LOEWE Bild I dr+ 60435D70

Popis produktu

Parametre produktu

Druh televízorov
OLED

Parametre produktu

Druh televízorov
OLED

Popis produktu

Produktový rad bild i boduje prvotriednymi 4K OLED panelmi najnovšej generácie vo veľkostiach 65, 55 a 48 palcov. V kombinácii s kvalitným šasi, výkonným procesorom a novým softvérom je zaručený dokonalý zážitok zo sledovania širokej škály obsahu. Či už ide o filmy, seriály, športové podujatia alebo videohry. Môžete si vychutnať najmodernejšie štandardy kvality obrazu a zvuku, ako sú Dolby Vision™ a Dolby Atmos™. Úplne novo vyvinuté a exkluzívne šasi SL7 ponúka najvyšší výkon a množstvo pripojení, napr. štyri HDMI 2.1 vstupy s pokročilými funkciami ako eARC, HFR, ALLM a štyri USB pripojenia. Technológia OLED znamená jasné a prirodzené farby, dokonalý kontrast – od najhlbšej čiernej po čisto bielu – a detailnú ostrosť aj pri veľmi rýchlych pohyboch. Okrem pôsobivej čiernej a najjemnejších odtieňov v tmavých častiach obrazu umožňuje technológia OLED Loewe bild i brilantnú reprodukciu farieb. Je to preto, že na čiernom pozadí vyzerajú farby obzvlášť svetlé a živé. Vďaka tomu sú obrazovky ideálne pre HDR filmy a obsah s Dolby Vision, ktoré obsahujú viac a jemnejšie odstupňované farby a širší rozsah jasu.

So vstavaným pevným diskom DR+ môžete nahrávať celé hodiny. S úložnou kapacitou 1 TB bude váš Loewe bild i, pripravený presne podľa plánu. Televízny program je možné pozastaviť a pokračovať v ňom neskôr s časovým oneskorením. Loewe bild i má skrytý vstavaný reproduktor "neviditeľný zvuk" pre neviditeľný zvukový zážitok.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.