Samsung UE40H6270

200 x 200
Energetická trieda
A

• , zakúpené v HEJ.sk

Vsetko OK, super telka, hlavne na PS4;)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Moderny dizajn, krásny obraz, 3D technológia, pomer cena a kvalita skvelý, dobrá značka

Vrelo odporúčam

Energetická trieda
A

3D Smart LED TV

Energetická trieda A

Uhlopriečka 40" (101,8 cm)

Full HD 1920 x 1080

DVB-T/C/S2 200 Hz CMR (Clear Motion Rate)

Wide Color Enhancer Plus

Dolby Digital Plus / Dolby Pulse

DTS Studio Sound

DTS Premium Audio 5.1

Down Firing (reproduk. nadol) + širokopásmové 10 W x 2 3D sound

Štvorjadrový procesor

Smart Hub, webový prehliadač, Skype (pri dokúpení kamery)

Vstavané WiFi, All Share

Smart View 2.0

Tlačidlový ovládač 4x HDMI, 3x USB, 1x Scart, komponentný, kompozitný vstup, optický výstup, vstup na slúchadlá

Personal Video Recorder Ready (PVR)

Futbalový mód (zdokonalený)

Typ podstavca - X

Vlastnosť

Hodnota

Smart TV

Áno 3D

Typ obrazovky

LED

Uhlopriečka v palcoch 40 "

Uhlopriečka v cm 101 cm

EDGE

Frekvencia 200 Hz

Kontrast

DYNAMICKÝ MEGA KONTRAST

Tuner pozemnej TV (DVB-T)

DVB-T MPEG4

Tuner káblovej TV (DVB-C)

DVB-C

Rozmery bez podstavca (VxŠxH) 54x91x5 cm

Hmotnosť 9,2 kg

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v HEJ.sk

Vsetko OK, super telka, hlavne na PS4;)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Vrelo odporúčam

• , zakúpené v DATART.sk

Som spokojna

• obraz
    • zvuk
    • 3D (s okuliarmi SSG-51002)
    • rýchlosť OS (oproti LG webOS min. 5x rychlejsie :D)
    • rýchlosť načitania z ext. HDD (oproti LG ovela rychlejsie)
    • ovladac

S touto TV nemam ziadny problem. Obraz aj zvuk su fajn (k zvuku tolko, ze na bezne vyuzivanie doma staci, prip. sa da dokupit soundbar).
    Obraz je po detailnom nastaveni super.

Odporucam vam, aby ste si po kupe nahodili novy firmware zo stranky samsung.com!!!

• super obraz
    • zaťial žiadne

super cena/ výkon

• , zakúpené v OKAY.sk

• kvalitny obraz

slušna kvalita ,pekny obraz,usporny na spotrebu,

• , zakúpené v OKAY.sk

• Výborný obraz
    • Podpora mkv
    • podpora dlna a streamovania videí cez domácu sieť
    • dvb s tuner
    • uchytenie na stenu
    • samsung aplikácia na ovládanie tv cez pc
    • doba zapnutia
    • stojan je labilný aj po úplnom dotiahnutí šróbov tam bola stále vôľa
    • diaľkové je horor tlačidlá sú zle a chaoticky rozmiestnené nemajú charakteristický tvar takže sa s pamäti nedajú rozoznať treba sa neustále pozerať na ovládač, taktiež je zle vyvážený, občas zle a spomalene reaguje, programovateľnosť nestojí za nič naprogramoval som ovládač na domáce kino podľa návodu ale netuším ako ho ovládať pretože manuál popisuje na prepnutie ovládania tlačidlo, ktoré na diaľkovom ovládaní nie je
    • smart aplikácie sú nepoužiteľné alebo ovládanie bez smart ovládaču je nepredstaviteľné
    • mierne lesklejší panel no nie tak moc ako LG televízory

I napriek popísaným nedostatkom by som tv odporučil. Avšak ma Samsung trošku sklamal hlavne svojím diaľkovým ovládačom ktorý je nepraktický a nefunguje tak jak má a ešte viac nekvalitným upevnením stojanu len skrutkami do plastu inde je štandard kovové uchytenie a keď som dal 400€ za tv tak by som čakal kvalitu.

Trošku naročnejšie ladenie, ale dá sa to zvládnuť pri troške trpezlivosti a zručnosti. zatiaľ som spokojný

• Som spokojný. Televízor splňa všetko čo som od neho očakával.

Som spokojný. Televízor splňa všetko čo som od neho očakával. Nádherné prevedenie v čiernej farbe.

• 389 eur
    • lacnyy
    • to normalne vidite ake lacne nekvalitne plasty su pouzite, hlavne vzadu
    • stojan hroznyyy

uz by som to nekupil, mal som si pozriet poriadne recenzie (samozrejme nie tie, co tu maju cez 80%, dokonca niekto dava 100% - to uz nemam slov)