Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Panasonic TX-55CX670E

Vývoj ceny

Získajte prehľad o vývoji ceny vo vami vybranom období.

Panasonic TX-55CX670E

Aktuálne najnižšia cena: 988,68 €

  • Zobraziť:
  • Od počiatku vekov
Priemerná cena
Minimálna cena

Stráženie ceny

Panasonic TX-55CX670E

Aktuálne najnižšia cena: 988,68 €

Špecifikácia

Popis

Ultra HD LED Smart televízor VIERA Vaše hľadanie kvality s rozlíšením 4K sa začína tu. Vďaka ich ultravysokým rozlíšeniam, panelom s vysokým jasom, systémom lokálneho stmievania a sofistikovaným inteligentným funkciám sú tieto vysokohodnotné televízory ideálnym vstupom do sveta radostí rozlíšenia 4K. 4K Ultra HD. Poskytuje štyrikrát vyššie rozlíšenie obrazu normálneho televízora s rozlíšením HD. Vďaka svojmu rozlíšeniu 3840 x 2160 bodov televízory s rozlíšením 4K Ultra HD zobrazujú obraz s takými detailmi a natoľko čistý, že budete mať pocit, že sa pozeráte na skutočný svet cez okno, a... Celý popis

Parametre produktu

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky

Uhlopriečka obrazovky

Aká veľká je uhlopriečka obrazovky. Niekedy sa udávajú palce. 1 palce = 2,54 cm.

139 cm
Uhlopriečka v palcoch

Uhlopriečka v palcoch

Ako veľká je uhlopriečka obrazovky v palcoch. 1 palec = 2,54 cm.

50 palcov
Modelový rok
2015

Recenzie

Produkt nemá žiadne recenzie.

Recenzie

Panasonic TX-55CX670E

Štatistika hodnotenia produktu

0 %

Priemer z 0 hodnotení

1
0
0
0
0
Zobraziť celú štatistiku

Odporúčania od zákazníkov

0
zákazníkov odporúča tento produkt
0
zákazníkov neodporúča tento produkt

Produkt nemá žiadne recenzie.

Parametre produktu

Panasonic TX-55CX670E
Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky

Uhlopriečka obrazovky

Aká veľká je uhlopriečka obrazovky. Niekedy sa udávajú palce. 1 palce = 2,54 cm.

139 cm
Uhlopriečka v palcoch

Uhlopriečka v palcoch

Ako veľká je uhlopriečka obrazovky v palcoch. 1 palec = 2,54 cm.

50 palcov
Modelový rok
2015
Rozlíšenie

Rozlíšenie

Udáva počet bodov (pixelov) displeja. Platí, že čím viac bodov, tým je obraz detailnejší.

3840 x 2160
Scart

Scart

21 pólový konektor na pripojenie audio/video zariadení (videa a televízora), používaný najmä v Európe. Najobľúbenejší bol v 90. rokoch 20. storočia, s prechodom na technológiu HDTV sa od neho upúšťa. SCART kábel je tienený (pól 21) a umožňuje prenášať viac druhov signálov RGB, S-Video a komponentné video.

ano
USB port

USB port

Veľmi rozšírené zapojenie, predovšetkým v PC technike. Tu slúži na pripojenie najmä USB Flash diskov, ktoré môžu obsahovať video či fotografie.

ano
Počet HDMI vstupov

Počet HDMI vstupov

Pripojenie na najnovšie druhy televízorov. Dosiahnete lepšiu kvalitu obrazu ako štandardným pripojením cez S-Video. Najčastejšie sa využíva na pripojenie medzi DVD, HD DVD či Blue-ray prehrávačami.

3
Slúchadlový výstup
ano
HbbTV

HbbTV

Podporuje interaktívny obsah za pomoci kombinácie tel. vysielania a internetu.

ano

Popis produktu

Ultra HD LED Smart televízor VIERA

Vaše hľadanie kvality s rozlíšením 4K sa začína tu. Vďaka ich ultravysokým rozlíšeniam, panelom s vysokým jasom, systémom lokálneho stmievania a sofistikovaným inteligentným funkciám sú tieto vysokohodnotné televízory ideálnym vstupom do sveta radostí rozlíšenia 4K. 4K Ultra HD. Poskytuje štyrikrát vyššie rozlíšenie obrazu normálneho televízora s rozlíšením HD. Vďaka svojmu rozlíšeniu 3840 x 2160 bodov televízory s rozlíšením 4K Ultra HD zobrazujú obraz s takými detailmi a natoľko čistý, že budete mať pocit, že sa pozeráte na skutočný svet cez okno, a nie, že sledujete televíziu. Najmä vtedy, keď sú k dispozícii funkcie ako panely s vysokým jasom/širokým farebným priestorom a výkonný štvorjadrový procesor Quad Core Pro, ktoré dokážu zobraziť aj tie najmenšie detaily ponúkané rozlíšením 4K.

