Panasonic TX-55CX400E

Wi-Fi
HbbTV
LAN konektor
Podpora kodeku H.265 HEVC

Televízor TX-55CX400E vás poteší obľúbeným filmom alebo programom na obrazovke s uhlopriečkou 55 palcov, čo činí 139 cm. Urobí tak pomocou rozlíšenia 4K Ultra HD, inak povedané 3840 x 2160 pixlov. Jedná sa o Smart Tv, ktorý ponúka napríklad webový prehliadač, HbbTV, integrovanú Wi-Fi, alebo Essential Apps – prístup k širokej škále aplikácií, či už pre zábavu alebo informácie a podobne. Televízor ponúka vysoký kontrast, ktorý vám ponúkne ostré a živé farby. Nebudete si ak Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• , zakúpené v HEJ.sk

• farba

obraz nesplna moje očakavania

• Rozmer, kvalitné prevedenie, dizajn
    • Slabý obraz, mám pocit, že po okrajoch akoby išiel do mlieka, slabý kontrast. Čierna je šedá až moc šedá! Mám 3 roky starú LG 42LM669S, to sa nedá obrazovo ani porovnať. Pri dynamickom prevedení farieb je všetko slabé, kontrast už nie je možné pridať, po stiahnutí jasu aby som eliminoval šedú je zase veľa tmavých až pomaly nečitateľných scén. Pri prirodzenom nastavení zvuku niečo piští, takže poputuje do servisu aj keď ma presne 2 dni.

Oľutoval som kúpu, aj napriek tomu, že som ju kúpil v akcii. Výrobca je VESTEL Turecko a robia ju pre PANASONIC. Inak vstup do servisného menu pre tých, čo budú chcieť experimentovať a zachrániť už tak zlú situáciu s obrazom tak na DO MENU a 4725.