Samsung UE40JU6072

Produkt roku 2015 - Finalista

Neuveríte vlastným očiam, keď uvidíte ten neskutočný obraz s rozlíšením Ultra HD. S technológiou PurColour získa obraz ešte viac farieb a odtieňov a s Wide Colour Enhancer budú farby pôsobiť reálne. Filmy môžete sledovať aj s 3D efektom, s ktorým budú objekty na obrazovke vyzerať veľmi skutočne. Televízor bude s vami v kontakte hneď od vášho prebudenia. Poskytne vám prehľad tých najdôležitejších informácii, ako napríklad vaše naplánované schôdzky. Nezáleží na tom, či sa zaujímate o varenie, fitness alebo ste nadšený hráč. Zariadenie ponúka aplikácie pre každého! Chcete premietnuť fotografie z telefónu na veľkej obrazovke? Položte svoje zariadenie k televízoru a môžete sa pozerať. Synchronizáciu môžete využiť aj opačným smerom. Sledujte televízne vysielanie na mobilnom zariadení.

Realistické a živé farby na Ultra HD obrazovke

Špeciálna technológia PurColour dodáva obrazu ešte viac farieb a odtieňov. Wide Colour Enhancer výrazne zlepšuje kvalitu obrazu a postará sa o skutočne reálne farby. Vďaka Ultra HD rozlíšeniu uvidíte naozaj každý detail a budete sa môcť rozplývať nad čistotou obrazu.

Druh televízorov

• DLNA
    • Na stene vynikne viac ako na podstavci
    • Smart
    • 50/60HZ zakladny panel

Kupoval som ho do spalne na stenu a splna vsetky poziadavky ktore som mal. Pre niekoho moze byt nevyhoda ze ma len 50/60HZ panel ale napriklad na PS4 PRO je uplne postacujuci nakolko hry vo viac ako 60snimok za sekundu niesu takze akurat...na videach pri rychlych scenach je trosku vidno ze panel nie vzdy stiha ale za tu cenu si myslim stoji za to. Staticky obraz je ale nadherny a moze aa rovnat aj s drahsimi radami televizorov.... Menu je jednoduche a ako tu ktosi pisal o problemoch s pripojenim s PC alebo Notebookom tak jeto blbost a pripojilo mi to vzdy ci uz s win 8.1 tak aj s win10 a obraz krasne prenieslo ale treba mat aj kvalitny wifi router najlepsie dvojpasmovy...dalej ovladac je maly a zbytocne mi v posteli nezavdza, pouzivamaj ext. hdd na pozeranie filmov a ziaden problem s kompatibilitou...k poznamke ktora tu kdesi je napisana ze iba 1gb vnutornej pamate tak da sa kludne pripojit usb alebo ext. hdd a na ne instalovat aplikacie takze usb moze posluzit ako pamatova karta u telefonov... Dokonca sa da k TV pripojit aj Dualshock 4 a hrat hry pomocou neho a aj ovladat tv a menu cize kopu skrytych funkcii sa da najst ktore prekvapia. Slusna TV za malo penazi.

• , zakúpené v SELEKTRA

spĺňa to, čo popisoval a čo som hľadal

• , zakúpené v TPD.sk

• Úžasný obraz , prirodzený zvuk, uspokojivé smart funkcie, výborne spolupracuje so skylink satelitnou televíziou. Vrele odporúčam.
    • Komplikované usporadúvanie programov, nevzhľadné a nepraktické nožičky, konektory pre anténu a satelit umiestne na boku zariadenia sú aj blízko seba, absencia skartu inak nič.

Výborný 4k uhd tv dobrej značky za skvelú cenu.

