LG 42LA660S

Rozostup otvorov VESA
400 x 400
Energetická trieda
A+

• Špičkový obraz aj zvuk.

Za takúto cenu jeden z najlepších tv. na trhu.

super

• Všetko je podľa uvádzaných parametrov - OK. Páči sa mi ďalší ovládač ktorý bol pribalený ako darček.
    • nezistil som

Potreboval som TV s funkciou internetu a konverzie 2D na 3D ako aj s možnosťou ďalších vstupov a pripojení iných zariadení. Zatiaľ som spokojný nakoľko TV funguje a spĺňa moje požiadavky.

Uhlopriečka obrazovky
Energetická trieda
A+

Uhlopriečka  107 cm
Uhlopriečka v palcoch  42 Palec
Rozlíšenie HD  Full HD (1920x1080)
Typ podsvietenia  Edge LED + Local Dimming
Časovač vypnutia  áno
Výstupný výkon (RMS)  24 W
Certifikácia DLNA  áno
Certifikácia DivX  DivX HD
Slot pre pamäťovú kartu  nie
USB vstup  3
Slúchadlový výstup  1
Optický výstup  1
Digitálny koaxiálny výstup  0
Audio výstup (cinch)  0
Vstup pre satelitnú parabolu  áno
Šírka  95.7 cm
Spotreba energie (pohot.režim)  0.3 W
Rozstup otvorov VESA  400x400
Model roka  2013

• Obraz spokojná 100
    • V noci sa zlomil pri stojane padol a je po tv. Všetci sme spali. Zobudila som sa a to prekvapenie... Je už po záruke. Podľa mňa je to výrobná vada.

• Špičkový obraz aj zvuk.

Za takúto cenu jeden z najlepších tv. na trhu.

• Pekny dizajn
    • Dobra cena
    • Prehra skoro vsetko
    • Sem tam sa zasekne na par sekund

Vyborny 3D TV za rozumnu cenu.

• -pomer vykon/cena super
    • -velmi kvalitny obraz
    • -vynikajuce inteligentne DO
    • -ma to zabudovane wi-fi
    • -viac rezimov 3D (je mozne aj vypnut)
    • -vylepsovanie kvality obrazu
    • -podpora multimedialnych suborov z USB (videa aj vratane titulkov v slovencine)
    • -ovladanie hlasitosti a prepinanie programov na DO by mohlo byt vzajomne vymenene
    • -youtube aplikacia sa dost dlho nacitava a castokrat nic nenatiahne (ale to zrejme nebude chyba vyrobcu TV)

Vobec nelutujeme kupu tohto televizora. Ma vsetko co ma spravny smart TV mat az na nejake drobne chybicky, ktore su skor chybickami krasy.

• televizor vyzera super, obraz je OK.
    • stojan je velmi labilny, je to v umelych zavitoch, dneska sa nam pri miernom pootoceni zlomil!!! kebyze prednim nestojim a nezachytim ho, tak nam spadne na zem. neodporucam ho z toho dovodu. budem to musiet reklamovat, len neviem ci sa na stojan vztahuje zaruka, som velmi vytocena... NEODPORUCAM!!!!!!!!

NEODPORUCAM! !!!!!!!!!

super

• obraz, zvuk
    • pomale prepinanie sat programov
    • pouzivanie DO je horor

ak nechcete pozerat iba 1 kanal, teda mate v plane prepinat kanaly, toto nieje TV pre vas

• nezistil som

• za tú cenu perfektný obraz aj zvuk

stredná trieda,plus bohatá smart výbava

• Pasivne 3D
    • Kvalita obrazu
    • Funkcie smart
    • Pomale prepinanie programov

Planoval som povodne kupit samsung ale pasivne 3d ma presvedcilo a som rad ze som sa tak rozhodol tv slape ako ma 3d je uzasne ziadne blikanie ani bolest oci po troch filmoch za sebou funcia dual play pre konzolu dalsie plus ako jedine proti som dal pomale prepinanie programov pri satelitnom prijmaci ale ak mate set top box tak len jednoducho prepojite cez hdmi a slape to . . . . Ako pisete ze vam hdd nefunguju skuste si ho spravne naformatovat ;-)