LG 42LV570S

• - funkcia DLNA pri domácej sieti
    • - možnosť ovládať cez smartfón
    • - neprehráva filmy v DTS

až na ten zvuk v dts je to super televízor

tento produkt bol vybraný kvôli jeho funkciam (sieťovým, pre možnosť zdielania AV v domácej sieti)

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

s tv som spokojny az na tie pociatocne problemy s modulom
    ale dobry odbornik vedel poradit

Uhlopriečka obrazovky
107 cm

LED televízor LG 42LV570S – Novinka pre rok 2011. Uhlopriečka 107 cm, 100 Hz, rozlíšenie 1920×1080, odozva 2,6 ms, dynamický kontrast 5.000.000:1, 4× HDMI, Dual XD Engine, inteligentný senzor, USB, DLNA, NetCast, Smart TV, webový prehliadač, satelitný tuner.

• - funkcia DLNA pri domácej sieti
    • - možnosť ovládať cez smartfón
    • - neprehráva filmy v DTS

až na ten zvuk v dts je to super televízor

• mám 32LV570S -satelitný príjem Skylink Irdeto katastrofa,nahrávanie v SK nie

šmejd,nikdy viac !!!

• Super telka 100hz, full hd, led plus TV
    • nemá konkurenta vo svojej cenovej kategorii
    • má satelitný tuner HD, káblový tuner, dtv tuner,
    • má plnohodnotný internet,má smart funkcie, magic motion ovladanie dokúpil som nemá chybu, dá sa zosieťovať v domácej sieti s PC a NTB
    • má profesionálne nastavenie obrazu ( nekonečne veľa možností nastavenia ......)
    • má prirodzené farby, skvelú čiernu vďaka 16 oblastiam regulácie jasu ( lokálne stmievanie )
    • plánovač nahrávania TV programov na HDD alebo USB
    • je to super telka
    • cena je super za 590€ je dostupná každému
    • kontrast 5mil : 1, TruMotion 100Hz sa dá nadstaviť
    • inteligentný senzor šetrý energiu regulovatelné
    • micro pixel control šetrí váš zrak regulovatelné
    • divix HD
    • DLNA

dlho som hľadal kvalitu za rozumnú cenu ale toto predčilo moje očakávania vrelo odporúčam !!!
    obraz aj na klasickej káblovke sledovatelný
    HD obraz ako čistá fotka od profesinála
    živý obraz netreba ani 3d
    som nad mieru spokojný všestranná led tv
    porovnával som SONY,SAMSUNG,SHARP no za tú cenu chýba každej značke niečo buď tuner S2 (hd) alebo plnohodnotný internet alebo slabá čierna, prehnané farby, slabé ovládanie internetu!!! LG splnil všetky moje požiadavky na modernú led tv, prekvapilo ma množstvo funkcií a nastavení obraz nemá chybu, tu to nekončí stále sa objavuje niečo nové čo ma pozitívne prekvapí zábava s touto tv nikdy nekončí...
    či sledujem na nej dtv alebo káblovku , pc , Satelit, dvd .... som len a len spokojný.

• Finalista súťaže ProduktRoku 2011, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Jednoduchosť, dizajn, kvalita, váha, farby, kontrast, veľkosť, sýtosť, jas.
    • Škoda že nemá zabudované wi-fi a magic motion ovládač nie je súčasťou.
    • Manuál nie je v Sk jazyku

Skvelá telka, musel som posúvať s nábytkom smerom od telky 1.5m aby som na ňu super videl.

Je to vážne skvelá telka za super cenu, je strašne tenká len 3cm a ovládanie je naozaj veľmi jednoduché. Sám som nečítal manuál. :)

Odporúčam. :)

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• velmi dobra cena
    • kvalita
    • vyhoda sat.tuneru
    • treba vediet a odskusat ktory modul pouzit

s tv som spokojny az na tie pociatocne problemy s modulom
    ale dobry odbornik vedel poradit

• až na satelit všetko super,
    • jednoduchá obsluha
    • Neviem rozchodiť satelit - slovenske programy

Suprácka telka za slušnú cenu, zatiaľ sa mi nepodarilo rozchodiť satelit - slovenské programy...