Druh televízorov
8 kg

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Finalista

Reálny obraz s 3D efektom

Technológia Contrast Enhancer využíva rôzne úrovne zdokonalenia kontrastu, vďaka ktorým bude obraz vylepšený dramatickým 3D efektom. Vychutnajte si ten najrealistickejší obraz.
Reálny obraz s 3D efektom

Sledujte akčné scény bez rozmazaného obrazu

Technológia Clear Motion Rate zaistí, že pri každej akčnej scéne alebo športovom zápase budete sledovať čistý obraz bez rozmazaného pohybu. Aby si poradila so všetkými pohybmi, využíva pokročilú obnovovaciu frekvenciu panelu, podsvietenie a rýchly procesor pre spracovanie obrazu.
Sledujte akčné scény bez rozmazaného obrazu

So smart TV toho zvládnete viac

Televízor ponúka toľko funkcii, že ani nebudete vedieť, ktorú vyskúšať ako prvú. Pripojte televízor k bezdrôtovej sieti Wi-Fi a surfujte na internete tým najpohodlnejším spôsobom. Uľahčite si prístup k najčastejšie používaným webovým stránkam tým, že si ich pridáte medzi svoje obľúbené. Jednoducho sa tiež budete orientovať v ponuke aplikácii vďaka službe Smart Hub. Vyberajte medzi aplikáciami jednoduchým posúvaním zľava doprava a naopak. Televízor vyniká aj pokročilým multitaskingom. Hľadajte informácie na internete a zároveň sledujte televízny kanál. Vďaka osem jadrovému procesoru zvládnete všetko v neuveriteľnej rýchlosti.
So smart TV toho zvládnete viac

Začnite svoj deň informovane

Koľko je hodín? Bude dnes pekne? Mám na dnešok naplánované nejaké schôdzky? Buďte hneď od rána v obraze. Televízor je prepojený s vaším telefónom, takže vie, kedy sa zobudíte. Čo to pre vás znamená? Televízor sa v rovnakom čase zapne a zobrazí vám denný prísun informácii.
Začnite svoj deň informovane

Obsah na mieru

Televízor ponúka pre každého užívateľa presne to, čo od neho očakáva. Pre kuchárov ponúka aplikácie s receptami, pre fanúšikov športu zase športové. Chcete byť fit? Pustite si aplikáciu, ktorá vám ukáže, ako máte cvičiť. Na svoje si prídu aj umelci, deti alebo hráči hier. Ako ovládač môžete použiť tiež svoj inteligentný telefón.
Obsah na mieru

Pokračujte tam, kde ste skončili

Prepínanie programu na Smart TV je naozaj inteligentné. Pozeráte sa na YouTube, ale práve začali vysielať váš obľúbený program v televízií? Televízor si zapamätá, kde ste presne skončili, a online video si budete môcť dopozerať neskôr.
Pokračujte tam, kde ste skončili

Prepojte televízor s inými zariadeniami pomocou Samsung Easy Sharing

Synchronizácia medzi televízorom a mobilnými zariadeniami nebola nikdy jednoduchšia. Položte telefón blízko televízora a prezerajte fotografie a videá na veľkej obrazovke s celou rodinou. Synchronizácia funguje aj opačne. Potrebujete si pre niečo ísť, ale nechcete prísť o časť filmu? Preneste obsah televízoru do svojho telefónu. Od teraz už nezmeškáte ani minútu z televízneho vysielania. Tak jednoduché!
Prepojte televízor s inými zariadeniami pomocou Samsung Easy Sharing

Pripojte USB disk či flash disk a vychutnajte si jeho obsah naplno

Nahrajte si na flash disk či externý disk hudbu, filmy či fotografie a užívajte si ich na prvotriednej 40 palcovej obrazovke. Stačí ich pripojiť cez USB konektor a televízor ich ihneď rozozná.
Pripojte USB disk či flash disk a vychutnajte si jeho obsah naplno

