LG 43UH603V

Inteligentný televízor značky LG kladie dôraz na nezabudnuteľný vizuálny i zvukový zážitok. Nechajte sa unášať predstavami a pozrite sa na miesta, kam ste sa vždy chceli pozrieť. Televízor disponuje ultravysokým rozlíšením a technológiou HDR, ktorá prispôsobuje jas a zlepšuje farebný kontrast. Operačný systém webOS tretej generácie ponúka široké možnosti nastavenia vrátane regulácie podsvietenia a možnosti znížiť spotrebu televízora.

Moderný dizajn

Televízor s ultraúzkym profilom a metalickým povrchom vyzerá moderne a elegantne. Zapadne tak do každej modernej domácnosti.

Scart

• Dobry zvuk a zvukove režimy
    • jednoduchy sprievodca počiatočnym ladením
    • jednoducha montaž ramu
    • dialkove ovladanie preplnene tlačidlamy -po tme nemate šancu
    • 3 rozne bočne menu, trvalo mi najst spravcu kanalov...modely 2017 to už maju všetko v jednom
    • divny časovač...chyba tlačidlo na ovladači...musite komplikovane do menu vojst...vybrat čas ...a z menu vyjst von...teda si možte nastavit vjednom menu presne časy... v druhom memu pridavanie po 10 minutach...ale prednastavit si časovač na nečinnost napr 90 minut sa neda!!! to by už mal bit štandart
    • hodiny , možte ich nastavit automaticky alebo ručne podla časovych pasiem, chyba však letny čas, presny čas je previazany z tv programom takže but mate presny čas alebo spravny tv program ale nie oboje naraz!
    • u kabloveho operatora Tes media žilina program č13 KTV pri prepinani na 12 alebo 14 zamrzne a reštartuje sa.Odskušane na 2 totožnych kusoch tv LG .Problem sa presuva spolu z presunutim KTV na ine predvolby tak ...servis LG vilučuje chybu...tesmedia vylučuje chybu...proste su ešte veci medzi nebom a zemou...vyriešene presunutim predvolby na koniec..
    • navod na použitie sice poučny ale nepoužitelny k ničomu lebo pouča o 99typoch televizorov ktore nemate a k tomu vašmu tam takmer nič nenajdete

špičkovy produkt ktory som kupil v dopredaji a parametrami ešte predči sučasnu špičku o 10-20watov spotreby.Mal som smolu že naša kablovka mu trochu vadi a pri jednom programe zamrne....
    Bohužial problemy z nastavením času absencia letneho času a problemy z aktualnostou TV programu a absencia časovača na nečinnost su dost zaražajuce a nemali by sa v dnešnej dobe už stavat.

• , zakúpené v 220volt

• Skvelá cena,prehľadné menu,jednoduché ovládanie,kvalitný obraz a zvuk.
    • Zatiaľ žiadne.

tento televízor som vyberal hlavne podľa ceny a výbavy. Zatiaľ ma nesklamal. Určite ho odporúčam. Som zvedavý ako dlho vydrží.

Scart
Podpora HDR
Počet USB vstupov
webOS 3.0

Oslnivo realistický obraz

Technológia HDR Pro dokáže prispôsobiť jas obrazovky tak, aby prinášal realistický dojem. Okrem toho vylepšuje farebný kontrast a zvýrazňuje detaily. Vychutnajte si realistický dojem a vstrebávajte príjemné zážitky z pohodlia domova. V kombinácii s ultravysokým rozlíšením 4K zažijete doteraz nevídanú obrazovú kvalitu, ktorá vás prenesie do sveta za obrazovkou.
Oslnivo realistický obraz

Živé farby bez skreslenia

Systém 3D Color Mapping prináša skutočné farby a pôžitky. Vďaka algoritmu 3D Gamut Mapping si môžete vychutnať obraz v realistických farbách s minimálnym skreslením.
Živé farby bez skreslenia

Nebojí sa šetriť energiu

Medzi užitočné funkcie patrí možnosť regulácie podsvietenia, ktorá umožní individuálne nastavenie jasu. Prispôsobte si tak obraz vlastným potrebám a pri znížení podsvietenia tiež ušetríte energiu.
Nebojí sa šetriť energiu

