CHiQ L43QST 0 recenzií
43" (108 cm) uhlopriečka • Full HD Smart televízia • Full HD (1920 × 1080 px) rozlíšenie • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • QLED displej • Direct LED podsvietenie • Smart TV • HDR10... Celý popis
238,72 €
Doprava zdarma, Na sklade
Odporúčaná ponuka Allegro.sk Do obchodu 1 ponuka v Cenopáde
CHiQ L43QST
Odporúčané ponuky (2) CHiQ L43QST 94% (34 327×)Na sklade 2 ocenenie
QLED Televízor CHiQ L43QST 43" Full HD čierny
QLED Televízor CHiQ L43QST 43" Full HD čierny
Najlacnejšie ponuky (11) CHiQ L43QST 92% (481×)Na sklade 1 ocenenie
Televízia CHiQ L43QST + 2 roky predĺžená záruka L43QST
Televízia CHiQ L43QST + 2 roky predĺžená záruka L43QST
95% (2 147×)Na sklade 2 ocenenie% Zľavový kód
43" CHiQ L43QST (2025)
229,71 € so zľavovým kódom Doprava od 2,99 € 43" CHiQ L43QST (2025)
98% (4 141×)Na sklade 1 ocenenie
CHiQ L43QST TV 43", FHD, QLED, ultratenká, Android14, Dolby Audio, Frameless L43QST
CHiQ L43QST TV 43", FHD, QLED, ultratenká, Android14, Dolby Audio, Frameless L43QST
94% (34 327×)Na sklade 2 ocenenie
QLED Televízor CHiQ L43QST 43" Full HD čierny
QLED Televízor CHiQ L43QST 43" Full HD čierny
4 211 recenzií Do 3 dní 1 ocenenie
CHiQ L43QST TV 43", FHD, QLED, ultratenká, Android14, Dolby Audio, Frameless
CHiQ L43QST TV 43", FHD, QLED, ultratenká, Android14, Dolby Audio, Frameless
179 recenzií Do mesiaca 1 ocenenie
CHiQ L43QST – FHD QLED Google televízor s Android TV 14, 43” (109 cm), záruka 2+2 roky 8592344206047
CHiQ L43QST – FHD QLED Google televízor s Android TV 14, 43” (109 cm), záruka 2+2 roky 8592344206047
97% (2 146×)Na sklade 1 ocenenie
CHiQ L43QST TV 43", FHD, QLED, ultratenká, Android14, Dolby Audio, Frameless L43QST
CHiQ L43QST TV 43", FHD, QLED, ultratenká, Android14, Dolby Audio, Frameless L43QST
Zobraziť ďalšie ponuky
Recenzie (0) CHiQ L43QST Hodnotenia produktu CHiQ L43QST
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu 43" (108 cm) uhlopriečka • Full HD Smart televízia • Full HD (1920 × 1080 px) rozlíšenie • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • QLED displej • Direct LED podsvietenie • Smart TV • HDR10 • Bluetooth 5.0 • Wi-Fi 2,4G / 5G • LAN • Chromecast • AirPlay • Netflix • YouTube • Prime Video • štvorjadrový 64-bitový procesor A55 • Dolby Audio • dbx-tv vylepšenie zvuku • šikovný ovládač • hlasové ovládanie Google Assistant • operačný systém Google TV • 2× HDMI • 2× USB • VESA 200 × 200 mm • bočné nohy
94% (34 327×)Na sklade 2 ocenenie
QLED Televízor CHiQ L43QST 43" Full HD čierny
QLED Televízor CHiQ L43QST 43" Full HD čierny
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
{"Obľúbené kategórie":[["Doplnky do spálne","https://doplnky-do-spalne.heureka.sk/"],["Ostatné liehoviny","https://destilaty.heureka.sk/"],["Vonkajšie kuchynky","https://detske-kuchynky.heureka.sk/f:27901:1/"],["Konvektomaty","https://konvektomaty.heureka.sk/"],["Ostatné pomôcky pre enkaustiku","https://ostatne-pomocky-pre-enkaustiku.heureka.sk/"],["Granule pre psy s antioxidantmi","https://granule-pre-psov.heureka.sk/f:42115:1/"],["Dámske vlnené kabáty","https://damske-kabaty.heureka.sk/f:28912:1/"],["Skladacie elektrobicykle","https://elektrobicykle.heureka.sk/f:23974:8435015/"],["Ochranné goliere","https://ostatne-pomocky-pre-psov.heureka.sk/f:14032:30159308/"],["Granitové kuchynské drezy","https://kuchynske-drezy.heureka.sk/f:3480:108305/"]],"Vybrané značky":[["Televízory JVC","https://televizor.heureka.sk/f:12237:8158566/"],["Televízory Loewe","https://televizor.heureka.sk/f:12237:169044/"],["Televízory Trevi","https://televizor.heureka.sk/f:12237:8673850/"],["Televízory Panasonic","https://televizor.heureka.sk/f:12237:100785/"],["Televízory Finlux","https://televizor.heureka.sk/f:12237:869398/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať pomôcky pre mačky?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-pomocky-pre-macky-c2664-20062/"],["Ako sa správne starať o svoje nohy?","https://www.heureka.sk/a/ako-sa-spravne-starat-o-svoje-nohy-c1638-19822/"],["Ako vybrať ostatné kuchynské spotrebiče?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-ostatne-kuchynske-spotrebice-c1014-20394/"]],"Vybrané produkty":[["Hiko Hopšňůra M - 40cm","https://vodacke-doplnky.heureka.sk/hiko-hopsnura-m-40cm/"],["Polaris RBS Hollie LF yellow/black","https://cyklisticke-rukavice.heureka.sk/polaris-rbs-hollie-lf-yellow-black/"],["Axon dámske Laura D růžová","https://cyklisticke-sortky.heureka.sk/axon-damske-laura-d-ruzova/"],["Heil Sound HHG","https://mikrofony.heureka.sk/heil-sound-hhg/"],["Oase Biokick CWS – biologický filtračný štartér 2 l","https://udrzba-vody-v-jazierkach.heureka.sk/oase-biokick-cws-biologicky-filtracny-starter-2-l/"],["Set Blanco Zia 45 S + Mida","https://sety-drezu-a-baterie.heureka.sk/set-blanco-zia-45-s-plus-mida/"],["Drlik Classic Alu 1.0","https://kolieskove-lyze.heureka.sk/drlik-classic-alu-1_0/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}