Hyundai HL 24172

3D televízory
Rozostup otvorov VESA
75 x 75

• , zakúpené v Alza.sk

• TV prijímač je takej veľkosti, akej som ho potreboval. Okrem toho je vybavený aj funkciami naviac.
    • Zatiaľ som nezistil žiadne zápory alebo nevýhody.

Tento produkt mi veľmi vyhovoval v jeho veľkosti obrazovky a jeho zapínanie do elektrickej siete som vyriešil prepäťovou ochranou s vypínačom zásuviek.

Jedná sa o dobrý produkt, ktorý by som kľudne odporúčal kúpiť aj ostatným zákazníkom, ktorý potrebujú TV pristroj s touto uhlopriečkou obrazovky.

Uhlopriečka obrazovky
Smart televízory
3D televízory
Rozostup otvorov VESA
75 x 75

Televízor HYUNDAI HL 24172 DVDC patrí do energetickej triedy A+, má 24 palcovú (61 cm) obrazovku, s HD rozlíšením 1366 x 768 pixelov. Dynamický kontrastný pomer televízoru je 100 000 : 1 a k dispozícii sú 176°/165° pozorovacie uhly. Dizajn a funkcie televízora dopĺňa vstavaný DVD prehrávač. Využiť môžete aj USB vstup alebo HDMI. Vďaka vlastnosti Record Ready môžete programy nahrávať na USB alebo pevný disk v digitálnej kvalite. S funkciou Timeshift zasa môžete pozastaviť sledovaný program.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

• Zatiaľ som nezistil žiadne zápory alebo nevýhody.