Sencor SLE 48F12

400 x 200
Energetická trieda
A

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Viac,než som očakával...výborný obraz,prijateľná cena.

Tento produkt som si vybral,lebo ho už poznám a mám ho doma..síce starší model z minulého roka. Pôvodne som hľadal ten,lebo som s ním max. spokojný a aj cena tam bola výhodnejšia.
    No neľutujem..pôvodne som ho kúpil pre mamu,ale rozmýšľam,že si ho zoberiem ja.

Druh televízorov
Rozostup otvorov VESA
400 x 200
Energetická trieda
A

48" Full HD TV • rozlíšenie 1920×1080 pixelov • DVB-T/C tuner • 3× HDMI • 1× USB • 1× Scart • TimeShift • stereo reproduktory 14 W • nahrávanie a prehrávanie z USB • teletext • hotelový režim • detský zámok • časovač Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt

• Zvuk

Ten zvuk z TV je hrozny nedorovna to ani jeho nizka cena.

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Viac,než som očakával...výborný obraz,prijateľná cena.

No neľutujem..pôvodne som ho kúpil pre mamu,ale rozmýšľam,že si ho zoberiem ja.