Panasonic TX-40CS520E

4K televízory
Počet USB vstupov
Počet SCART vstupov

• mam ho kratko zatial spokojnosť
    • predavač ma chcel nahovriť na plus zaruku za 34 eur a to sposobom ktory by som priradil k rumunskym obchodnikom

spokojnosť

Počet USB vstupov
Počet SCART vstupov

FULL HD LED TV TX-40CS520E

Popis produktu:

Kontrastný obraz, jednoduché používanie a uhlopriečka mierne presahujúca jeden meter. Panasonic TX-40CS520E je Smart TV s Full HD rozlíšením, ktorá podáva výborné výkony pri sledovaní akéhokoľvek programu. Na obrazovke sa môžu preháňať futbalisti, formula 1 alebo akčný hrdina v dramatickej naháňačke, ale výsledok bude vždy rovnaký: výborný obraz.

Panel s uhlopriečkou 101 cm (40") má hodnotu obnovovacej frekvencie BMR 100 Hz. Nechýba ani integrovaný digitálny príjem DVB-T/T2/C. Panasonic vybavil tento model dvojicou HDMI portov a jedným USB. Medzi ďalšie možnosti pripojenia patrí LAN, CI+ slot alebo digitálny optický audio výstup. Výstupný výkon reproduktorov je 20W.

Rozsiahlejšia odtieňová paleta pridáva oproti bežným LCD ešte viac na realistickosti obrazu. Technológia stmievania Adaptive Backlight Dimming analyzuje vstupné obrázky a priebežne upravuje množstvo svetla tak, aby bol celkový obraz čo najkvalitnejší. Zlepší sa tým dynamika a farebnosť obrazu.

Funkcia Swipe & Share prenáša obsah z tabletu alebo smartfónu na televíznu obrazovku. Jednoduché prepojenie prostredníctvom aplikácie Panasonic TV Remote dovoľuje ľahko zdieľať obrazovku tabletu na veľkej televíznej obrazovke. Podľa toho, aký obsah najradšej sledujete, a ku ktorému sa často vraciate, vytvorí funkcia my Stream vizuálne pútavý zoznam ďalšieho obsahu, ktorý by vás mohol zaujať. Odporučí napríklad podobnú televíznu reláciu, video alebo obsah na internete.

Panasonic TX-40CS520E nepatrí k televíziám, ktoré vyžadujú anténnu zásuvku. Môžete ju nastaviť ako streamovacího klienta a vysielanie prenášať prostredníctvom LAN siete, powerline adaptérov alebo Wi-Fi.

Technické parametre:

• Uhlopriečka displeja: 101,6 centimeter (40")
  • 3D kompatibilita: Nie
  • Typ HD rozlíšenia: Full HD
  • Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px
  • Pomer strán: 16:9
  • Podporované grafické rozlíšenie: 1920 x 1080 (HD 1080)
  • Podporované videomódy: 1080p

• Perfektný obraz,veľmi jednoduchy a spoľahlivý televízor a pekný dizajn
    • Nič som nezistil

Odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• V pomere cena a kvalita som spokojná.

Som spokojná.

• Pekný dizajn,kvalitny stojan.
    • obraz nieje ostry ani pri HD vyselani,pri SD vysielanianí ani nehovorim.
    • obraz je velkym sklamanim.

nedoporucujem su aj lepsie v tejto cene.

• cena primeraná

Odporúčam Tento produkt splnil moje očakávania v tejto cenovej úrovni.

• Dobrý, spoľahlivý kvalitný a za dobrú cenu smart TV
    • Mala som skúsenosti s podobným TV v Anglicku - ľahké ovládanie,široká ponúka aplikácii, pekný obraz a dobrá cena 100 bodov alebo 5 hviezd

Budem dávať pozor pri nákupe na splátky.

vyborna kvalita obrazu

• , zakúpené v HEJ.sk

• nie som spokojná s obrazom