Philips 24PHH4000

75 x 75
Energetická trieda
A+

• , zakúpené v elland.cz

• Bol nefunkčný a hlavne žiadne ovladanie na telke takže bez ovladača napoužitelný.
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

Hľadal som obchod s komplexnou ponukou pre moju požiadavku.
    Tento obchod to mal všetko v ponuke a mal som s ním skúsenosti, tak so tovar objednal a som spokojný.

• , zakúpené v TPD.sk

Rozostup otvorov VESA
75 x 75
Energetická trieda
A+

•  Uhlopriečka (cm): 60 (24")
  •  Rozlíšenie: HD ready (1366×768)
  •  Typ podsvietenia: (výrobca neuvádza)
  •  Kontrast: (výrobca neuvádza)
  • Jas (cd / m2): 200
  • Doba odozvy (ms): (výrobca neuvádza)
  • Pozorovací uhol (°): (výrobca neuvádza)
  • Ďalšie vlastnosti: 100 Hz Perfect Motion Rate, Digital Crystal Clear

TV tuner

Analógový

Digitálny pozemný DVB-T (MPEG-2/4) + nový DVB-T2 tuner

Digitálny káblový DVB-C (MPEG-2/4)

EPG (elektronický programový sprievodca až na 8 dní)  Všeobecné vlastnosti

•     Úplné označenie modelu: 22PFT4000/12
  •     Krajina pôvodu: (výrobca neuvádza)
  •     Menu: Čeština, slovenčina
  •     Farba: čierna
  •     Možnosť montáže na stenu: áno (držiak musí podporovať VESA 75×75)
  •     V predaji od: 2015

Multimédia a zaujímavé funkcie

Pozastavenie televízneho vysielania

Nahrávanie na zariadenie USB (podpora NTFS)

Aktualizácia firmvéru cez USB

USB prehrávač (video / fotografie / hudba)

Formáty prehrávania videa: Kontajnery: AVI, MKV

H264 / MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9 / VC1

• Formáty prehrávania hudby: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 až v9.2)
  • Formáty prehrávania obrazu: JPEP, BMP, GIF, PNG
  • Podpora formátu titulkov: SMI .SRT .ssa .SUB .TXT .ass

Automatický zoom

Funkcia EasyLink (HDMI-CEC) umožňuje ovládať pripojené zariadenie, (napr. Blu-ray prehrávač) pomocou diaľkového ovládača televízora.

Zvuk

Výkon 2× 2,5 W

Incredible Surround

Clear Sound

Automatická úprava hlasitosti

Regulácia basov

Funkcia Smart Sound

Konektory

CI+ slot (v1.3) 2× HDMI vstup (1 × s funkciou * Audio Return Channel *) 1× USB 2.0

Slúchadlový výstup

Digitálny optický audio výstup

SCART

VGA

Audio vstup (DVI / VGA)

Vstup pre anténu  Rozmery

•     TV bez podstavca (Š x V x H): 56×33,6×3,5 cm (3 kg)
  •     TV vrátane podstavca (Š x V x H): 56×34,4×11,2 cm (3,2 kg)
  •     Zabalená TV (Š x V x H): 63×41,5×10 cm (4 kg)

Spotreba

• Energetická trieda: A +
  • Ročná spotreba (kWh): 29
  • Priemerná spotreba (W): 20
  • Pohotovostný režim (W): 0,5

Automatický vypínač

Režim Eco

• kvalita obrazu je fajn , cena pohode

bol som spokojní aj ked ho mám len 1deň

• , zakúpené v elland.cz

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Hľadal som obchod s komplexnou ponukou pre moju požiadavku.

• , zakúpené v TPD.sk

• Kvalitný obraz