Orava LT-1012

Rozostup otvorov VESA
200 x 200
Energetická trieda

• Sme spokojný s veľkoskťou obrazovky,pekné ostré farby

Vybrali sme si televízor slovenskej výroby,preto,lebo s touto značkou máme dobré skúsenosti.Vyhovovala nám veľkosť obrazovky a jednoduchá manipulácia,nakoľko sme dôchodcovia.
    Sme s televízorom spokojný,má krásnu obrazovku,ostré farby,jednoduché ovládanie.Tovar nám bol dodaný bez poškodenia a včase ktorý nám bol sľúbený.

Odporúčame ho kúpiť,A určite aj na budúce, keď budeme niečo potrebovať,určite si prezrieme Vašu stránku a výber u Vás.

Uhlopriečka obrazovky

Počet HDMI vstupov ? 2opraviť

Slúchadlový výstup ánoopraviť

Počet USB vstupov 1opraviť

Počet SCART vstupov 1

krásne farby, živý obraz, výborná kvalita...po zhasnutí svetiel v obývačke sme si vďaka veľkej obrazovke pripadali ako v kine...za nás sú televízory orava.eu tie naj..

Nadmieru sme spokojní s veľkosťou obrazovky a peknými ostrými farbami. Televízor nemá chybu. Prešli sme si recenzie a popisy na orava.eu a oslovil. Pre nás je značka orava jasnou voľbou :)

• Sme spokojný s veľkoskťou obrazovky,pekné ostré farby