Televízory, Samsung , UE40JU6072UXXH , Technické parametre SAMSUNG UE40JU6072
Obrazovka
Uhlopriečka obrazovky (v cm) 101 cm
Uhlopriečka (v palcoch) 40 ´´
Zpracování obrazu 800 Hz
Rozlíšenie Ultra HD (3840 x 2160)
Frekvencia 800 Hz
Multimédia
Prehrávanie multimédií z USB Áno
Podpora multimediálnych formátov Áno
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T2/C/S2 (MPEG2/4)
DVB-T Áno
CI-Slot Áno
EKO - senzor Áno
Časovač vypnutia Áno
Stojan s možnosťou natáčania Nie
Stojan s možnosťou uchytenia na stenu Nie
Webové aplikácie Áno
USB Áno
Výstup pre slúchadlá Áno
Ethernet (LAN) Áno
HDMI ARC Áno
Dig.audio výstupy Áno (optický)
Spotreba

• 50/60HZ zakladny panel

• , zakúpené v SELEKTRA

spĺňa to, čo popisoval a čo som hľadal

• , zakúpené v TPD.sk

Výborný 4k uhd tv dobrej značky za skvelú cenu.

• , zakúpené v DATART.sk

• -dobrá zmena po 23 rokoch starého TV - dúfam že vydrží rovnako
    • -super je možnosť bezdrôtového pripojenia WIFI
    • -nožičky na stranách namiesto stredového podstavca
    • -nejde mi spustiť audio výstup - prenos zvuku cez domáce kino - slabý návod na použitie v papierovej forme, nutnosť sa dlho zabávať hľadaním v rozsiahlom menu
    • -dlho načítava niektoré aplikácie z webu

-je ultra HD a je tam viditeľný rozdiel pri HD vysielaní
    -režim šport sa mi páči hlavne pri sledovaní teraz konkrétne OH Rio
    -ten návod na obsluhu a nastavenia by mohol byť podrobnejší - hlavne pre použitie seniormi
    -spomínané pripojenie na audio a ostatné konektory zo zadu televízora som očakával vysvetlené

nemá chybu

• výborný obraz
    • DVB S2
    • mal som Samsung TV aj doteraz a len som ho vymenil za novší a modernejší,čiže ostal som verný značke
    • má to výhodu,nemusím pátrať po nastavení TV,keby som sa rozhodol po inej značke
    • Nepáčia sa mi natesno usporiadané anténne vstupy pre TV a DVB S2 a že sú z boku mali byť napriamo takto je s nimi obtiažna manipulácia a sú namáhané koaxiálnymi káblami
    • Nemožnosť nahrávať jeden kanál a pozerať druhý
    • komplikované mazanie a presúvanie programov v editore,treba pracne pátrať na nete po príslušnom programe a hľadať ten vhodný-ChanSort sa osvedčil.Ten editor mal byť priamo v menu,nie každý je praktik a odborník
    • na diaľkovom ovládači chýba červené tlačítko pre okamžité nahrávanie,nerozumiem prečo?Teraz musím zbytočne robiť niekoľko krokov v menu,alebo používať starší ovládač

Oproti staršiemu typu Samsungu ktorý mi doteraz úspešne fungoval má tento model DVB S2 a mierne kvalitnejší obraz
    výrobca by sa mal viac venovať prepracovaniu a zjednodušeniu menu aby bolo v ňom všetko potrebné poruke a bolo zrozumiteľné aj laikovi

• , zakúpené v OKAY.sk

• Rýchlosť inštalácie a jeho jednoduchosť. Perfektná kvalita obrazu. V porovnaní s HD televízorom je neporovnateľne lepší. Bola to výborná voľba. Skvelý televízor.
    • Nemám žiadne výhrady.

Potreboval som kvalitný televízor zodpovedajúci dnešnej dobe.
    Moje očakávania prekonal. Odporúčam.
    V prvom rade pri televízoroch ide o obraz a táto telka vás milo prekvapí.

CELÉ ZLE!

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

cena výkon,

• , zakúpené v INGRAM

• Vysoký ostrosť obrazu.Tento produkt vyrobený v 4k.

Zatial som veľmi spokojný s výrobkom.