LG 55LB670V

Rozostup otvorov VESA
    400 x 400
    Energetická trieda
    A+

K tomuto televízoru získate Voyou na 3 mesiace zadarmo a 500GB externý disk. Pre získanie týchto darčekov je potrebné sa registrovať priamo na stránkach výrobcu tu: LG darčeky. Distribúcia darčekov je potom realizovaná spoločnosťou LG. Darčeková kampaň prebieha v termíne od 03. 05. 2014 do 30. 06. 2014. Televízor musí byť zakúpený v tomto období a zaregistrovaný najneskôr do 18. 07. 2014. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt
      • Priemerny televizor
      • Po aktualizacii firmware prestali chodit HDMI vstupy na 1080i pri satelite s Enigma2

Nabuduce zvolim inu znacku TV

• Tenky s uzkym okrajom
      • Vesa 400x400
      • Obraz sa pomerne dost zrkadlí - leskly IPS panel
      • Prehliadac neovlada flash

Telku som kupil ako darcek k Vianociam a mozem povedat ze som s nou spokojny.
      Najskor sa mi zdala 55´uhlopriecka trosku velka (vzdialenost od TV 3,2 m) ale za 2-3 dni som si zvykol a teraz je to uplne v pohode. Televizor ma krasny obraz najma pri pozerani full HD je to nadhera, trosku som sa obaval zle nasvietenych rohov co som cital na roznych forach ze s tym maju nove telky od LG problem ale nejak to nevnimam ani sa mi nezda ze by to bolo take katastrofalne. Jedine co mi trochu vadi (co sa obrazu tyka) je leskly IPS panel, ktory ma vsak ma krasne podanie farieb a nadherny obraz, avsak pri tmavych scenach sa vam leskne ako zrkadlo, co moze trochu zneprijemnit sledovanie najma pocas dna.
      Co sa tyka funkcii s tym som spokojny, WebOS startuje trosku dlhsie (max 30sek) ale nie je to nic co by sa nedalo vydrzat. Aplikacie su fajn, je tu LG Store ale nie je tam vela aplikacii zatial.
      Zo SW hladiska mi chyba podpora flashu v priehliadaci internetu nakolko este stale vela stranok vyzaduje flash.
      Telka podporuje DLNA, ma 3xUSB (ext. 2,5´disk sa mi vsak zatial nepodarilo rozbehnut, iba USB kluce), 3xHDMI, prehrava vsetky mozne formaty vratane 1080p mkv.
      3D konverzia je super, pri 3D sledovani sa mi dokonca zdalo ze by som prijal este vacsi televizor, ale 3D je naozaj skvele, hlboke a aj po sledovani 2 hodinoveho filmu ma neboleli oci ani hlava, v baleni boli 2x3D pasivne okuliare.
      Zvuk je na dobrej urovni 2x24w a vstavany subwoofer, ale kto si na zvuk potrpi je lepsie pripojit nejaky soundbar resp. domace kino.
      Celkovo som s nakupom tejto TV velmi spokojny a urcite by som ju odporucil.