SAMSUNG LE32E420

Slúchadlový výstup

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

to čo som hladal som dostal

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Cena v pomere výkon,ovládateľnosť.
    • Úplne zlý manuál.

Doporučil by som samsungu aj pri nižších triedach ako je táto dávať plnsie a hodnotnejsie manuálna ako narábať s funkciami tohto Tv nakoľko to nemusí byt pre starších ľudí jasne.Kupoval som tento Tv pre moju babku ktorej to úplne vyhovuje ale keď niečo nevie tak v manuále sa to nedozvie.inak som spokojný aj s uhloprieckou aj pestrostou farieb a rozlíšení obrazu.

super

Rozlíšenie
1366 x 768
Slúchadlový výstup

Vlastnosti displeja:

• Uhlopriečka obrazovky:32 "(82 cm)
  • Rozlíšenie:1366 x 768 bodov
  • Typ panelu:LCD
  • Podsvietenie:CCFL
  • Zobrazovacia frekvencia:50 Hz - Clear Motion Rate
  • Ostatné:HyperReal Engine, Wide Color Enhancer Plus

Príjem TV signálu:

Analógový tuner

DVB-T tuner pre príjem digitálneho pozemného vysielania/HD DVB-T tuner pre príjem digitálneho pozemného vysielania vo vysokom rozlíšení (MPEG-4)

DVB-C tuner pre príjem káblovej televízie/HD DVB-C tuner pre príjem káblovej televízie vo vysokom rozlíšení (MPEG-4)

Video vstupy a výstupy: 2x HDMI  1x SCART

Zvukové vstupy a výstupy:

Výstup na slúchadlá

Ďalšia výbava: 1x USB (foto/video/hudba)

Slot pre karty CI + (Common Interface)

Ozvučenie:

Výkon reproduktorov 2x 5 W

Technológia:Dolby Digital Plus/Dolby Pulse, SRS TheaterSound, DTS 2.0, automatické vyváženie hlasitosti

Ďalšie technológie:

Hodiny a časovač vypnutie/herný režim/1tunerový PIP/EPG a Teletext

Údaje o spotrebe:

Spotreba v Stand-by:0,3 W

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

to čo som hladal som dostal

super TV

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Cena v pomere výkon,ovládateľnosť.
    • Úplne zlý manuál.

super

• objednaval som cez shoppie.sk a objednal som to v stredu okolo 19:00 a o 22:00 mi prisla sprava, ze televizor bol vyexpedovany, obdrzal som ho hneď v piatok na obed
    • dobre farby, jednoduche nastavenia, 80cm obrazovka,

určite odporúčam tento skvelý lcd televízor, som s ním nadmieru spokojný a spĺňa všetky moje očakávania a potreby, okrem toho ma zaujala aj cena, ktorá bola pre mňa priateľná, rýchla doprava a vybavenie objednávky mi potvrdili, že internetový obchod shoppie.sk je správna voľba