost, za danu cenu som nemohla vybrat lepsie
    • zatial som nezistila ziadne zapory

odporucam

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v HEJ.sk

• Bežný tv signál roztiahnutý na celú obrazovku je dosť rozriadkovaný, vyhladenie hrán nieje práve jemné.

cena/výkon