Samsung UE48H6270

A+

Za tú cenu asi veľa toho nekúpite

• , zakúpené v OKAY.sk

• Výhoda veľkej obrazovky za prijateľnú sumu a navyše možnosť nákupu na splátky

Vyhovuje mi veľkosť obrazovky všetky vlastnosti, ktoré predmetný produkt má.
    Mám skúsenosti s podobným produktom u môjho syna

Modelový rok
2014
Energetická trieda
A+

48" full HD LED televízor SAMSUNG • rozlíšenie 1920 × 1080 pixelov • 200 Hz CMR • tuner DVB-T/C/S2 • aktívne 3D vrátane konverzie • energetická trieda A+ • 3D zvuk • 4 × HDMI • 3 × USB • 1 × SCART • inteligentná televízia (Smart TV) Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

Za tú cenu asi veľa toho nekúpite

• obraz
    • pripojenie internetu
    • skype

odporucam pre ludi,ktori nemaju potrebu mat doma tv len na chvalenie ,...ja som spokojna

• , zakúpené v OKAY.sk

• Výhoda veľkej obrazovky za prijateľnú sumu a navyše možnosť nákupu na splátky

Vyhovuje mi veľkosť obrazovky všetky vlastnosti, ktoré predmetný produkt má.
    Mám skúsenosti s podobným produktom u môjho syna
    Používanie je bez problémov
    Vždy si dopredu preštudujem ponuky a podľa toho sa rozhodujem

• Nadherny obraz, funkcny satelitny tuner
    • Nemoznost manualneho pridania kanalu!

Aktualna verzia firmware ma natolko sklamala ze som TV vratil a nechcem SAMSUNG TV viac vidiet. Pozor na Samsung, je az neuveritelne, ze okrem automatickeho ladenia kanalov neexistuje moznost manualneho pridania kanalu!!! Vsetky fora na internete o tom pisu a uzivatelia sa stazuju a samsung na uzivatelov serie, preto si 3x rozmyslite ci tuto TV kupite.

Priklad: pouzivam DVB-T a pri prvom ladeni mi najde kvoli slabemu signalu len 10 kanalov. Ak vsak viem frekvenciu ktoru mi nenaslo a rad by som ju pridal neda sa kym znovu nespustim auto ladenie a toto mi zrusi akykolvek aktualny zoznam kanalov.

Priklad2: pouzivam DVB-S teda satelit napriklad SKYLINK, firma zmeni frekvencie niektorych kanalov a ja nemam moznost upravit frekvenciu konkretneho kanalu, alebo pridat novy kanal ktory sa objavil, jedina moznost je full rescan so stratou vsetkych nastaveni a poradia kanalov. Nevravim existuje SW v pocitaci ktory pomerne rychlo vie najdeny zoznam usporiadat ale je to potrebne robit pri kazdej zmene frekvencii od poskytovatela! Je to nonsense.

• vela funkcii
    • ale farby odveci

je to samsung - korejec

• pekný dizajn, obraz i zvuk

vysoká kvalita za prijateľnú cenu

• Zatial som velmi spokojný.

Velká obrazovka,pekné farby,Wifi a nahravanie programov.
    Odporúčam.

• , zakúpené v HEJ.sk

• cena, prehladne funkcie a menu

odporucam v pomere cena a kvalita

• Super obraz, úžasné funkcie
    • nič.

Super televízor, dokonalý v každom ohľade.

Kvalitný výrobok-odporúčam.