Virtuálny priestorový zvuk

Funkcia Ultra Surround umožňuje, aby bežný dvojkanálový zvuk fungoval ako priestorový, čím maximalizuje váš zážitok zo sledovania.
Virtuálny priestorový zvuk

Intuitívny operačný systém

Nechajte sa unášať prúdom zábavy prostredníctvom systému webOS 3.0. Budete mať na dosah všetky informácie o svojich obľúbených programoch, môžete sledovať viac zdrojov videa naraz, počúvať hudbu i pri vypnutom displeji, alebo televízor prepojiť so svojim mobilným zariadením. Stačí sa len pohodlne usadiť a relaxovať.
Intuitívny operačný systém

Televízor 4K SMART LED 43" LG 43UH603V

Nové televízory značky LG sú na prvý pohľad vyšperkovaný kus modernej elektroniky, ktorý vám výrazne spríjemní sledovanie obľúbených programov. Vďaka prítomnosti moderného tunera DVB-T2 H.265 / HEVC si v budúcnosti ušetríte starosti a hlavne financie.

Kľúčové vlastnosti

Kvalitná obrazovka so 4K rozlíšením
Nádherný obraz plný živých farieb na uhlopriečke 108 cm
Index kvality obrazu - 1 200 (100 Hz)
Operačný systém webOS 3.0
Pohodlnejšie zdieľanie obrazovky s inteligentného telefónu alebo tabletu
Virtuálny sedemkanálový zvuk

4K je jasná voľba dnešnej doby
Televízor LG ponúka široký uhol sledovania. Vďaka tomu si môžete vychutnať sýte a živé farby z akéhokoľvek miesta vo vašej obývačke. Obrazovka s rozlíšením 3 840 × 2160 pixelov je navyše obdarená pokročilou technológiou HDR Pro. Tá vie vylepšiť farby pomocou niekoľkých nadefinovaných stupňov.

WebOS 3.0 - posúva jednoduchosť systému na novú úroveň
LG Smart TV s operačným systémom webOS 3.0 je navrhnutý tak, aby bol čo najjednoduchší, prinášal vzrušujúci zážitok zo sledovania, ľahko sa ovládal a jeho používanie bolo navyše zábavné. Všetko, čo teraz musíte urobiť, je uvoľniť sa, pretože televízny zážitok s webOS 3.0 je lepší ako kedykoľvek predtým. Napríklad totiž došlo k výraznému zlepšeniu v analyzovaní vašich návykov pri sledovaní TV programov. Teraz tak dostanete včas upozornenie, že na inom kanáli práve začína váš obľúbený program.

Moderný spôsob konzumovania zábavy
Takto vybavené zariadenie však nemusí slúžiť len na sledovanie televíznych programov. Vďaka certifikácii DLNA sa totiž pohodlne pripojíte do domácej siete a budete si streamovať filmy napríklad z NAS úložiska. Prípadne si pomocou bezdrôtového štandardu WiDi pustíte obľúbenú snímku rovno z podporovaného notebooku.

Parametre a špecifikácia

Trieda energetickej účinnosti

A+

Typická spotreba v zapnutom stave

Uhlopriečka

Grafické vstupy

HDMI 2.0, Kompozitný

HDMI

Ostatné vstupy/výstupy

USB 2.0, Slúchadlový výstup, Digitálny optický/Digitálny audio výstup, LAN, CI / CI+ slot