Studio Master Colour. Pokročilý dizajn podsvietenia LED, ktoré poskytuje širší rozsah farieb. Využitie špeciálnej technológie Wide Colour Phosphor, ktorá dokáže reprodukovať širší rozsah farieb, umožnilo pokryť viac ako 90% noriem DCI. Televízory s technológiou Studio Master Colour vám poskytujú jemnejšiu farebnú paletu s prirodzenejšími odtieňmi, ktorá na rozdiel od väčšiny televízorov LCD vyzerá pri každej scéne prirodzene.

Funkcia my Home Screen 2.0 využívajúca výkon systému Firefox OS. Rýchly a intuitívny prístup práve k tomu obsahu, ktorý vás zaujíma. Vďaka systému Firefox bude domovská obrazovka "my Home Screen" vynovená ako jedna brána k všetkým kanálom vysielania, aplikáciám a pripojeným zariadeniam. Nová domovská obrazovka založená na systéme Firefox OS zjednodušuje prístup k požadovanému obsahu pomocou intuitívneho ovládania.

Local Dimming. Zlepšuje čierne odtiene, aby sa docielil prirodzenejší obraz. Nová generácia vysokojasných panelov LCD je vynikajúca na zlepšenie farieb a ich živosti. Kontrast však skutočne dokážu zlepšiť iba vtedy, ak môžete ovládať ich jas v tmavých oblastiach obrazu. Technológia Local Dimming to umožňuje tak, že pre samostatné klastre podsvietenia televízora nastavuje rôzne úrovne jasu, preto je možné znížiť jas pre tmavé oblasti bez kompromisov s intenzitou jasných oblastí.

Quad Core Pro. Detailný a ostrý obraz z ľubovoľného zdroja. Spracovanie pokročilých inteligentných funkcií a obrazových technológií 4K, ktoré teraz očakávame v high-endových televízoroch, si vyžaduje obrovský výpočtový výkon. Tu nastupuje procesor Quad Core Pro. Inteligentne oddeľuje spracovanie funkcií inteligentného televízora od spracovania obrazu, preto inteligentné prvky fungujú rýchlejšie a plynulejšie, zatiaľ čo obraz vyzerá čistejšie, ostrejšie a detailnejšie. Bez ohľadu na to, či ide o webové prenosy, televízne vysielanie, disky Blu-ray alebo prenosy s rozlíšením 4K.

TV Anywhere. Používajte smartfón alebo tablet na sledovanie a nahrávanie mimo domova. Táto inovatívna funkcia vám umožňuje pristupovať k vášmu televízoru z tabletu alebo telefónu bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzate. Tento systém môžete používať na nastavenie nahrávania na televízore alebo, čo je ešte lepšie, môžete prenášať živé vysielanie alebo nahratý obsah z televízora do inteligentného zariadenia. A to aj vtedy, ak ste vonku. Potrebujete iba internetové pripojenie. To je všetko. Už nikdy nemusíte zmeškať žiaden program.

Energetická trieda B

  • Uhlopriečka: 55"/139 cm
  • Rozlíšenie: Ultra HD (4K) 3840 x 2160

200 Hz BMR

Pozorovací uhol: 176°

DVB-T/T2/C a anlógový tuner

Super Bright Panel

Wide Colour Phosphor

Studio Master Colour

Lokálne stlmenie

Výstupný výkon: 20 W (2x 10 W)

VR-Audio True Surround

Dolby Digital Plus

Integrované WiFi

Smart funkcie: HbbTV, DLNA, my Home Screen, TV Anywhere, In-House TV Streaming, my Stream, Swipe & Share, Panasonic TV Remote, internetové aplikácie, web browser

Hlasový sprievodca, hlasové pokyny

USB prehrávanie: video (AVI, HEVC, MKV, WMV, MP4, M4v, FLV, 3GPP, VRO, VOB, TS, PS), audio (MP3, AAC, WMA Pro, FLAC, Apple Lossless, WAV), obrázky (JPEG)

EPG - elektronický programový sprievodca

Teletext 1000 strán

Multizobrazovanie: PAT

Procesor Quad-Core Pro

Hotelový režim

Herný režim

VIERA Link 3x HDMI (ARC), 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, SCART, vstup komponentného videa, vstup kompozitného videa, digitálny audio výstup (optický), výstup pre slúchadlá, Ethernet (LAN), CI+ slot 1.3

Spotreba energie: 130 W / 0,5 W v pohotovostnom režime

Okolité snímače

  • Rozmery bez stojanu (ŠVH): 1242 x 719 x 56 mm
  • Rozmery so stojanom (ŠVH): 1242 x 761 x 292 mm
  • Hmotnosť (bez/so stojanom): 18,5/21 kg
  • Farba: čierna/strieborná
  • Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Kontaktujte nás