Philips 58PUS6809

• Velkost obrazovky
    • 4K
    • 3D okuliare-nedobijaju sa cez usb ale su na baterky
    • nic moc ovladac

Urcite kupit za tu cenu v pomere ku vykonu a velkosti len si este treba priratat k cene kupu klavesnice a mysi ak sa chce pouzivat casto smart tv lebo ovladac je nicc moc.

• vyborny komfort za dobru cenu

Tento vyrobok je dostatocne popisany v roznych recenziach na webe, takze na zaklade tychto faktov by mal kazdy vediet, co kupuje.
    Produkt je presne taky, ako uvedene na webe.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Super Ultra HD TV za dobrú cenu. Má všetko čo som chcel.
    • Zatiaľ nič

Super Ultra HD TV za dobrú cenu. Má všetko čo som chcel. Krásny obraz! super 3D, konverzia 2D na 3D je v pohode. Je veľky a tenký a to je super. Rám okolo obrazovky je cm hruby. Zatial velka spokojnost.

Typ 3D
aktívne
Druh televízorov
LCD
LAN konektor
DVB-T2
Smart televízory
3D televízory

3D Smart LED televízor Philips bude ideálnym spoločníkom pre dlhé sychravé večery. Tento 400 Hz televízor s uhlopriečkou 147 cm disponuje radom úžasných funkcií. Vyznávači kvalitného televízneho vysielania, online zábavy či špičkových HD videí v 3D si prídu na svoje. Aktívna 3D technológia vás prenesie priamo do deja. Obraz je vylepšený technológiami Pixel Plus Ultra HD, Digital Natural Motion a Perfect Motion Rate. K službám Smart TV sa jednoducho dostanete pomocou Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• + Kvalita obrazu
    • - Zobrazuje aj skryté/systémové súbory
    • - Niektoré súbory neprehráva
    • - Slabá ponuka aplikácii
    • - Občas "Bzučí"

- Takže hľadal som 4k televízor za dobrú cenu s 3D a našiel som ho. V podstate ho používam hlavne na prehrávanie filmov z disku prípadne cez net. Ak by sme toto brali ako hlavný parameter televízor je 100% - tný. Dostal som k nemu aj dvojo 3D okuliare takže spokojnosť je na mieste. Ale poďme k negatívam.

- Asi najväčšia katastrofa je že je to Philips a tie sú povestné svojou rýchlosťou - teda že žiadnu nemajú. Prehrávanie videí z internetu sa stáva nočnou morou a odozva ovládača je najhoršia akú som kedy zažil.

- Odozva pri stlačení ovládača by si zaslúžila vlastnú kapitolu plnú strastí a utrpení ktorú človek zažije keď sa tento televízor snaží ovládať. Odporúčam k televízoru kúpiť myšku za 3 eurá z Tesca inak je ovládanie hororové.

- Ďalší problém je podpora videí niektoré prehrá iné nie. Ale pozor napríklad formát flv,mp4,avi prehráva bez problému. Ten nastane až vtedy ak nemá video správny pomer výška/šírka vtedy video proste neprehrá.

- Televízor zobrazuje aj skryté a systémové súbory na disku a tak niektorý užívatelia prvý krát v živote uvidia mnohé zložky o ktorých ani netušili že ich na disku majú.

- Televízor sa neustále odpája od internetu aj keď je pripojený cez LAN kábel asi pri každom druhom zapnutí je potrebné ho znova pripojiť. Takže surfovanie sa stáva ešte "nepríjemnejším" hlavne aj preto že niektoré videá na nete neprehrá pretože prehliadač nane nemá podporu taktiež chýba adblock takže mnohé videá sa nedajú pozrieť nikdy keďže sa dookola spúšťa len reklama

- Ako som spomínal na surfovanie odporúčam myšku tá však nie vždy funguje ako by mala a niekedy si proste televízor povie že kliknutie je asi len nejaký zvukový efekt ktorý nemá nič spoločné s otvorením ďalšej stránky

Vážne som chcel dať tomuto televízoru lepšie hodnotenie a pokiaľ by sme hodnotili len obraz bola by tam stovka. Bohužiaľ rýchlosť televízoru a ovládača je niekde v rokoch 1999. Napriek tomu by som televízor odporučil každému kto má trošku zmysel pre humor pevné nervy a potrpí si na kvalitný obraz pretože ten mu telvízor rozhodne ponúka.

• , zakúpené v TPD.sk

• Vykon-Cena
    • Velkost obrazovky
    • 4K
    • 3D okuliare-nedobijaju sa cez usb ale su na baterky
    • nic moc ovladac

• vyborny komfort za dobru cenu

Produkt je presne taky, ako uvedene na webe.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Super Ultra HD TV za dobrú cenu. Má všetko čo som chcel.
    • Zatiaľ nič