Najnovšie recenzie zo sekcie Televízory

• Ovládanie
  • Režim umenie
  • Nemožnosť pripojiť Google foto
  • Kazivosť obrazovky

TV Frame je skvelou voľbou, ak chcete mať na stene obraz v čase, keď nepozeráte TV. Možnosť pripojenia k obrazom z rôznych svetových galérií je super.
Veľmi ma však naštvalo, že v režime umenia nie je možné pripojiť alebo vybrať fotky priamo cez google foto. Pritom mi to tvrdili priamo v predajni, že je to samozrejmosť!!!

Čo ma však naštvalo úplne, je skutočnosť, že tri mesiace po záruke odchádza obrazovka - polovica obrazu je tmavá.

Sencor SLE 50US850TCSB

Sencor SLE 50US850TCSB

Pridané: 11. apríla 2024

(naposledy upravené 11. apríla 2024)

Zakúpený v planeo.sk

Má vlastný operačný systém webos, zle sa na televízor pripája s iným zariadením, zdieľanie obrazu nefunguje s naším tabletom. A máme online televíziu ktorá strašne vypadáva a seka na tomto type TV. Predtym sme mali TV značky TCL a takýto problém nebol.

Samsung QE55S90

Samsung QE55S90

• Kvalita za dobrú cenu

Overený zákazník Alza.sk peterauto

Pridané: 10. apríla 2024

(naposledy upravené 10. apríla 2024)

Zakúpený v Alza.sk

Pekny obras 120herz. Prehladne menu.
Odporučam tento vyrobok každemu kto hlada 65 palcovu teku za rozumnu cenu. Google tv super.

Overený zákazník Alza.sk Róbert Socha

• Google TV
  • Ambilight
  • Problémový slot Common Interface
  • Neprehľadné nastavenia

Z televízora som nadšený a aj sklamaný zároveň. Obraz je nádherný, zvuk tiež už zo samotných tv reproduktorov.
Podsvietenie ambilight je pri sledovaní tv výborná vec.
Avšak samotné nastavenie TV a jeho ovládanie nie je vôbec intuitívne a dosť dlho mi to trvalo, kým som sa s tým zoznámil a nastavil napríklad vlastný zoznam kanálov. Doteraz som neprišiel nato, ako schovať zobrazovanie nechceného kanálu pri predvolenom zozname. Pri predchádzajúcich TV Panasonic a hlavne TLC to bolo oveľa prehľadnejšie a jednoduchšie. Nepomáha tomu ani samotný ovládač.
Po pripojení externého disku ma predinštalovaný prehrávač problém s prehrávaním mnohých video súborov (hlási nepodporovaný formát), pri mkv mi v niektorých súboroch nenačítalo titulky. Riešenie bolo jednoduché, inštalácia a prehrávanie cez KODI.
Najviac ma naštvalo, že TV sa nevie spojiť s CI+ modulom Plustelky, ktorý je aktualizovaný a plne funkčný na tv TLC. Modul rozpozná, pripojí a hneď odpojí. Stále dookola. Vložím ho do inej telky a bez problémov.
Reklamovať TV nebudem, pretože tá telka je veľká krava a nechcem ju znova presúvať. Aj tak plánujem využívať niektorú IPTV.
Takže obraz, zvuk a ambiliaght výborne, tiež niektoré predinštalované aplikácie od výrobcu, ale to nastavovanie a ovládanie oproti TLC ako za trest. A čo sa týka CI+ slotu, skúšané len s kartou Plustelka, neviem, ako by sa správal iný modul, napr. Skylink a či vôbec niekto iný takýto problém zaznamenal.

Pridané: 9. apríla 2024

(naposledy upravené 9. apríla 2024)

• krasny obraz, AMBILIGHT, 4 jadrovy procesor, 40W repro-fajn zvuk

• TV splnil moje očakávanie
Sony Bravia KD-32W800

Sony Bravia KD-32W800

Zakúpený v Alza.sk

• Nemá držiak na stenu vo výbave.

Smart TV za výhodnu cenu.

LG 55UR9100

Samsung UE50CU7172

Samsung UE50CU7172

Overený zákazník Alza.sk Daniela

Pridané: 6. apríla 2024

(naposledy upravené 6. apríla 2024)

Všetko ok

TCL 55C745

TCL 55C745

Overený zákazník Electroland.sk Milan

Zakúpený v Electroland.sk

Pomer cena kvalita veľmi dobrý.

Hisense 50E7KQ

Hisense 50E7KQ

Zakúpený v planeo.sk

• Kvalitný obraz a nižšia cena oproti iným produktom.
TCL 40S5400A

Samsung QE85Q60C

Samsung QE85Q60C

Overený zákazník Samsung.sk Overený zákazník

Pridané: 3. apríla 2024

(naposledy upravené 4. apríla 2024)

Zakúpený v Samsung.sk

S tv som spokojny. Obraz je krasny a ma vela dobrych funkcii. A to ze ma ivladac ktory sa da dobijat solarne aj usb je velkov vyhodov. Nemusim sa starat o baterky. Odporucam kazdemu kto rad pozera film a hra hry. Som velmi spokojny s tymto produktom. Samsung ma vzdy najlepsie vyrobky. Doma je to nasa znacka cohokolvek co sa da pripojit do siete.

Samsung UE65CU7172

Samsung UE65CU7172

Overený zákazník planeo.sk jan

za tu cenu pohodka

Sencor SPV 7012T

Sencor SPV 7012T

Overený zákazník ELU.SK Jozef

Zakúpený v ELU.SK

• Záznam pri neprítomnosti.
  • Nespoľahlivý softvér, vracajú sa prednastavenia, nedostupná aktualizácia s opravami, diaľkové ovládanie na veľmi krátku vzdialenosť.

Pokiaľ by výrobca bral do úvahy zvyklosti ovládania a včas uviedol prípadnú aktualizáciu, určite by majitelia SPV7012T mali väčšiu radosť.

Samsung QE65S90

Samsung QE65S90

Overený zákazník Samsung.sk Tomáš

Pridané: 1. apríla 2024

Zakúpený v Samsung.sk

• OLED je OLED, takže hlboká čierna, saturované farby a v prípade tohto modelu aj veľmi dobrý jas
  • Pokiaľ Vám je dodaný panel GEN2 (mne prišiel ten, čo je panel rovnaký ako v 65" S95C s trochu umelo obmedzeným jasom), tak je to bezkonkurenčne najlepší pomer cena/výkon v tomto segmente
  • Na prekvapenie celkom fajn zvuk zo vstavaných repro, očakával som horšie
  • po uplatnení zliav stála 1075 € vrátane dopravy, takže lepší 65" OLED v tej cene jednoducho nie je a dlho asi ani nebude. No treba vychytať akciu.

S televízorom som spokojný a kúpil by som si ho znova. No samozrejme iba pod podmienkou, že by mi prišiel znovu kus s panelom GEN2 (panel rovnaký ako v 65" S95C). (Generácia panela sa dá špecifickou cestou overiť cez nastavenia)

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25