LG 58UF8307

• Dobry prehliadac
    • Prehladna navigacia
    • Dobre dialkove ovladanie
    • Ovela menej aplikacii pre Slovensko ako pre ine regiony
    • TV NEPODPORUJE NETFLIX - tu je stanovisko LG technickej podpory: Na televizorech LG je aplikace Netflix již dostupná. U modelů roku 2015, jejichž modelové označení končí číslovkou 7 prozatím dostupná není. Aplikace pro tyto modely se teprve připravuje. Datum zprovoznění na těchto modelech prozatím není k dispozici.

TV mozem odporucit ludom ktori neplanuju pouzivat vstavanu NETFLIX aplikaciu, pri ostatnych WebOS 2 aplikaciach odporucam skontrolovat, ci su dostupne aj v nasom regione.

• dobrá cena vo výpredaji

Energetická trieda
A+
Operačný systém
webOS 2.0

58" Super Ultra HD Smart TV • rozlíšenie 3840×2160 pixelov • 1 600Hz technológia PMI • tuner DVB -T2/C/S2 • kodek HEVC (H.265) - nový digitálny štandard • Wi-Fi • WiDi • LAN • DLNA • Miracast • 3× HDMI • 3× USB (možnosť nahrávania na externé disky) • 1× SCART • CL slot • Edge LED • 4K upscaler • stereo reproduktory 20 W • energetická trieda A+ • magický ovládač • operačný systém webOS 2.0 Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Prirodzene farby oproti samsungu
    • 58/146cm uhlopriecka super ideal kompromis zlaty stred ;)
    • 4k upscaling funguje vyborne aj pri tv programoch
    • Usb 2.0 2x +usb 3.0 prehra mkv 4k 50mbit hevc bez problemu a ostatne mkv full hd
    • Magicky ovladac v cene inak 60e
    • Internetove sluzby funguju bez problemou
    • Tak isto aj wifi 5ghz
    • Nemam vyhrady ku tomuto modelu 2015 hlavne cena vs vybava.kto nehlada 3d .co v mojom pripade nie.
    • Miestami pri nacitani spomalenejsi ale nic hrozne.

Vyborny tv za vypredajovu cenu povodne 1400e .ked si spravne nastavite rozsirene nastavenia pri full hd filme alebo resp pri 4k filme v hevc pri cca 30mbit s zazitok.proste dobry produkt po 10mes pouzivania

• Vyborny tv pomer vykon cena.uhlooriecka hlavne vypredaji za 900eur nema konkurenta
    • Vyborne farby osobne oproti samsungu ktory moc by povedal to farebne prehana/otazka osobneho nastavenia
    • Vyborne funkcie a magic ovladac hlasovy na youtube.prehliadac
    • Media player prehral zatial vsetko aj 4k v bitrate 50mbits s 2.5hdd
    • Spotreba na taku uhlopriecku je super a to ziadne eco nezapinam .
    • Vstavana dualna wifi 2.4 a 5
    • Po 2 mes .nemam nic proti

Presiel som s plazmy St panasonic.sice obrazova kvalita sa neda porovnat.len chcel som uz nieco novsie vecsie 4k 60 .a hlavne rozhodla akcia s 1400 na 900eur.Mame ho 2ja ked sa spravne pouzivatelsky nastavi tak je vidiet pokrok v led tv oproti par rokom do zadu a ja pustam uba hd a full hd filmy takze som spokojny hlavne media player kedze hd player som mohol predat zbytocny.jedine skoda ze sa nerobi aspom 60 palc..prechod s 55 plazmy som moc nepostrehol ale asi skor aj skrz ten ram ze celkovo tv neni vecsie.
    Najlepsie vyskusat sam ako citat xy recenzii.kupu ptoste nebanujem za tu cenu za 2./3 roky sa uvidi.

• uhlopriecka 58 ideal rozmer ani velke ani male
    • ultra hd -aj dovod kupy 1600hz dynamickych
    • decoder Hevc
    • vynikajuci obraz
    • za tu cenu pod 1000e resp 919eur nema konkurencie
    • magicky ovladac aj ked som nadaval som si rychlo zvykol
    • podpora nahravania dvb na hdd bez formatovania disku
    • rychle reakcie co sa tyka youtube ,internet ,browser
    • pohode prehrava s 2.5 hdd 4k film v bitrate 45mbit
    • zabudovany prehravac medii absolutne zvlada vsetko hlavne aj novsie a starsie Mkv subory-tym padom hd prehravac u mna skoncil
    • vyborny zvuk na televizory-hra az na moje prekvapenie slusne
    • po tyzdni pouzivania nemam vyhradu

kto chce slusny televizor a nepotrebuje 3D co som osobne pri predchadzajucej telke moc nevyuzil,nebavilo ma to,tak tento tv pomer kvality ceny model s roku 2015 je momentalne vo vypredaji s povodnych 1470eur na 919eur,neni o com.Ak niekto najde v tej cene lepsi model,nech napise.
    Pokial prehravate SD signal netreba riesit obraz,ale priorita tejto doby tv je mat aj signal aspom hd,full hd filmy,,a 4 k ani nehovorim,zatial mam 5 filmou v 4k priemere film sice 45gb jeden ale radost pozerat.

• Dobry pomer cena/uhlopriecka
    • Dobry prehliadac