Samsung UE55HU7500

spokojnosť

• je to nadčasový tv smart príjmač

Hľadal som tv ktory má v dannú chvíľu tie najlešie paramerte
    a to z dôvodu že kupujem tv aspoň na 8 rokov. Podľa ceny a
    výkonu mi prišiel tento model za najlepší vo svojej triede.
    Určite by som odporučal aj tento model mojím známim.

Druh televízorov
3D televízory
4K televízory
Modelový rok
2014

Pri nákupe tohto TV Samsung a niektorého z ďalších vybraných produktov Samsung vám bude vrátené až 180 EUR späť. Peniaze vám budú zaslané na účet, alebo poštovou poukážkou. Podrobné pravidlá vrátane a registrácie nájdete na stránke firmy Samsung. Tu nezabudnite napísať model a výrobné čísla zakúpených produktov a nahrajte účtenky. Akcia platí od 14. 4. - 31. 7. 2014 pre prvých 480 registrovaných TV Samsung v ČR a SR! Všetky informácie nájdete Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Fakt super telka s nádherným obrazom a to je predsa základ. Samozrejme je nutne prijímať HD signál.
    • Nenašiel som po jedno mesačnom používaní žiadne nedostatky.

Dlho som hľadal vhodnú tv, táto sa mi páčila ale donedávna stala 1800 € a to bolo priveľa. Ked išla cena o 300 € nižšie tak som ju kúpil a neľutujem.

• Všetky parametre viď špecifikácia, požadoval som dvoj.tuner a 55" UHD
    • asi cena, neskôr bude nižšia..

Odporúčam tým čo si to vedia užiť

• , zakúpené v HEJ.sk

• má všetko

spokojnosť

• je to nadčasový tv smart príjmač

Hľadal som tv ktory má v dannú chvíľu tie najlešie paramerte
    a to z dôvodu že kupujem tv aspoň na 8 rokov. Podľa ceny a
    výkonu mi prišiel tento model za najlepší vo svojej triede.
    Určite by som odporučal aj tento model mojím známim.