Samsung PS43F4500

109.31 cm
DVB-C
15 kg

• , zakúpené v OKAY.sk

• Obraz vyhovuje, množstvo funkcii, zaujímavo riešený manuál priamo v ponuke televízora, ideálny pre tých, ktorý neradi čítajú manuál, prehráva aj také formáty, ktoré sú nahrané na iných zariadeniach.
    • Chýba zastavenie obrazu, nie je možnosť nahrávania, možnosť otáčania podstavca.

Môj osobný názor- veľmi dobrý televízor s množstvom funkcii za prijateľnú cenu. Som zástanca plazmy nakoľko je rovnaký obraz z uhlov. Farebné nastavenie si každý dokáže nájsť podľa svojich potrieb.

• Cena pomer kvalita

Za dobrú cenu TV v dobrej kvalite, bez zbytočných vychytávok a nadbytočných funkcií.
    Dokonca stačí aj počet vstupov na napojenie externých zariadení./zatiaľ/.

• Kvalitný televízor a moderný dizajn

Aj v mojom vyššom veku som sa rozhodla pre nový televízor a po porade s rodinou som sa rozhodla pre tento produkt

Druh televízorov
plazmové
Uhlopriečka obrazovky
109.31 cm
DVB-C
15 kg

43" HD ready plazmový televízor za skvelú cenu • rozlíšenie 1024 × 768 pixelov • 600Hz technológia obrazu Subfield Motion • Wide Color Enhancer Plus • ClearImage Panel • HyperReal Engine • Dolby Digital Plus • 2 × HDMI • 1 × USB • režim šport • herný režim • energetická účinnosť B Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• cena-vykon
    • kvalita obrazu, zvuk
    • nadherne podanie farieb
    • velkost obrazovky 109 cm
    • po cca 3 rokoch lavy hrony roh zacina byt trosku vypaleny, (zlty flak)

TV nepouzivame vela, kupili sme ju hlavne kvoli USB prehravaniu, mam na nu napojeny 1TB externy HDD (cca700 filmov) a pracuje s nim vyborne.

Hranie hier cez PC vga vstup fantasticky.

ANYMET fungcia pri digitalnom vysielani ulahcuje zivot.

Mna konkretne stal 333eur v akcii, SUPER !!!

Vzdialenost pozorovatela od obrazovky by mal byt cca jej 3,5nasobok, v nasej obyvacke je to akurat velkost :)

• Cena pomer kvalita

Dokonca stačí aj počet vstupov na napojenie externých zariadení./zatiaľ/.

• - kvalitný obraz
    • - slušný dizajn
    • - primeraná cena
    • - v danej cenovej relácii kvalitou obrazu predčil ostatne značky, hoci na základe recenzií som bol povodne rozhodnutý pre TV od iného výrobcu. Porovnaním obrazu súčasne na troch rôznych televízoroch (LG, panasonic, samsung) pri bežnom digitálnom dvb-t signále (takže žiadny blue-ray full HD) na moje prekvapenie tento samsung jednoznačne dominoval.
    • - HD ready rozlíšenie plne postačuje. Na troch metroch od obrazovky aj tak nezistíte, či je full HD alebo len HD
    • - v blízkosti TV počuť bzučanie, vo väčšej vzdialenosti je to v pohode
    • - otázna je životnosť (ako pri všetkom, čo dnes kúpite). Dúfam, že po skončení záruky bude ešte pár rokov nadsluhovať.

Kto chce kvalitný obraz (aj pri menej kvalitnom signále) a nepotrpí si na všelijaké hightech-internet vymoženosti, ktoré sa dnes pchajú do TV, tak je tento produkt vhodnou voľbou za rozumnú cenu.

• Kvalitný televízor a moderný dizajn