Philips 24PFS5231

Energetická trieda
A

• , zakúpené v TPD.sk

• Veľmi pekný dizajn
    • Na svoju triedu obstojný zvuk (trochu krabicovy, ale basy hrajú pekne)
    • Panel ma DirectLED podsvietenie, je matny a ma dobre pozorovacie uhly
    • Dobrá konektivita portov
    • Nie najprehladnejsie menu
    • Nepodarilo sa mi dobre nastaviť obraz, aby bol úplne plynulý pohyb, pri hraní na konzole PS4 (znesitelné to však bolo)
    • Pre niekoho možno bude chýbať možnosť náklonu TV (mne to nevadí)

Dobrý malý televízor v danej cenovej kategorii. Panel vyzerá byť kvalitný, dobre sa naň pozerá, no nezvláda až tak dobre rýchle scény, prípadne je vidno trhaný obraz po pripojení hernej konzoly a hraní dynamickej hry. Televízor splňa svôj účel, ako televízor do maminej malej pracovnej izby dokonale. Zvuk je na tak malý televízor obstojný, basy hraju pekne, celkový dojem je tak trochy "krabicový". Ak nehľadáte smart TV a stačí vám 60cm uhlopriečka, je tento TV dobrá voľba.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Modelový rok
2016
Energetická trieda
A

24" Full HD TV • rozlíšenie 1920×1080 px • technológia Digital Crystal Clear • ALL IN ONE Sound Solution • DVB-T2/C/S2 tuner • kodek HEVC (H.265) – nový digitálny štandard • zvukový výkon 16 W • 2× HDMI • 1× USB port • 1× Scart Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v TPD.sk

• Veľmi pekný dizajn
    • Na svoju triedu obstojný zvuk (trochu krabicovy, ale basy hrajú pekne)
    • Panel ma DirectLED podsvietenie, je matny a ma dobre pozorovacie uhly
    • Dobrá konektivita portov
    • Nie najprehladnejsie menu
    • Pre niekoho možno bude chýbať možnosť náklonu TV (mne to nevadí)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Všetko čo ma mat,ešte si počkam na dvb-t2 cz