Sony Bravia KDL-65W859C

• Velkost
    • Ostrost obrazu
    • Cistota zvuku
    • Krasny dizajn
    • Android operacny system mi na TV vyhovuje (stahovanie hier z Google shop-u). Rozne aplikacie na komunikaciu napr. s NAS.
    • Moznost hrat hry na PS4 ovladaci.
    • Netflix (mesiac zadarmo)
    • Gombik na ovladaci ktory hned prejde na kablovku a nemusim ist do Sources ako som to maval u starej TV.
    • Chybajuce 3d okuliare, ale to osobne ani nechcem.

Tento model som si vybral pre jeho velku obrazovku a hlavne som hladal iba full hd kedze to je postacujuce este na dalsich par rokov u nas. Skrz to je aj nizsia cena ako pri inych modeloch a znackach ktore uz ponukaju Ultra hd.
    Hned ked som ho videl mi dizajnovo padlo do oka, ram aj obrazovka je cela cierna a cital som dalsie recenzie nan iba plne plusov.
    Osobne mozem iba plne odporucit.

• , zakúpené v snycentrum

• - Krasny design
    • - Jednoduche ovladanie
    • - spolupraca s inymi Sony produktami (PS4, Dualshock, BR prehravac)
    • - smart funkcie
    • - fungovanie Google play store (super aj s pouzitim Dualshock 4 ovladaca)
    • - Obraz
    • - zvuk
    • - zatial naozaj nic, snad okrem toho, ze v baleni nie su 3D okuliare, ktore si treba dokupit

Urcite odporucam. Po necelych 2 mesiacoch pouzivania maximalna spokojnost. Nechcel som 4K televizor, kedze v sucastnej dobe a ani v dohladnej buducnosti nemozno ocakavat mnozstvo 4K obsahu, ktory by sa dal na nom prehravat. Upscaling tiez pre mna zbytocna funkcia. V recenziach dost kritizovali Android OS, ale mne tu vyhovuje (narozdiel od smart phones - kde ho nenavidim). Menu je prehladne, nastavenia intuitivne a deti ocenuju moznost pripojenia Dualshock ovladacov z PS4 a hranie android hier. Velke plus aj satelitne tunery, cize odpadava nutnost set-top boxov. Pokial mate zaujem o kvalitnu 65' telku a zdielate moj nazor o zbytocnosti 4K, tak si myslim, ze tento televizor bude pre Vas velmi dobrou volbou. Odporucam dokupit aj BT klavesnicu, pokial chcete vyuzivat smart funkcie - napr. prehravanie videi na YT, pripadne prezeranie stranok v browser (Opera).

Druh televízorov
HbbTV
LAN konektor
Operačný systém
Android TV

3D FULL HD LED televízor s uhlopriečkou 164 cm/65""

Vstavaný DVB-T/T2/C/S/S2/CI+

Motionflow XR 1000Hz, procesor X-Reality PRO

Android TV - Google Cast ( komfortné zdieľanie obsahu z tabletu a smart phonu)

Google Play (prístup k najnovším aplikáciam Google)

Hlasové vyhľadávanie ( podpora CZ a SK )

Internetový prehliadač Opera, aktívne 3D

USB HDD nahrávanie, USB prehrávanie - podpora FAT16-32 a NTFS

Wi-Fi, You Tube, HbbTV (iVysielanie ČT, Óčko), internetové aplikácie, webový prehliadač

Photo Share Plus (priame zdieľanie/sťahovanie fotografií zo smartphonu)

TV Side View - ovládanie TV cez Smart Phone alebo tablet, obraz v obraze PAP, DLNA

Vstavané reproduktory Long Duct 2x10W, vstavaný subwoofer

S-Master Digital Amplifier, S-Force Front Surround, futbalový režim LIVE, Teletext 1000 stránok

• VSTUPY: 4xHDMI, 3xUSB, 1x MHL, 1xLAN, 1xPCMCIA, 1xkompozit video, 1xkomponent video, 1x SCART, 2x audio
  • VÝSTUP: 1x SCART, 1x digital audio, 1x subwoofer, 1x slúchadlový výstup

• Velkost
    • Ostrost obrazu
    • Cistota zvuku
    • Krasny dizajn
    • Moznost hrat hry na PS4 ovladaci.
    • Netflix (mesiac zadarmo)
    • Chybajuce 3d okuliare, ale to osobne ani nechcem.

Osobne mozem iba plne odporucit.

• , zakúpené v snycentrum

• - Krasny design
    • - Jednoduche ovladanie
    • - spolupraca s inymi Sony produktami (PS4, Dualshock, BR prehravac)
    • - smart funkcie
    • - fungovanie Google play store (super aj s pouzitim Dualshock 4 ovladaca)
    • - Obraz
    • - zvuk