Samsung UE40H5570

Rozostup otvorov VESA
200 x 200

• , zakúpené v CKD market.sk

zatiaľ sme spokojný, slúži k spokojnosti.j

• Zatial vsetko v pohode.
    • nic

Smart televízory
Rozostup otvorov VESA
200 x 200

SAMSUNG UE40H5570

LED televízor Samsung s technológiou 100 Hz CMR zpracovania obrazu, integrovaným satelitným tunerom a chytrým Smart TV rozhraním. Špeciálny fútbalový režim, nahrávanie na USB, SKYPE ready, HbbTV, www prehliadač + Wi-Fi, nízka spotreba, detajlné Full HD rozlíšenie.

Parametre produktu SAMSUNG UE40H5570

Výstupný výkon (RMS) 20 W

Certifikácia DLNA áno

Certifikácia DivX

DivX HD

Slot pre pamäťovú kartu nie

Prehrávanie súborov cez USB video / fotografie / hudba

Regulácia slúchadiel nie

Optický výstup 1

Digitálny koaxiálny výstup

Audio výstup (cinch)

Vstup pre satelitnú parabolu áno

Šírka 90.7 cm

Model roka 2014

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v CKD market.sk

zatiaľ sme spokojný, slúži k spokojnosti.j

• Zatial vsetko v pohode.
    • nic

• dobrá cena
    • mám ho iba krátko, zatiaľ som spokojný

odporúčam ostatným

• pomer kvalita - cena
    • niekedy pomalšia odozva na ovládač

Za takú cenu veľmi jednoznačná voľba.

• , zakúpené v Alza.sk

• vyborny LCD TV, bohate moznosti ladenia a nastavenia obrazu, wifi, smart atd... celkova spokojnost
    • vyborne zvlada aj diakritiku v titulkoch (ked sa spravne nastavi region)
    • ma sice 2 USB no pri pokuse o nahravanie odkazuje na 3-ti (stredny) chybajuci, ktory by mal sluzit na nahravanie

tento TV som si vybral ako multimedialne vdaka SMART-u,
    s odstupom casu zistujem ze by bolo rovnako zaujimave riesenie rasbery (pripadne nejaky android) alebo male kompaktne pc

ale v konecnom dosledku som spokojny a za tu cenu to bola vyborna volba.

• Skvely pomer ceny a kvality.
    • Narocne je ovladanie internetoveho prehliadaca pomocou ovladaca k televizoru. Pisanie je tiez velmi narocne, pretoze nie je mozne pisat ovladacom - treba ovladat kurzor ovladacom a stlacat pismena na klavesnici, ktora je zobrazena na obrazovke.
    • Pre pohodlne browsovanie webu treba dokupit bluetooth klavesnicu. SAMSUNG brandovana original klavesnica ale stoji cca 70 eur.

Ja som za TV zaplatil 360 eur a myslim si, ze sa oplatilo.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Dobrá značka, mám s ňou už dobré skúsenosti

Odporúčam všetkým

Skvělá TV

• Zodpoveda cene.

V celku spokojny.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Zatiaľ som spokojný.Dobrý obraz aj zvuk.
    • Nemá ovládanie myšou aalebo klavesnicou. Ovládanie diaľkovým ovladačom je nepraktické.

Aj napriek tomu nekomfortnému ovládaniu internetu odporúčam