Samsung UE48H6650

DVB-T2
3D televízory

za tú cenu super

• , zakúpené v HEJ.sk

• 1)Velmi dobre rychle triedenie kanalov (konecne Samsung urobil pokrok) z kablovky kanaly nacitane za 5 sekund aj ich triedenie uz mozno urobit prehladne v menu a nemusim to stahovat na kluc a triedit v PC
    • 2) super ovladacia myska, este si dokupim klavesnicu
    • 3) mirror casting mi pekne slape z tabletu asus memopad, nemusi byt samsung aby sa pripojil
    • 4) dualny tuner = jeden kanal nahravam na usb kluc a druhy kanal pozeram, slape super
    • 5) youtube sparovanie s mobilom uplne super = v mobile najdem youtube video a prehravam na TV
    • 6) vsetko je intuitivne, ziaden velky navod v manuale (knizke)
    • 7) kazde nastavenie obrazu, zvuku zvlast pre kazde pripojene zariadenie = inak mam nastavene dvd, inak som si upravil pre tv tuner, inak pre xbox (bluray) optimalizovane na najlepsie zobrazenie pre kazdy typ zdroja obrazu a zvuku
    • 8) uhlopriecka akurat do bytu na sledovaciu vzdialenost cca 2,2 nasobok uhlopriecky. Keby bola na tu vzdialenost 55" uz by oci behali zo strany na stranu a unava by sa dostavila po kratkom pozerani a hlavne pri horsom zdroji signalu = napr. analog alebo slabsi digital SD sa pri takej uhlopriecke a malej vzdialenosti taky obraz priam hnusi pozerat... Stvorcekovanie ako na PC z 80tych rokov. Na 55" uz to chce vzdialenost alebo kvalitny HD signal
    • 1) trochu divne prednastavenie obrazu na standard (obraz zahmleny), pri volbe obrazu zivo uz je to ok a pri silnom svetle dynamicky rezim tiez ok, aj ked som si tam radsej prepol na teple farby (na obranu musim ale uviest, ze aj standardny rezim sa da pekne nastavit a hlavne zobrazovanie ciernej a filmovy rezim su pekne)
    • 2) v standardnom rezime auto regulacia jasu funguje ako na niektorych mobiloch ako rusiaci element = hned som to vypol aby mi to nestmavovalo podla seba

Po mesiaci som spokojny a kupu nelutujem. Splnilo to moje ocakavania.

Druh televízorov
LED
LAN konektor
DVB-T2
3D televízory

• Uhlopriečka: 48 " • Technológia spracovania obrazu: 600 Hz • Rozlíšenie: 1920 x 1080 • Trieda: Full HD • Formát obrazovky: 16:9 • Digitálny DVB-T tuner: Áno • Typ TV tunera: 1x hybdridný (analog + DVB-T/C) + 1x DVB-S • HDMI vstup: 4x • VGA (počítačový) vstup: Nie • USB pripojenie: 3x • Pripojenie na internet (Ethernet vstup): Áno •

1zákazník odporúča produkt

za tú cenu super

• 2) super ovladacia myska, este si dokupim klavesnicu
    • 6) vsetko je intuitivne, ziaden velky navod v manuale (knizke)

Po mesiaci som spokojny a kupu nelutujem. Splnilo to moje ocakavania.