LG 42LM620S

• Kvalita obrazu,zvuku
    • Moznost nastavenia

Som spokojny

• , zakúpené v BONUSKO

• Výborný pomer cena výkon.
    • Prehľadnosť v menu a smart aplikáciach.
    • Primitívne jednoduchá úvodná inštalácia a pripájanie k LAN.
    • Skvelý obraz a dostačujúce pasívne 3D
    • Pre plné využitie TV nutnosť dokúpenia wifi modulu, kamery s mikrofónom a nadštandardného ovládača samozrejme všetko len zariadenia od LG

Do 600 EUR slušná voľba.

Nový rad LED Smart televízorov od spoločnosti LG. Disponujú najmä vydareným dizajnom v podobe štíhleho rámu a atraktívneho čierneho podstavca. Ponúka vynikajúci obraz a LED podsvietenie. Technológia Intel Widia (Wireless Display) umožní rýchle a jednoduché spojenie medzi televízorom a počítačom. Výhodou tejto technológie je úplná absencia prepojovacích káblov. Vďaka funkcii Smart Share je možné bezdrôtovo pristupovať k obsahu, ktorý je uložený na vašom digitálnom prístroji Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• nema chybu

ok

• Kvalita obrazu,zvuku
    • Moznost nastavenia

Som spokojny

• , zakúpené v BONUSKO

• Výborný pomer cena výkon.
    • Prehľadnosť v menu a smart aplikáciach.
    • Primitívne jednoduchá úvodná inštalácia a pripájanie k LAN.
    • Skvelý obraz a dostačujúce pasívne 3D

Do 600 EUR slušná voľba.

• , zakúpené v BONUSKO

• cisty obraz,vela funkcii,satelitny tuner
    • slabsi zvuk,odlesk od okna

pomer cena kvalita

Ahojte, chcem sa spytat tych, ktori maju tuto TV, aj vam pri rychlych scenach ako keby nestihal obraz? mam na mysli, ze sa urobia ako keby "kococky" napriklad pri akcnych filmoch, dnes som pozeral fotbal a ked ide lopta po trave tiez je mozno vidiet nieco podobne...
    mate rovnake problemy, ci to ma len moj tv :-(
    Dakujem!

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Pomer cena a kvalita.
    • Obraz je naozaj genialny.
    • Tych 400Hz robi svoje.
    • Zatial nemam nic proti, uvidime casom.
    • WiDi som skusal stiahnut na Intel procesor, ale dako som to zatial nerozbehal, iba MojeDokumenty viem prezeraz z TV v NB. Mozno to chce viac casu s tym sa pohrat.
    • Prial by som aj podsvietene tlacitka ovladaca.
    • Skoda ze MagicRemote neni v baleni.
    • Ale dobre sa to ovlada aj Android phonom, mam S3mini.

Hlavne nech dlho sluzi. Kvalita za tu cenu 530€ asi nic lepsie neni. Jedine co som mohol v dosahu mat za 560€ Samsung UE40ES6200
    V podstate je to iste len mensie o 2 palce a nema to FPR 3D ale aktivne.
    Aj ked som predtym mal Samsung a bol som spokojny, rozhodol som sa pre zmenu. Tak dufam ze budem dlho spokojny.

• , zakúpené v Shoppie.sk

supet telkac

• Super vybava za dobru cenu

Bol mi poradeny v obchode a nebanujem

• Chcem sa spýtať keď chcem použiť smartphone ako ovladac treba dokúpiť asi wifi že?

?

• - pomer výkon/cena
    • - obraz ok (nie som odborník, ale dá sa na to zvyknúť :))
    • - Wi-Fi, spojenie s PC
    • - tenký dizajn
    • - bonus - prepojenie s tabletom, aplikácie ovládačka pre Android
    • - pri použití "Guide" (tv program) telka vypne zvuk aj obraz sledovaného filmu. Fail, ale človek nemôže mať všetko.

Telka je super aj keď nemám s čím porovnať. Za tú cenu má úplne všetko - obraz ok, je tenká, spotreba super, no fakt spokojnosť.

Najskôr som myslel, že do telky napojím externé HDD a budem pozerať filmy. Potom som sa hral s PC a prepojil ho cez rooter k TV. Odvtedy som externý HDD k TV nepripojil. Všetko pozerám priamo z počítača - paráda.

Ešte bonus - oproti 55" samsungu je browsovanie po HDD/PC asi tak 3x rýchlejšie (samsung dlho načíta...). To je super výhoda, keďže primárne pozerám filmy z PC.