USB

Hĺbka bez podstavca

8,15 cm

VESA uchytenie

200 × 200 mm

Takže po pol roku doplnam dalšie skusenosti.
    Vymenil som 2 identicke Tv z roznych obchodov a stale ten isty problem na kablovke Tes-media . Servysy popieraju akukolvek možnu chybu , operator kablovky takisto. Nezavisly odbornik z oblasti vyjadril nazor že može byt vadna cela seria tunerov ktore pri určitej frekvencii skolabuju.Tto som si inak myslel od počiatku.
    Inak sa par x stalo že proste nereagoval na zapnutie na prvy krat , alebo sa zapol (bolo poznat zosvetlenie obrazovky ) , ale už nenačitalo logo LG a obrazovka ostala čierna.
    Takisto ma problem z čt2.aj po nastavení češtiny a prepnuti na iny kanal opetovne idu dokumenty v angličtine...je to dost otravne.
    Je na zvaženi uživatela či je ochotny tolerovat tieto chyby , ale za cenu pod 400€ v 4K rozlišeni niet nad čim vahat ak nie su ine naroky.
    PS: už v prednastaveni bola dostupna Stream .cz a spolahlivo funguje.
    PS1:Iba 1 USB port ak chcete použivat , usb , kluč , klavesnicu a HDD tak nutne dokupit zlučovač.
    PS:2 televizor ani navod nie su shopne zadefinovat aky velky usb kluč treba mat aby sa nan dalo nahravat ..16.GB usb kluč 15 minut formatovalo a nakoniec napisalo že je primaly alebo pomaly na použitie

• Pekny obraz pri uhd formate pri 4 k videach na youtube
    • Zatial som nedokazal najst sposob ako neziaduce tv kanaly vymazat a poukladat 2dni to robit uz nemam trpezlivost a neviem ci sa to vobec da

Mozno dobry tv ale to co ma kazdy stary tv bezne poukladanie ,zmazanie stanic je v tomto horor ,nad moje sily a to mam panasonic 8 rocny tam nie je ziadny problem,pri nacitani 450 programov zo satelitu prehodit a vymazat cca400 programov to zaberie kopu casu ale na tomto sa to ani neda aspon zatial to neviem ani ponuka tu nieje v spravcovy nastavenia otrasne ,kupil som ho aj kvoli live skylink cez internet,nacita vsetko iba tv programy to nespusti,na tablete ano no toto cudo to nedokaze,kopa hluposti je v tom tv ale zakladne poziadavky nesplna ohlupovanie kade akymi funkciami ktore nikdy nepouzijem no zakladne veci su nedoriesene kupa bola strasny omyl,nema na stary obycajny tv

• A+ iba 53wat
    • prijemne farebne podanie
    • Dobry zvuk a zvukove režimy
    • jednoduchy sprievodca počiatočnym ladením
    • jednoducha montaž ramu
    • dialkove ovladanie preplnene tlačidlamy -po tme nemate šancu

• pekný obraz
    • wifi
    • po 2 mesiacoch od kúpi vypadával obraz aj zvuk .
    • Na obrazovke blikali zelené bodky a čiary a nakoniec TV nereagoval a nešiel ani zapnúť.
    • po oprave mi mobil. aplikácia LG TV plus nevie nájsť TV, takže aplikácia je k ničomu.
    • rozloženie tlačidiel na ovládači je tragédia a TV má spomalené reakcie
    • čakám len kedy TV skape, pretože sa to zase opakuje ako som to hore opísal.
    • bude to už druha reklamácia
    • .

LG velké sklamanie

• , zakúpené v 220volt

• Skvelá cena,prehľadné menu,jednoduché ovládanie,kvalitný obraz a zvuk.
    • Zatiaľ žiadne.

• , zakúpené v Gigastore

• Dobrý pomer cena/kvalita

Produkt odporúčam

• Dobrý zvuk, kontrastný obraz, niekedy neprirodzené farby
    • Pri horšom obraze prepočítava na lepšiu kvalitu, čo v konečnom dôsledku je horší obraz.
    • Návod si treba vyžiadať od podpory LG

Čakal som od neho viac. Zákazníci by si mali vyberať TV nielen pri špičkových signáloch v predajniach.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• UHD
    • kvalitný zvuk
    • ovládanie telefónom
    • zdieľanie filmov z PC

Podľa mňa výborný produkt, ktorý ma zatiaľ nesklamal. Obraz vynikajúci a takisto aj zvuk. Bezproblémové zdieľanie filmov z pevného PC, ovládanie cez mobil, prípadne bezdrátovú myš.
    Určite odporúčam!

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Dobrá telka za málo peňazí.