Panasonic TX-55AS640E

19 kg
Počet SCART vstupov
Počet USB vstupov

• , zakúpené v Gigastore

Nemá chybu... je to super mašina...maximálna spokojnosť.

• , zakúpené v INGRAM

• málo vstupov

Obraz dobrý len TV sa nedá pripojiť na domáce kino - má len 1x SCART a žiadny iný výstup, len niekoľko zbytočných HDMI vstupov

• , zakúpené v Alza.sk

• Krásna veľká TV zo super obrazom
    • TV nečíta zariadenia formátované na NTSF, takže na niečo ako pozeranie HD alebo 3D filmov z disku alebo kľúča môžem bez dokúpenia multimedialnej stanice zabudnúť. Skúšal som aj zdieľanie cez PC ale MKV súbory väčšie ako 3,5 GB ani nezobrazí.
    • Balenie neobsahuje 3D okuliare.

Postupne sa oboznamujem s funkciami ale z TV som zatiaľ veľmi spokojný. Obraz je krásny. Neviem si vynachváliť sledovanie filmov cez Blu Ray alebo hranie HD hier cez PS3. Síce v balení nie sú 3D ukuliare a originál panasonic k TV sú drahe, ale za rozumnú cenu sa dajú dokúpiť Samsung SSG-5100GB, ktoré sú kompatibilné a obraz je na ných super.
    Ako najväčší nedostatok zatiaľ vidím to, že TV dokáže prečítať len disky alebo USB formátované na FAT32.

Typ 3D
19 kg
Počet SCART vstupov
Počet USB vstupov
Herný režim

Uhlopriečka: 55" (140 cm)

LED:

Hlasová interakcia

EPG

Diaľkový ovládač s touchpadom (s tlačidlom „my“) eHelp

Jazyky zobrazenia menu na obrazovke: 25 jazykov

Výber farby zobrazenia menu na obrazovke

Navigácia v zobrazení na obrazovke pomocou kolieska Motion+ (efekt)

Vstavaná bezdrôtová sieť LAN my Home Cloud

Zdieľanie na diaľku

TV Anywhere

Panasonic TV Remote 2 (aplikácia)

Swipe & Share

Multizobrazovanie PAT

Hotelový režim

VIERA Link

Detská poistka

• Formát prehrávania videa: AVCHD 3D/Progressive, SD-VIDEO/AVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS
  • Formát prehrávania audia: MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV
  • Formát prehrávania obrázkov: JPEG/MPO
  • Energetická trieda: A++
  • Jazyk: angličtina/bulharčina/čeština/dánčina/estónčina/fínčina/francúzština/gréčtina/holandčina/chorvátčina/litovčina/lotyština/maďarčina/nemčina/nórčina/poľština/portugalčina/rumunčina/slovenčina/slovinčina/srbčina/španielčina/švédčina/taliančina/turečtina
  • Rozhranie: 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x LAN port 1 x CI+ 1 x slot na SDXC kartu 1 x SCART 1 x komponentný videovstup zdieľaný s kompozitným 1 x digitálny výstup zvuku (optický) 1 x konektor na slúchadlá
  • Spotreba: 89 W

Hmotnosť:

• S podstavcom: 19,0 kg
  • Bez podstavca: 17,5 kg

• , zakúpené v Gigastore

Nemá chybu... je to super mašina...maximálna spokojnosť.

• OK
    • OK

Pre tych co sa tu stazuju na necitatelnost HDD resp. USB v NTFS upozornujnem nech si to preformatuju na exFAT32 a vsetko potom bude slapat. Tento "problem" je stara znama zalezitost u Panasonicov

• , zakúpené v INGRAM

• málo vstupov

• , zakúpené v Alza.sk

• Krásna veľká TV zo super obrazom
    • Balenie neobsahuje 3D okuliare.

• Krásny dizajn, aj obraz, jednoduché ladenie programov
    • Zatiaľ žiadne, mam ho mesiac.

Super televízor, pre bežného užívateľa

Nejlepší televize do 20 000 Kč - Únor 2015
    Předvánoční i povánoční nákupy jsou již sice pryč, to však ale nemusí nutně znamenat, že si nemůžete jen tak pro radost koupit pořádnou televizi. Od mého posledního článku o televizích již přeci jen nějaký ten měsíc uběhl a nabídka se za tu dobu stihla již kompletně obměnit. Pojďme se tedy společně podívat na aktuální situaci, tedy které televize jsou ty nejlepší s cenou do 20 000 Kč.
    Celá recenze na

• , zakúpené v naga.sk

• Kvalita za nízku cenu
    • zatial nic
  • , zakúpené v naga.sk

• Má všetko, čo som chcel, aby televízor obsahoval.
    • Nemám voči nemu žiadne výhrady.

Odhovárali ma od značky Panasonic. lebo že nemá až tak kvalitnú obrazovku a že je veľmi pomalý. No neviem či z pozície domáceho pohodlia obývačky potrebujem intergalaktickú rýchlosť pohybu na webe alebo milisekundové prepnutie medzi kanálmi. Ja som s týmto TV nadmieru spokojný. Určite by som ho odporúčal. Mne osobne značka Panasonic vyhovuje a som s ňou spokojný. Zatiaľ nemám dôvod na zmenu. Pokiaľ ma v niečom nesklame, určite si budem aj naďalej kupovať produkty od tejto značky.

• , zakúpené v i-electro.eu

• Výborná, výhodná cena

odporúčam

• - množstvo funkcií a nastavení
    • - kvalita odpovedá cene
    • - v pohode, ale čakal som viac od 1200 Hz
    • - šum pri zobrazení čiernej a bielej aj pri HD programoch
    • - 1200 Hz je len marketingový ťah a nezodpovedá reálnemu zobrazeniu, 1200 Hz funguje pri zapnutí Intelligent frame creation, obmedzení šumu a vylepšení MPEG na maximum, kedy už obraz vyzerá úplne neprirodzene, umelo a zobrazuje sa trhane
    • - pri live športových prenosoch som čakal väčšiu kvalitu a rýchlejšiu odozvu, reálne je to max. 200 Hz
    • - kvalita obrazovky, resp. LED panelu
    • - hrúbka TV

Veľká TV za rozumnú cenu. Kvalita odpovedá cene.