Panasonic TX-55CS620E

4K televízory
18 kg
Počet USB vstupov

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• Kúpila som ju ako darček k životnému jubileu.Zaujala ma cena.

S týmto produktom som spokojná,čo sa týka obrazu a obsluhy.Odporúčam ho aj ostatným.Tovar mi fakticky prišiel do 5 dní, takže nemám vôbec žiadne výhrady čo sa tohto internetového obchodu týka.Aj komunikácia po telef,bola na slušnej úrovni s dostatočnými informáciami,Nakoľko som žena tak do techniky sa veľmi nerozumiem ale rozhodne keby som kupovala televízor tak si kúpim taký, do ktorého sa karta satelitu vkladá priamo aby som nemusela používať dve ovládače.Zaujala ma na ňom hlavne cena.Doteraz som ešte nemala žiadne skúsenosti s LED televízormi.Je to môj prvý.Takže odporúčam každému obchodovanie s touto internetovou predajňou,To je môj názor.

PIP (Obraz v obraze)
4K televízory
18 kg
Počet USB vstupov

LED Smart televízor VIERA

Vysoké rozlíšenie v najlepšej podobe. Tento vyšší HD model využíva jasný panel a adaptívne stlmenie podsvietenia, aby z vašich HD zdrojov vyťažil maximum kvality.

TV Anywhere. Používajte smartfón alebo tablet na sledovanie a nahrávanie mimo domova. Táto inovatívna funkcia vám umožňuje pristupovať k vášmu televízoru z tabletu alebo telefónu bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzate. Tento systém môžete používať na nastavenie nahrávania na televízore alebo, čo je ešte lepšie, môžete prenášať živé vysielanie alebo nahratý obsah z televízora do inteligentného zariadenia. A to aj vtedy, ak ste vonku. Potrebujete iba internetové pripojenie. To je všetko. Už nikdy nemusíte zmeškať žiaden program.

Bright Panel Plus. Zvyšuje jas, aby obraz vyzeral ostrejší a dynamickejší. Televízory LCD zvyčajne nie sú veľmi jasné, keď sú nastavené na najvyššiu kvalitu obrazu. Je to spôsobené typmi svetla, ktoré používajú, a potrebou obmedziť jas na zvýšenie kontrastu. Panely Super Bright Panel riešia tento problém prostredníctvom kombinácie nového systému ovládania panela, štruktúry panela, ktorá jednoduchšie prepúšťa svetlo, a vysokoefektívneho systému podsvietenia.

In-House TV Streaming (klient). Sledujte televízne vysielanie v ľubovoľnej miestnosti bez anténovej prípojky. Preč sú dni, kedy televízory museli byť umiestnené v blízkosti anténovej prípojky. Televízory, ktoré môžete nastaviť ako klientov prenášania televízneho vysielania doma In-House TV Streaming, môžu jednoducho prijímať prenášané vysielanie (prostredníctvom siete LAN, adaptérov elektrickej siete alebo dokonca pripojenia WiFi), keď bude skonvertované na signály internetového protokolu pomocou servera prenášania televízneho vysielania doma In-House TV Streaming, napríklad high-endového televízora VIERA alebo set-top boxu. my Home Screen. Prispôsobená brána k všetkému vášmu preferovanému obsahu. Domovskú obrazovku môžete prispôsobiť pomocou obľúbených aplikácií a obsahu. Funkcia "my Home Screen" zrýchľuje a zjednodušuje prístup k všetkému, čo potrebujete.

Energetická trieda A+

• Uhlopriečka: 55"/139 cm
  • Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1080

400 Hz BMR IFC

Pozorovací uhol: 176°

DVB-T/T2/C a anlógový tuner

Bright Panel Plus

Adaptive Backlight Dimming

Výstupný výkon: 20 W (2x 10 W)

VR-Audio True Surround

Dolby Digital Plus

Integrované WiFi

Smart funkcie: HbbTV, DLNA, my Home Screen, TV Anywhere, In-House TV Streaming, my Stream, Swipe & Share, Panasonic TV Remote, internetové aplikácie, web browser

Hlasový sprievodca, hlasové pokyny

USB prehrávanie: video (AVI, MKV, WMV, MP4, M4v, FLV, 3GPP, VRO, VOB, TS, PS), audio (MP3, AAC, WMA Pro, FLAC, Apple Lossless, WAV), obrázky (JPEG)

EPG - elektronický programový sprievodca

Teletext 1000 strán

Multizobrazovanie: PAT

Hotelový režim

Herný režim

VIERA Link 3x HDMI (ARC), 2x USB 2.0, SCART, vstup komponentného videa, vstup kompozitného videa, digitálny audio výstup (optický), výstup pre slúchadlá, Ethernet (LAN), CI+ slot 1.3

Spotreba energie: 91 W / 0,2 W v pohotovostnom režime

Okolité snímače

• Rozmery bez stojanu (ŠVH): 1242 x 719 x 56 mm
  • Rozmery so stojanom (ŠVH): 1242 x 761 x 292 mm
  • Hmotnosť (bez/so stojanom): 18/19 kg
  • Farba: strieborná
  • Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač

• Obraz a zvuk výborný.
    • Krabica poriadne veľká.

Vyberal som ho podľa recenzie a som spokojný nakoľko mám menší Panasonic a so sním spokojný.

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• Kúpila som ju ako darček k životnému jubileu.Zaujala ma cena.

• kvalita obrazu
    • Zbytočne širšia krabica od TV o 40 cm. :-D

Odporúčam, výborná TV, neľutujem, že som ju kúpil. Obsahuje prehrávanie médií, YouTube, pripojenie na wifinu, veľkosť uhlopriečky je 140 cm.