Philips 40PUS6809

• 3D
    • wifi pripojenie
    • trochu pomalé reakcie menu
    • vysielanie klasickej nie-HD TV na veľkej obrazovke pôsobí mierne rozmazane
    • nie príliš user-friendly ovládanie niektorých aplikácií (napríklad posúvanie sa v youtube videu je dosť nepohodlné)

skvelý televízor, na jeho menšie negatíva sa dá zvyknúť a pozitíva ich celkovo prevážia; rozhodne kúpu neľutujeme :)

• obraz, zvuk

• Uhlopriečka: 40"/102 cm
  • Rozlíšenie: Ultra HD (4K) 3840 x 2160

400 Hz PMR Ultra

Jas: 350 cd/m2

DVB-T/T2/C/S/S2 tuner 3D: aktívne 3D, nastavenie hĺbky 3D, konverzia 2D na 3D, automatická detekcia 3D 2-jadrový procesor

Pixel Plus Ultra HD

Automatické vyrovnávanie hlasitosti

Zdokonalenie basov

Smart Sound

Integrované WiFi

• Smart funkcie: HbbTV, Catch-up TV, Netflix, Spotify, online aplikácie, online video obchody, otvorený internetový prehľadávač, YouTube, Social TV (Facebook, Skype, Twitter), aplikácia MyRemote
  • Inteligentná interakcia: SimplyShare, Klient a server MultiRoom, Cloud TV a Cloud Explorer, inteligentné diaľkové ovládanie so zadávaním textu

PVR - nahrávanie TV vysielania na USB, pozastavenie vysielania

USB prehrávanie: video (AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1), hudba (AAC, AMR, LPCM, M4A, MP3, MPEG1 L1/2, WMA), obrázky (JPEG, BMP, GIF, JPS, PNG, PNS)

EPG - elektronický programový sprievodca 1000-stránkový Hypertext

EasyLink (HDMI-CEC)

VESA 200 x 100 mm 4x HDMI (3D, ARC, 4K), 2x USB, SCART, vstup komponentného videa (YPbPr), digitálny zvukový výstup (optický), zvukový vstup L/R, výstup pre slúchadlá, Ethernet (LAN), CI+ slot

Spotreba energie: 45 W / < 0,3 W v pohotovostnom režime

Časovač automatického vypnutia

Režim Eko

Vypnutie obrazu (pre rádio)

• Rozmery bez stojanu (ŠVH): 901 x 528 x 38 mm

Áno 3D

Typ obrazovky

LED

A+

Uhlopriečka v palcoch 40 "

Uhlopriečka v cm 102 cm

Vysoké rozlíšenie

Ultra HD (4K)

Rozlíšenie panelu 3840 x 2160

Frekvencia 400 Hz

Tuner pozemnej TV (DVB-T)

DVB-T MPEG4/T2

Tuner káblovej TV (DVB-C)

DVB-C

• pomalá odozva z DO, smart je pomalý (je to asi mojím pripojrním

celková spokojnosť

• Kvalita obrazu 4K aj 3D
    • Samočinné vypnutie/zapnutie
    • Prílíš pomalé reakcie na ovládač ( niekoľko sekúnd )
    • Komplikované menu
    • Obraz sa sám od seba prispôsobuje svetelnosť
    • Váha

Televízor som kupoval na základe ceny a 4K obrazu a aj 3D ktorý má televízor naozaj kvalitný, ale výrazne celkový pozitívny dojdem kazí svojimi pre niekoho maličkosťami no po čase používania dosť velkými muchami...

1. Po pár dňoch sa začal samočinne zapínať a vypínať... nie je to žiadna výhra ak vás zobudí počas noci pár krát

2. Reakcie na dialkové sú nechutne pomalé cca 3 - 5 sekúnd kým zareaguje na stlačenie tlačidla

3. Neskutočne komplikované menu, manuál som čítal niekoľko krát aby som pochopil a hlavne našiel základné nastavenie nehovoria o tom, že som niekoľko krát už medzi tým televízor rozladil a mohol som začať od znovu, nakoľko pri pomalých reakciach na ovládač som náhodou 2x stlačil a televízor následne reagoval

4. síce podľa papierov má len 13,5kg, zdá sa mi dosť ťažký hlavne ak ho vešáte na stenu, v porovnaní s inými 40" televízormi je citelne ťažší

Dnes po pár mesiacoch užívania rozmýšlam, že som si mohol radšej priplatiť vtedy pár desiatok € a kúpiť niečo iné napr. Samsung UHD 6900 alebo podobne... ulakomil som sa na výhodnú cenu no výhodná cena si časom vyberá svoju daň na mojích nervoch pri pozeraní TV.

• -Perfektný obraz
    • -Veľa fukncí
    • -Návod priamo v TV (Nemusím hladať v knižných návodoch)
    • -Dobrá cena
    • -pomalé reagovanie televízora na ovládač
    • - NEBOLI PRIBALENÉ 3D OKULIARE

Pri kúpe tohoto televízora sa PRIAMO v obchode uistite či máte v balení 3D okuliare

• pekný obraz

vybral som ho pre európsku značku
    som spokojný

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Krásny obraz, prehladné menu

Nemám ešte všetko odskúšané, ale zatiaľ je o.k.

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• vynikajúci obraz, jednoduché menu
    • samospúštanie, samoreštart, veľmi pomalé prepínanie kanálov a aj samotné spustenie TV

Televízor som si vybral kvôli 4K obrazu, s ktorým som veľmi spokojný, ale aj napriek tomu produkt neodporúčam. Je príliš pomalý a samo sa spúšťa, musím kábel vyťahovať priamo zo zásuvky.

• kvalitný obraz zvuk viac neviem o nom povedať možno neskôr

dobrá cena zatiaľ sa len učíme s produktom nakoľko sa všetko robí pomocou ovládača žiadny manuál:-))

• Dobrý obraz
    • Rýchla odozva softvéru
    • Za tú cenu výborná výbava
    • nie je možné prehrávať 4k súbory z TV (ani USB ani SMB) v podstate zoberie 4k len z externého zdroja

Za tú cenu výborná výbava a funkcionalita TV.

• TV som vyberal, ze ma aj satelitny prijmac, 3D, Ultra HD
    • kupil som ho s vybornou akciou 5r zaruka + 70eur cashback
    • - moj cryptoworks modul + skylink karta mi vnom nefunguju, musim pouzivat stary prijmac, kym neinvestujem do noveho modulu
    • - obraz je katastrofa, neviem ci nestiha telka, alebo kde je problem, ale vsetky filmy ako by mali zly timeing, proste bud niekde film spomaly a niektore pasaze akoby boli mikrozrychlene, ale je to katastrofa..
    • -naopak teraz cez vianoce bolo viac casu na TV, tak v mnozstvo fimoch akoby frekvencia nestihala, a boli stopy po pohyboch "duchovia".. t.j. ked ktosi maval rukou, videl som stopu ruky..
    • strasne to na mna posobi rusivo, neviem ci je to tym, ze som napojeny na externy satelitny prijmac, to este porovnam, ale ak to bude robit aj na priamo, tak TV nie je hodna ani 100eur (vsetko pripojenie cez SCART)
    • - dalej som si myslel, ze ovladac je sofistikovanejsi, ale surfovanie po webe cez smart 0 bodov, pisanie cez ovladac 0 bodov, mal som siahnut po LG, kde je to intuitivnejsie
    • - po uvahe som zistil, ze cely smart mi je na nic.. takze tak..