Dyon Enter 24Pro X2

HD Ready s vysokým rozlíšením Stavte na vysoké rozlíšenie obrazovky za rozumnú cenu. Televízor s obrazovkou HD Ready poskytne optimálne parametre na sledovanie väčšiny filmov a...
144,71 €
Doprava 4,9 €,Do 3 dní
Doporučená ponuka MADER

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (2)

Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 866 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant4 629 neoverených recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

HD Ready s vysokým rozlíšením Stavte na vysoké rozlíšenie obrazovky za rozumnú cenu. Televízor s obrazovkou HD Ready poskytne optimálne parametre na sledovanie väčšiny filmov a...

Parametre produktu

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky
60 cm
Uhlopriečka v palcoch
24 palcov
DVB-T2
áno
DVB-S/S2
áno
DVB-C
áno
Smart televízory
nie
3D televízory
nie
4K televízory
nie
Hmotnosť
2.5 kg
Rozostup otvorov VESA
200 x 100
Energetická trieda
F
Spotreba energie pri štandardnom dynamickom rozsahu (SDR) na 1000 h
19 kWh

Parametre produktu

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky
60 cm
Uhlopriečka v palcoch
24 palcov
DVB-T2
áno
DVB-S/S2
áno
DVB-C
áno
Smart televízory
nie
3D televízory
nie
4K televízory
nie
Hmotnosť
2.5 kg
Rozostup otvorov VESA
200 x 100
Energetická trieda
F
Spotreba energie pri štandardnom dynamickom rozsahu (SDR) na 1000 h
19 kWh

Popis produktu

HD Ready s vysokým rozlíšením

Stavte na vysoké rozlíšenie obrazovky za rozumnú cenu. Televízor s obrazovkou HD Ready poskytne optimálne parametre na sledovanie väčšiny filmov a seriálov, ako aj na hranie hier. Rozlíšenie HD Ready je 1366 x 768 pixelov – mnohé TV programy, ako aj materiály VOD ponúkajú práve toto rozlíšenie a filmy na DVD ešte nižšie. Vyberte si televízor s dobrými parametrami za prijateľnú cenu.

Vysoká kvalita obrazu vďaka LED obrazovke

Televízor s LED maticou určite splní očakávania náročných zákazníkov. Nespornou výhodou tejto technológie podsvietenia je vynikajúca reprodukcia farieb. Navyše máme do činenia s veľmi úsporným riešením. Ide o ideálnu ponuku pre všetkých ľudí, ktorým záleží na nadpriemernej kvalite obrazu a nízkych prevádzkových nákladoch. Vyberte si overený model, ktorý vo vašej domácnosti nájde široké uplatnenie.

Štandardná obnovovacia frekvencia 50/60 Hz

Obnovovacia frekvencia udáva, koľko snímok dokáže obrazovka zobraziť za jednu sekundu. Rozsah 50-60 Hz je štandardom, ktorý dnes používa mnoho renomovaných výrobcov. Používatelia sa môžu vždy spoľahnúť na pohodlný príjem vizuálneho obsahu, a to ako pri sledovaní televízie, tak aj pri hraní na konzole. Takáto výbava určite zapadne do preferencií širokého spektra zákazníkov. Vyberte si overené riešenia a vyberte si model, ktorý bude mať vo vašej domácnosti široké využitie.

Prijímajte základné kanály zadarmo vďaka DVB - T2 tuneru

Chcete prijímať digitálnu pozemnú televíziu? Vzhľadom na zmenu systému pozemného televízneho vysielania tento model spĺňa najnovšie požiadavky, keďže má zabudovaný DVB-T2 tuner. Digitálny prenos multimediálnych dát sa vyznačuje veľmi vysokou kvalitou a nízkou náchylnosťou na rušenie. Získajte pohodlný prístup k základným televíznym staniciam a vyberte si televízor s DVB-T2 tunerom.

Prijímajte satelitný TV signál vďaka DVB - S2 tuneru

Chcete získať prístup k televíznym a rozhlasovým staniciam, ktoré sú vysielané cez satelit? Nič jednoduchšie. Takéto možnosti vám tento televízor vytvorí, a to všetko vďaka vstavanému DVB-S2 tuneru. Ide o tuner, ktorý prijíma vylepšený DVB-S signál vrátane materiálov v HD rozlíšení s oveľa menšou šírkou pásma ako v štandarde DVB-S.

DVB - C tuner, vďaka ktorému váš televízor prijíma digitálny signál

Tento model televízora je vybavený DVB-C tunerom, takže na príjem digitálneho televízneho obsahu  na jeho obrazovke si nemusíte kupovať samostatné zariadenie . Digitálny prenos audio a video materiálov je nielen veľmi kvalitný, ale nie je ani veľmi náchylný na rušenie. Či už káblovú televíziu používate alebo nie, vstavaný DVB-C tuner sa môže ukázať ako veľmi užitočná možnosť.

Spätný zvukový kanál

Technológia HDMI ARC, alebo vlastne Audio Return Channel, jednoducho znamená audio spätný kanál. V dnešnej dobe, keď nás pri sledovaní televízie čoraz častejšie sprevádzajú zariadenia ako soundbary či prijímače, je ovládanie všetkých zariadení ťažkopádnejšie. Aby ste nemuseli používať dva diaľkové ovládače pre samostatné zariadenia, stačí audio zariadenie pripojiť pomocou konektora HDMI ARC, ktorý umožní okrem zvuku vysielať aj riadiaci signál. V dôsledku toho bude počet diaľkových ovládačov obmedzený a pohodlie pri používaní bude ešte väčšie.

LED TV Dyon Enter 24 Pro X2

DYON ENTER 24 PRO X2 kombinuje kompaktný dizajn, pokročilé technológie a výkon. Samozrejmosťou pre DYON ENTER 24 PRO X2 je aj intuitívne ovládanie a prehľadná navigácia v menu. Brilantné farby a obraz ostrý ako britva sú výsledkom najnovšej technológie LED. Trojitý tuner integrovaný v DYON ENTER 24 PRO X2 štandardne konvertuje digitálne prijímané signály cez anténu (DVB-T2), ako aj vo vysokom rozlíšení cez satelit (DVB-S2) a kábel (DVB-C). V závislosti od typu príjmu poskytuje DYON ENTER 24 PRO X2 vždy najlepší možný obraz. DYON ENTER 24 PRO X2 má rozhranie CI+ na príjem platených TV programov a šetrí dodatočné náklady na ďalší prijímač.

Vstavaný HD trojitý tuner (S2 / C / T2)

Rozhranie CI+ hotelový režim

Technické špecifikácie:

 • Trieda energetickej účinnosti: F.
 • Spektrum: A bis G.
 • Vážená spotreba energie: 19 kWh / 1000 h
 • Pracovné napätie: 230 V ~
 • Výkon: 19W
 • Spotreba v pohotovostnom režime: 0,50 W
 • Displej: 60 cm (24")
 • Rozlíšenie: 1366 x 768 pixelov
 • Reproduktory: 2x3W
 • Tuner: DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C
 • Konektory: CI+, 1x HDMI, 1x USB 2.0, VGA, 3,5 mm jack, digitálny koaxiálny výstup
 • VESA štandard: 200x100 mm

Čierna farba

 • Hmotnosť: 2,5 kg
 • Rozmery bez stojana (ŠxVxH): 549x335x86 mm
 • Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 570x361x159 mm

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.